Şimdi Ara

goodyear ultragrip 8 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
77.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tomusga

quote:

Orijinalden alıntı: agahs

T sinifi mi H sinifi mi aldiniz 840 a

T sınıfı lastik.Bu arada bende bonus ve world kart vardı,son anda ödemeyi world kartla yaptım.Oysa bonusla yapsaymışım 50 tl bonus veriyormuş banka.Bilgilerinize sunulur.Ödemeyi yapıp evde navigasyon için internete girince ''www.good year .com .tr'' nin sitesinde gördüm kampanyayı.Almadan önce siteye bakın kampanya devam ediyormu.

Kampanya devam ediyor, 15 Aralık'a kadar uzatılmış fakat 50 TL bonus ile ilgili bir şey yazmıyor. Siz nereden öğrendiniz 50 TL bonus verildiğini ve doğruluğu kesin mi?
  • Ben lastikleri alıp,navigasyon işlemi için internette good year ın sitesine girince orada gördüm 50 tl bonus uyarısını.Belki şimdi kaldırmış olabilirler.Goodyear.com.tr ye gir orada sağda solda çıkan bonus uyarılarına bir bak istersen.
  • Dört mevsim lastiği ( Kumho solus kh17) ile kış lastiğini ( Goodyear Ultragirp 8 ) karşılaştırdığımızda yakıt sarfiyatında bi değişklik olabilir mi acabaa...
  • Bugün İstanbul Altınizade'deki Renault bayii Detay otomobilden 4 tane Goodyear Ultragrip 7 205 55 16- H tipi (Yuksek performans) için 800 TL fiyat aldım. Navigasyon yok.
    Rot balans falan dahil.

Bir de yine altunizadede goodyear bayiinden 230 TL Ultragrip 8 için teklif aldım. Bu da H tipi. Karar veremedim??

Soru1: Eski Lastikler Araçta 30.000 KM kullanımış Efficient grip lastikler var. Bunları satın alan eski lastikçiler olur mu? Satılır mı sizce? Saklamak istemiyorum. Havalar düzelince sıfır yaz lastikleri taktıracağım için saklamaya gerek yok? Kaç para eder sizce?

Soru 2: Tercihim? İstanbul çamlıcada yaşıyorum. Genelde arabayı ev iş arasında kullanıyorum yaklask 12 km mesafe var. Sabah ve akşam saatleri soğuk olduğu için riski azaltacağını düşünüyorum kış lastiğinin. Ayrıca haftasonları da küçük geziler yapiyorum istanbula yakın kasabalara...Sizce kış lastiği almak iyi bir karar mı?

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexandraki -- 14 Kasım 2011; 15:55:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: agahs

Neo ve hd icin kuponlar ayri. Basvuruya internetten baslamadan once faturayi imkan varsa scannerdan taratin, basvuru sonunda fax cekin yada taradiginiz dosyayi yollayin diyor. Taranan dosyada sadece kayit aninda yuklenebiliyor. Faxda surekli mesgul ve zor fax cekiliyor. Ben uyariyim basimiza geldi:)

Benimde basima geleni anlatiym,infiniti hd navigasyona hak kazandigim halde bana kucuk olan navigasyonun kupon kodunu vermisler,goodyeara sorunca farkettim durumu,guya fatura neyse ona gore gonderiyorlarmis ama pek emin olamadim,gelince gorecegiz bakalim,biraz uckagit yapiyor bayiler dikkat edin.
  • ford focus c-max aracımda 205-55-16 ebadında çeşitli markalarda kış lastiği kullandım.
    yoğun kış ortamının olmadığı bölgede iseniz ve aracınızda konfordan da ödün vermek istemiyorsanız (kuru havalardaki kış lastiğinden gelen uğultu ves) continental ContiWinterContact TS830 şiddetle tavsiye ederim. sırt deseni harika bir lastiktir. ve her şartta size güven vereceğine emin olun. zaten adac testlerindede 1. olmuştur.
  • Biraz geç dahil olduk konuya ama Ankara olsun başka bir şehir olsun benim için bundan sonra tek bir kış lastiği vardır, o da Dunlop SP Winter Sport 3D. Geçen yıl hatırlarsınız Ankara'da hayatı durduran, Eskişehir yolunda insanların arabalarını bırakıp yürüyerek eve gittikleri bir gün yaşanmıştı. Bizim şirketten koskoca Audi A8'ler, Passat'lar yola çıkamazken ben Focus + Dunlop ile tık demeden eve gitmiştim. Yolda sanırım 10-15 tane araba geçtim, en kötüsü Mercedes 180'di. Bir tek 4x4'ler ve Mercedes / BMW'ler gidebiliyordu benim güzergahta, bir de ben.

Ahanda lastik bu;

goodyear ultragrip 8

• Goodyear UltraGrip 8 lastikleri geçenlerde aldım. Kuru yol tutuşu ve sessizliği mükemmel. Hatta, bu kadar sessiz başka bir lastik daha var mıdır, ben bilmiyorum. 2011 üretimi orjinal Fransız malı yazlık Michelin Energy lastiklerden çok çok daha sessiz bir lastik bu. Kıyaslamayı böyle yapayım da siz düşünün gerisini artık.
  • Bende ug7 den çok memnunum yalnız her sene lasitk değiştirmesi biraz sıkıntı yaratacak gibi

