Şimdi Ara

GOOGLE ADSENSE HAKKINDA LÜTFENNNNN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.adsensewealthempire.com/default2a.aspx Böyle bi site gördüm adamlar milyon dolarlardan bahsediyo...Gerçi bana inandırıcı gelmedi...Ama benim pek iyi ingilizcem olmadığı için anlayamadım şu siteye girip nedemek istediklerini yazabilirmisiniz....

• Bu tür çok fazla site var. bunlar kendilerine bir kazanç kapısı tutturmuşlar ne güzel keklik avlıyorlar.
    Olmayacak şey değil aylık binlerce $ para kazananlar var adsense den bunun için doğru reklam tipini sitenize en uygun şekilde yerleştirmek uygun renkler kullanmak ve tabi en önemlisi fazla ziyaretçi bulmak.
    bunları yapınca para akıyor doğal olarak.
    her reklam tipinin renginin yanına eklenen resimlerin reklam sloganlarının insan psikolojisi üzerinde çok büyük etkileri var bu adamların sattıkları şeylerde bu tür bilgiler anlatılıyor. paylaşım programlarında bu tarz e booklar bulmanız mümkün
  • boş bunlar
  • Sadece GOOGLE ADSENSE adına site acmak tanıtım sitesi de olsa YASAKTIR. bu adamlar zaten yasal olmayan bişi yaparak 1 milyon doları GOOGLE dan kazanamazlar bırak bu miktarı google bunları banlar bunlarda üstüne 1 bardak su içerler :) ama işte işleri gucleri insanları kandırmak. Araba onune gecip poz verirler siteye koyarlar işte kazandık boyle olduk yalanları palavraları...

Umursamamak lazım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.