Şimdi Ara

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
36
Favori
27.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Routines uygulamasının güncel sürüm numarası 1.2.00.4 değil mi? NiceLock yüklü bende Routines için güncelleme var diyor. Sammobile'den bakıyorum zaten en son sürüm bende yüklü olan sürüm görünüyor ?
  • yok mu yenilik güncelleme falan :)
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Bunu herkes kendi görebilir, Good Lock'u açtığınızda güncelleme var ise uygulamanın üstünde 1 yazar.

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Hocam emegine sağlık..mükemmelsin gerçekten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Android 9 için

Bir iki uygulama hariç hepsi güncellendi.

Android 10 için ayrı olarak

EdgeScreen, Lockstar, MultiStar, QuickStar eklendi. (daha güncel, daha çok özelliğe sahip)

Yenilikler, One Hand ve Task Changer çok daha stabil ve akıcı olmuş, uygulamalar arası geçişte gölge efekti gelmiş.

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Mart 2020; 16:51:22 >

• Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)

Sürpriz yepyeni Samsung Internet Browser ve yeni özelliklerinin resimli anlatımları, en son bilgisayardaki Sekme özelliği geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Mart 2020; 16:55:47 >
  • Çok faydalı bilgiler mevcut. Müsait zamanda hepsini okuyacağım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. Emeğinize sağlık
  • Yabancı bir sitede Good Lock uygulamaları anlatımında Theme Park uygulamasından bahsedilmiş ben güvenip yükleyemedim .paylaştığınız uygulamalar için de yok ülkemizde çalışmıyor mu ? Türkçe sitelerde pek açıklama da bulamadım
  • NotiStar_2.1.22.1
    NavStar_2.0.00.0(Android10+)

eklendi.
  • Edgetouch_1.1.09
    Quickstar_3.2.02.3(Android10+)
    Soundassistant_3.3.08.0
    TaskChanger_3.0.00.15

eklendi.

Edit : Samsung Internet 11.1.2.2 EKLENDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Mart 2020; 0:27:16 >
  • Sound assistant tekil uygulama sesleri kesinlikle ayarladığım gibi çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar notistarda ayarlar kısmı gri geliyor hiç bir şeye tıklanmıyor bunu nasıl düzelteceğiz. nicelock kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidynelly -- 4 Nisan 2020; 16:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

arkadaşlar notistarda ayarlar kısmı gri geliyor hiç bir şeye tıklanmıyor bunu nasıl düzelteceğiz. nicelock kullanıyorum
    Arkadaşlar good lock yükleyerek sorunu çözdüm artık çalışıyor. Nicelock kullanıyordum.
  • OneHand_3.2.45.0
    TaskChanger_3.0.00.16

eklenmiştir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. Köklü değişim yok hiç sıkıldık :)
    Aynen.

Virtual touchpad getirmiş ama çok kullanışlı bulmadım.
  • A50 de orjinal edge screen ve edge lighting çalıştırma şansımız var mı uygulama yükleniyor fakat çalışmıyor

• Goodlock 64 sürümünü kuramıyor muyuz? Çalışmıyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.