Onu bunu bırakında kar yağmıcak herhalde bu sene şu havalara bakın yağmur bile yok
  • ug 8 lastıgımle 20 gunu doldurdum ılk ızlenımlerım bır kıs lastıgıne gore oldukca konforlu ozellıkle burada yazılan ıslak zemınde ve su bırıkıntılerınde sıkıntı verebılır sozlerı benıde tedırgın etmıstı bende ozellıkle yagmurun yagdıgı gecen hafta persembe gunu yuksek hızda deneme fırsatı buldum bahsedılenlerın aksıne kendıne guvenen ve guven veren bır lastık

sadece kuru zemınde performansı pek ıc acıcı degıl benı acıkcası tatmın etmedı ama hava soguk zemın de ıslak ıse cok guvenlı bır lastık

ılerleyen zamanlarda paylasımlara devam degerlendırmem yuz uzerınden 98 ıkı puanı kuru zemındekı performansından dolayı kırdım
    ıyı aksamlar
  • Alpin A4 almaya niyetliyken bu lastiğin daha çok övüldüğünü gördüm. Karşılaştırmalı testler, yorumlar vs derken UG8 de karar kıldım. hem fiyat olarak ta adet başı 50tl gibi bir fark var

Sormak istediğim 205/55/16 H serisi şuanda en hesaplı kaça bulunabilir? Zaten navigasyon kampanyası da bitmiş durumda.
  • Honda Civic aracıma
    205/55/16 H Goodyear UG8 aldım
    Önceki lastiklerim Nokian WRG2 idi..

Onlardan daha iyi oldugunu söyleyebilirim.
    Dün; Zonguldak - Bolu - Ankara - Kırıkkale = 800 km yol yaptım zincirsiz.
    10 CM kar ın üstüne cıktıgımda oldu..
    Buz üzerinde 90 km/h a kadar sıkıntısız çıktım.
    Frenle ve gazla birçok kez kayma testi yaptım mubarek yere yapışıyor.

4 lastiği 880 TL ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

Honda Civic aracıma

nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

Honda Civic aracıma

nereden aldınız?

http://www.sultanlastik.com/

Sanalpazar üzerindende satıyor 12 taksit.

• Teşekkürler.
  • Arkadaşlar, bu hankook w310 kış lastikleri nasıldır? Benim aracın lastik ebatları 225 50 R16. Diğer markaların fiyatları baya yüksek ve bu ebada uygun çoğu markada yok. Brigstone buldum fiyatı 380 TL civarı. Honkook ise 280 TL. Diğer bilindik markalar 400 TL nin üzerinde.

Hankook w310 kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcom

Arkadaşlar, bu hankook w310 kış lastikleri nasıldır? Benim aracın lastik ebatları 225 50 R16. Diğer markaların fiyatları baya yüksek ve bu ebada uygun çoğu markada yok. Brigstone buldum fiyatı 380 TL civarı. Honkook ise 280 TL. Diğer bilindik markalar 400 TL nin üzerinde.

w310 modeline özel bir cevap veremem ama Hankook marka kış lastiklerinden şikayet eden duymadım hiç. Özellikle Ankarada taksiciler en çok Petlas ve Hankook marka kış lastiklerini tercih ediyorlar. Bu yönden de güven verebilir zira Ankaranın en yüksek ve rampalı yerlerine bu araçlar gidiyorlar. Bence fiyat olarakta uygunsa alınmaması için hiçbir sebep yok. Yeterki yeni yapım bir lastik olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekorender

quote:

Orijinalden alıntı: madcom

Arkadaşlar, bu hankook w310 kış lastikleri nasıldır? Benim aracın lastik ebatları 225 50 R16. Diğer markaların fiyatları baya yüksek ve bu ebada uygun çoğu markada yok. Brigstone buldum fiyatı 380 TL civarı. Honkook ise 280 TL. Diğer bilindik markalar 400 TL nin üzerinde.

w310 modeline özel bir cevap veremem ama Hankook marka kış lastiklerinden şikayet eden duymadım hiç. Özellikle Ankarada taksiciler en çok Petlas ve Hankook marka kış lastiklerini tercih ediyorlar. Bu yönden de güven verebilir zira Ankaranın en yüksek ve rampalı yerlerine bu araçlar gidiyorlar. Bence fiyat olarakta uygunsa alınmaması için hiçbir sebep yok. Yeterki yeni yapım bir lastik olsun.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ankara gibi bir yerde taksiciler kullanıyor ise fiyat/performans oranı iyidir diye düşünüyorum. Lastik bayisini de aradım. Anadolu yakasında Hankook'un büyük bayilerindenmiş. Lastiklerin yeni olup olmadığını özellikle sordum. Tırdan geçen hafta indirdik abi dedi. Öğlen mesai arası gidip taktırayım diyorum. Tekrardan teşekkürler...

•  goodyear ultragrip 8

bayağı iyi bir lastik goodyear ug8
  • ben sava adapto kullanıyorum 4 mevsim lastik tanesini geçen ay içinde 100 tl ye taktırdım goodyearın evsane lastiği vektor 4 üretimi durdurulduğu için yan markasında sava adapto olarak devam ediyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sava-17570-r13-82t-adapto-4-mevsim/productDetails.aspx?productId=otysf778448&categoryId=259720

bir kere ankarada gizli buzlanma olmuşdu 2 hafta evvel o gün ucu ucuna bir kaza atlattım. o gece haberlerde bir çok kazanın olduğunu duydum. ilk başda lastiğe suç bulmuşdum ama ondan sonra bir daha öyle bir olay olmadı şimdi heryer karla kaplı böyle bir sorun olmadı.

yerler erimiş kar suları ve çamurla kaplı iken biraz daha dikkatli olmak gerekiyor sanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.