Şimdi Ara

Google aramada videolar yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Google aramada videolar yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    427 Mesaj
    Merhabalar;
    1 Hafta önce adsl şirketimi değiştirip uydu net bağlattım,o günden beri google da arama yapınca videolar sekmesini tıkladığımda şu yazı çıkıyor,(function(){})(); ve sayfa tamamen boş oluyor.Mesela yıldız tilbe yazdığımda tüm ilgili başlık ,görsel ve videolar gözükürken ,yan tarafda videoları tıkladığımda sayfa bomboş oluyor ve sadece (function(){})(); yazıyor.Dns ayarlarımı falan kontrol ettim ama çözemedim.Yardım edebilecek varmı acaba?Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 17 Ocak 2012; 1:25:40 >

|
    |

Eğer denemediyseniz Firefox, Chrome gibi farklı tarayıcılarla deneyin. Aynı sorunu verecek mi.
    |
    |
    Firefox da bu sorun oluyordu şimdi explorer da denedim orada sorun yok.Firefox neden sorunlu anlamadım.Teşekkürler
    208 67 222 222
    208 67 220 220 bunları deneyin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

Firefox da bu sorun oluyordu şimdi explorer da denedim orada sorun yok.Firefox neden sorunlu anlamadım.Teşekkürler

Explorer yavaş geliyorsa Opera kullanabilirsiniz.
    |
    |

Diğer arkadaşım sanada teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

Dns ayarlarımı elle yaptım.You tobe dan dns ayarları videosunu isleyerek.Sizin verdiğiniz numaraları yazdım.1 gün güzel gitti ertesi gün yine aynı sorunu yaşadım..ÇOK TEŞEKKÜRLER

Diğer arkadaşım sanada teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Ben de anlamadım..Bu nasıl bir teşekkürdür?Yani sorun yoktu da benim verdiğim numaraları girince bozuldu,buna binaen ironik bir teşekkür mü yoksa o numaraları girdiniz,düzeldi,buna binaen tşk ettiniz ama sonra yine bozuldu mu?
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.