Şimdi Ara

Goodyear UltraGrip 9 Çıktı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
14
Favori
52.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alphace

Bunu da yanakları yazlık EG serisi gibi ince mi?

Evet et kalınlığı olarak ince. eg performance olanı kaldırıma sürttüm bişey olmadı tabi hızım 20 km/h falandı.
  • Ultragrip9 aldım . 175 65 15 ebadına 145 TL ödedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba kış lastiği alacak arkadaşlar.

geçen ay uzun araştırmalarım sonucu Ankara da en uygun fiyatı veren biyerden petlas marka 205 55 16 lastik almıştım,goodyearla fiyat farkı çok olduğundan ve türk malına şans vermek istememden.sonuçta petlas parasına başka marka lastiklerde var yabancı.

sonuç olarak lastikten şimdilik memnunum,daha kar görmedim
    bayinin fiyatından ve hizmetinden de memnun olduğumu bildirmem üzere pm den ulaşan 14 kişi oldu,9 undan teşekkür mesajı olarak
    olumlu dönüşler aldım ve olumsuz hiç bir dönüş olmadı sonucu bana da bildirin dememe rağmen.

lastiği aldığım yerdekiler beni tanımasalarda unutmuş olsalar bile adım verildiğinden dua ediyolardır bana
    ben memnun kaldım,yorumlarımı da sizlerle paylaştım.bende bişey alacağım zaman forumdaki arkadaşların yorumlarına göre hareket ediyorum,bilgi sahibi oluyorum alacağım şeylerde.

Ankara için lastik alacak olan varsa bana pm den ulaşsın adres ve telefon için.her marka ebat lastik var orada.telefonla görüşün fiyatınızı alın.paramızla rezil olmayalım,cebimizi de koruyalım.

teşekkürler,saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba kış lastiği alacak arkadaşlar.

geçen ay uzun araştırmalarım sonucu Ankara da en uygun fiyatı veren biyerden petlas marka 205 55 16 lastik almıştım,goodyearla fiyat farkı çok olduğundan ve türk malına şans vermek istememden.sonuçta petlas parasına başka marka lastiklerde var yabancı.

sonuç olarak lastikten şimdilik memnunum,daha kar görmedim
    bayinin fiyatından ve hizmetinden de memnun olduğumu bildirmem üzere pm den ulaşan 14 kişi oldu,9 undan teşekkür mesajı olarak
    olumlu dönüşler aldım ve olumsuz hiç bir dönüş olmadı sonucu bana da bildirin dememe rağmen.

lastiği aldığım yerdekiler beni tanımasalarda unutmuş olsalar bile adım verildiğinden dua ediyolardır bana
    ben memnun kaldım,yorumlarımı da sizlerle paylaştım.bende bişey alacağım zaman forumdaki arkadaşların yorumlarına göre hareket ediyorum,bilgi sahibi oluyorum alacağım şeylerde.

Ankara için lastik alacak olan varsa bana pm den ulaşsın adres ve telefon için.her marka ebat lastik var orada.telefonla görüşün fiyatınızı alın.paramızla rezil olmayalım,cebimizi de koruyalım.

teşekkürler,saygılar.

Hayirli olsun,petlasida size ilk ben onermistim.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    teşekkürler .
    sizlerin yorumlarıyla aldım petlasları.kar yağmasını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

teşekkürler .
    sizlerin yorumlarıyla aldım petlasları.kar yağmasını bekliyorum

Demin hava durumunda kar geliyor dedi,hadi gözümüz aydın

hadi bakalım karda performansa bakalım

• 175 65 14 ebadında Ultragrip9 aldım. Kış mevsimini dört gözle bekliyorum:)
  • 23.11.14 tarihinde ümitköy girişindeki goodyear bayisinden 205/55/16 ebatlardaki 4 adet UG9 lastik için 230*4=920 TL verdim. işbankası 9 taksit ykb 6 taksit yapıyorlar. Bir de yanında araç içi kamera veriyorlar.

Hava durumu henüz şertleşmediği için performansını test edemedim fakat gerçekten sessiz bir lastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgurcan

23.11.14 tarihinde ümitköy girişindeki goodyear bayisinden 205/55/16 ebatlardaki 4 adet UG9 lastik için 230*4=920 TL verdim. işbankası 9 taksit ykb 6 taksit yapıyorlar. Bir de yanında araç içi kamera veriyorlar.

