Şimdi Ara

Gönüllü asker olmak isteyen yüzlerce kişi dilekçe verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gönüllü asker olmak isteyen yüzlerce kişi dilekçe verdi

Gönüllü olarak orduya katılmak isteyen yaklaşık 500 vatandaş, ellerinde Türk bayraklarıyla Üsküdar`daki askerlik şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Üsküdar`da yaklaşık 500 kişi Türkiye`nin sınır dışındaki askeri operasyonlarına destek vermek ve orduya gönüllü katılmak amacıyla askerlik şubesi önünde toplandı. Askerlik şubesi önünde toplanan vatandaşlar, yanlarında getirdikleri dilekçeleri şubeye vererek askere alınmak istediklerini söyledi.

Ellerinde Türk bayraklarıyla “Vatan sana canım feda” , “Her Türk asker doğar” şeklinde slogan atan vatandaşlara yoldan geçen araçlar da korna çalarak destek verdi. ‘Tekbir’ getiren grup, dilekçelerini askerlik şubesine teslim etti.

"İhtiyaç olduğunda hemen cepheye gitmeye hazırız" İhtiyaç durumunda orduya katılmak istediklerini belirten Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Salih Uzun, “Ülkemizin sıkıntıdan geçtiği bu süreçte fertlere ihtiyaç olduğu zaman da cephede bulunmak üzere buradayız.
    Ordumuzun güçlü olduğunu biliyoruz, ihtiyaç olmadığını biliyoruz ama ihtiyaç halinde cepheye de hazır olduğumuzu dost düşman herkesin bilmesini istiyoruz. Arkadaşlarımızla onun için buradayız. Sadece dilekçe vermekle kalmıyoruz. Çantalarımız hazır geldik. İhtiyaç olduğunda hemen cepheye gitmeye hazırız” dedi.

quote:

http://m.iha.com.tr/foto-gonullu-asker-olmak-isteyen-yuzlerce-kisi-dilekce-verdi-9838/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helal olsun ülkenini böyle vatanseverlere ihtiyacı var hemen afrin operasyonunda görev almak üzere askere alınmalılar bence
  • Tamam lan alıyoruz deseler 1 tanesi gitmez
  • çoğu işsiz değilse bende bir şey bilmiyorum.
  • Hadi gelin tek sıra olun muayene olacaksınız diye bir emir gelse anında topuklar bunlar

Hayır anlamadığım nasıl toplanmışlar bunlar ? Yasak değil mi arkadaş ? Normal işi olan gençlerin vaktini ,sırasını almıyorlar mı ? Üsküdar önünde 3 kere kuyrukta bekledim zamanında en ufak bir kavga tartışma olmuştu görevliden müdahale gelmişti düzgün durun diye ..

Bu nedir ya ? Ulan ben bunlar ile askerlik yapacak olsam ceza almayı göze alırım be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Ocak 2018; 21:47:41 >

• Sımdı bunlar içeri girmiş mi ? Dilekçe verdiler falan diyorlar..Ne bu arkadaş ya.Ne saçma bir şey içeri girebilmeleri ?
  • Bunları araştır tek tek twitter dan BedelliSözünüUnutma altında mesajı vardır kesin
  • Adam çantası ile gelmiş Şova bak ..
  • bak orada sağ tarfta bıyıklı bir dayı var.

batak masasından kalkmış gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Tamam lan alıyoruz deseler 1 tanesi gitmez

koptum

• Atatürk un sozunu aynen yazmak zorlarina gitmiş. Teferruat yerine hikaye yazmislar

• Adaları almaya gidebilirler, nasıl olsa zaten gizliden gizliye silahlanıyorlar..
  • <3 DH
  • Bende şehit olmak istiyorum her an gidebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

Gidemeyeceklerini bilerek güzel şov yapmışlar. Atlayıp otobüse gitsinler Suriye’ye tutan mı var?

Forum tarihinde atilan en mantikli yorumlardan biri

• Yalnız ciddi soruyor ve merak ediyorum ; şube önünde böyle hareketlenmek falan yasak değil mi arkadaş ? Yani aklım almıyor.
  • Ver mehteri...şu hale bak ya...ne kahraman bir milletimiz var...nazar değecek diye korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

Gidemeyeceklerini bilerek güzel şov yapmışlar. Atlayıp otobüse gitsinler Suriye’ye tutan mı var?

Techizatı nereden bulacaklar burası ABD mi ki pazar alışverişi yapar gibi silah cephane alsınlar? Kılıç bıçak palayla gitmeyecekler herhalde dimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Tamam lan alıyoruz deseler 1 tanesi gitmez

koptum

15 temmuzda gidenleri unuttunuz herhalde kardeşim

https://www.youtube.com/watch?v=rehJZSJICY4

Hatırla

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.