Şimdi Ara

Google & Asus Nexus 7 Tablet [ Ana Konu ] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.948
Cevap
97
Favori
456.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nh75

Arkadaşlar merhaba.Şöyle bir sorunum var note 2 cihazından NFC ile nexus 7 ye dosya gönderemiyorum.iki cihazında NFC yi aktif Yapıyorum,sırt sırta verip ses gelince gönder diyorum ama nexus google play e bağlanmaya çalışıyor.fikriniz varsa sevinirim.

Ayni problemi ben de yaşamıştım. Sorunun çözümüyle de uğraşmak istememiştim. İşin özeti, samsungla samsung ve nexusla nexus nfc problemsiz kullaniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURATSPLAT

quote:

Arkadaşlar merhaba.Şöyle bir sorunum var note 2 cihazından NFC ile nexus 7 ye dosya gönderemiyorum.iki cihazında NFC yi aktif Yapıyorum,sırt sırta verip ses gelince gönder diyorum ama nexus google play e bağlanmaya çalışıyor.fikriniz varsa sevinirim.

Ayni problemi ben de yaşamıştım. Sorunun çözümüyle de uğraşmak istememiştim. İşin özeti, samsungla samsung ve nexusla nexus nfc problemsiz kullaniliyor.

Evet çok elzem birşey değil ama böyle bir özellik olup da kullanamayınca insan merak ediyor.

• bende sipariş verdim 489 tl fakat 8 gb olduğunu öğrendim birde sd girişi yok napacağım bilemedim neyse pek film izlemem olurda oyun ve gps programları az yr kaplıyanları
    zati tablette yüksek grafikli oyun oynama tower defens gibi düşük ama eğlenceli oyunları tercih ederim
  • Arkadaslar gamepad alcam da logitech f710 sorunsuz calisir degil mi ? usb hub ve otg ile ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MURATSPLAT

quote:

Evet çok elzem birşey değil ama böyle bir özellik olup da kullanamayınca insan merak ediyor.

Neyse çözdüm.samsunglarda sadece nfc açik kalacak.sbeam kapali kalacak.

• arkadaşlar cevaplariniz için teşekkürler, 3g isini şimdilik telefonla baglanip Wi-Fi Den baglatiyorum USB isini de hallettim tekrar tesekkurler

• Merhabalar arkadaşlar. Tabletime uygun office programı arıyorum öneriniz var mı acaba ? Bir de google driveda yuklu olan bır dosyayı tablete download edemıyorum. Dropboxta oluyor ama dropboxa da pek sıcak bakmıyorum bu konu hakkında bılgısı olan var mı ? Bir de klavyede kayarak yazma ozellıgı mevcut sanırım ızledıgım vıdeolarda gordugum kadarıyla ancak benım tablette bır turlu olmadı bı inceligimi var o işin. Teşekkürler şimdiden.
  • ya arkadaşlar şu cihazın 3G modelini şöyle güvenilir bir yerden alma şansım yok mu bulamıyorum hiç bir yerde.internetten de almak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner21_1905

ya arkadaşlar şu cihazın 3G modelini şöyle güvenilir bir yerden alma şansım yok mu bulamıyorum hiç bir yerde.internetten de almak istemiyorum

turkcellde yakın zamanda kampanya olacak diye biliyorum. 3G li modelde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cass93

Merhabalar arkadaşlar. Tabletime uygun office programı arıyorum öneriniz var mı acaba ? Bir de google driveda yuklu olan bır dosyayı tablete download edemıyorum. Dropboxta oluyor ama dropboxa da pek sıcak bakmıyorum bu konu hakkında bılgısı olan var mı ? Bir de klavyede kayarak yazma ozellıgı mevcut sanırım ızledıgım vıdeolarda gordugum kadarıyla ancak benım tablette bır turlu olmadı bı inceligimi var o işin. Teşekkürler şimdiden.

kingoffice

• Almanya'dan Nexus 7 32 GB 3G Tableti bir arkadaşım önümüzdeki hafta getiriyor. IMEI kaydı 3G internet için zorunlu mudur ?
    En iyi 3G interneti, 6GB adsl + 4 GB 3G =43 TL ttnette gördüm. Başka önerisi olan var mı acaba?
    Evde ortalama 4 GB için 25 TL zaten ödüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartek

Almanya'dan Nexus 7 32 GB 3G Tableti bir arkadaşım önümüzdeki hafta getiriyor. IMEI kaydı 3G internet için zorunlu mudur ?
    En iyi 3G interneti, 6GB adsl + 4 GB 3G =43 TL ttnette gördüm. Başka önerisi olan var mı acaba?

3g olarak kullanabilmen için imei kaydı gerekir.
  • arkadaşlar tekrar merhaba, söylediğimiz programlar kurdum flasin içindeki dosyaları görüyor fakat calistiramiyor, bunun sebebi nedir Acep ? bilen varsa ve yazar sa sevinirim... teşekkürler

• Arkadaşlar, Manuganu adında bir oyun çıkmış. Rayman Jungle Run tarzında ve bedava.

Gravity Project'in geliştiricisi Alper Sarıkaya yapmış. Herkese tavsiye ederim.

Ben Nexus 7'de oynuyorum ve çok zevkli oluyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Alper.Manuganu&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5BbHBlci5NYW51Z2FudSJd

• quote:

Almanya'dan Nexus 7 32 GB 3G Tableti bir arkadaşım önümüzdeki hafta getiriyor. IMEI kaydı 3G internet için zorunlu mudur ?

Avea'ya 1 sene taahhüt verirseniz 4+1 GB Jet modemli 3G internet alabilirsiniz.Aldıktan sonra 3G modemden sim kartı sökün,tablette kullanın.Fiyat 20 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e d d a i

quote:

Avea'ya 1 sene taahhüt verirseniz 4+1 GB Jet modemli 3G internet alabilirsiniz.Aldıktan sonra 3G modemden sim kartı sökün,tablette kullanın.Fiyat 20 TL.

daha sonra telefon ozelligide kazandirilabilirmi bu alete.

• Arkadaşlar nexus 7 yi nasıl led tv ye bağlayacağız. oyunları resimleri xbmc yi tv den kullanmak istiyorum

• Byler film izlemek için ekranı yeterlimi?
  • flash playerin son versiyonunu yükledim bir kaç sitede denedim açıyor ama teknoseyir sitesindeki inceleme bölümündeki videolar açılmıyor bir denermisiniz sizde neden açılmıyor başka bir şeymi yüklemek gerekli acaba cihaza birde nexsus 7 hd video çekiyormuş ama nasıl olucak yapamadım camera programı yükledim bir tane en fazla 640*480 çözünürlüğünde video çekiyor onu nasıl halledicem hd video çekmesi için
  • Beyler merhaba dün Forumİstanbul da gezerken Saturnde 16gb lik modeli 579tl ye gordum uygun mudur sizce ?

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.