Hava durumu henüz şertleşmediği için performansını test edemedim fakat gerçekten sessiz bir lastik.

hayırlı olsun, kameranın markası ve modeli nedir?
    Teşekkürler,
    Öyle ahım şahım bir şey değil. Pirahna sanırım. Küçük zarif bir cihaz. İçinden sd kart çıkmıyor. Sürekli kayıt özelliğine sahip. Yani yer bitince en eski kayıt üzerine yeniden kayıt yapıyormuş. Hem pil ile hem de çakmak üzerinden çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgurcan -- 24 Kasım 2014; 15:18:27 >
  • Bende 2006 Focus aracım için 4 tane 205/55/R16 91H Ultragrip 9 almış bulunmaktayım . Toplamda 700 Tl ye geldi . Lastikler yeni üretimli daha .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Bende 2006 Focus aracım için 4 tane 205/55/R16 91H Ultragrip 9 almış bulunmaktayım . Toplamda 700 Tl ye geldi . Lastikler yeni üretimli daha .

bu fiyata nerden aldınız? tanesi 175tl ye gelmiş, piyasada 220tl den aşağı ug9 görmedim.
  • BorgaXxX kullanıcısına yanıt
    Üstad bulabildiğim minimum fiyat 230 TL (adet). Sen bu fiyata nerden aldım söyle de biz de oradan alalım. Ayrıca taksitli alma şansımız var mı 9 taksit felan?
  • 2-3 haftadır "UG9" kullanmaktayım. Ürün Slovenya üretimi. Bazı arkadaşlar Alman üretimi daha iyi vs gibi şeyler söylediler. Var mıdır böyle bi durum?
    Sürüş deneyimi olarak ilk fark ettiğim şey önceki mevsimlik "energysaver"larıma göre bariz bir şekilde sessiz. Taktırırken tam tersi olacağını düşünüyordum , güzel bi sürpriz oldu baba. Rampalı ve çok yağışlı bi şehirde yaşıyorum. Arabam otomatik olduğu için (yarım debriyaj yapamadığımdan) rampada zemin ıslak olduğunda sert gaz verince pati yapardı. UG9'da henüz böyle bir şey yaşamadım.
    Sürdükçe - mevsim ağırlaştıkça yazmaya çalışacağım.
  • Hocam lastikçinin sahibi babamın eski arkadaşlarından . Birde bizim depo evindeki 12 adet (3 takım) kullanılmış lastiklerimi götürdüm . Lastikleri 300 den saydı o sayede bu fiyata alabildim .
  • quote:

Hocam lastikçinin sahibi babamın eski arkadaşlarından . Birde bizim depo evindeki 12 adet (3 takım) kullanılmış lastiklerimi götürdüm . Lastikleri 300 den saydı o sayede bu fiyata alabildim .

öyle desene yaw :)
  • quote:

Hocam lastikçinin sahibi babamın eski arkadaşlarından . Birde bizim depo evindeki 12 adet (3 takım) kullanılmış lastiklerimi götürdüm . Lastikleri 300 den saydı o sayede bu fiyata alabildim .

yani 700tl ye almış olmuyorsunuz böylelikle, 12 adet kullanılmış lastiği 300den saymış, size yine 1000tl ye gelmiş ug9 lar. aman neyse ne, bizide uğraştırdın burda, heycan yaptık boşuna.
  • arkadaşlar merhaba,
    bende biraz önce taktırdım UG9 araç seat leon 2004 195-65-15. aracı da yeni almıştım üzerinde apollo marka lastik vardı direk geri dönüşüme gönderdim. önceki lastiklere göre sessiz geldi gerçekten. 165 TL'te geldi adeti. Ankara'da ikamet ediyorum. Kar geldiği zaman artık test edip yazarım :)
    kazasız sürüşler .
  • 175/65/14 UG9 115 tl nasıl fiyat sizce?

n11 de sepete atmıştım %4 hokus pokus indirimi gelmiş. 11 tl pepsi koduyla tanesi 115 tl ye geliyor. Alsammı ne dersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.