Şimdi Ara

gömülü altyazının boyutunu değiştirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu ilgili yere açmama rağmen bırak cevap gelmeyi tıklanmadığı için buraya açtım sayın adminler

Hocalarım filme altyazıyı gömüyorum ancak bunun boyutunu istediğim bir şekilde ayarlayamıyorum. Bilgisayardan izleyince gomplayer üstünde falan altyazıyı büyütebiliyorum ancak tvde usbden izlediğimde altyazı küçücük kalıyor. yani altyazının boyutunu gömülü olarak nasıl büyütebilirim?

• filme altyazıyı gömdükten sonra boyutu değiştiremezsin

boyutu büyütmenin tek yolu altyazıyı gömerken, gömme seçeneklerinden altyazı boyutunu bulup artırmak

gömmek
  • saygı duyuyor musun
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Tmm ancak mkvmerge gui programini kullaniyorum gomerken o siradada öyle bir secenek yok. Altyaziyi gomerken böyle seçenekleri olan bir program onerir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam25

Tmm ancak mkvmerge gui programini kullaniyorum gomerken o siradada öyle bir secenek yok. Altyaziyi gomerken böyle seçenekleri olan bir program onerir misin?
    bilmiyorum öyle bir program

internetten araştırıp kendiniz bulmanız gerek

bana saygı duyuyor musun
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Başka yardimci olacak var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: imam25

Tesekkurler. Başka yardimci olacak var mı?
    soruma cevap versene birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

soruma cevap versene birader

Alıntıları Göster
    Kendine saygısı olmayan adama kimse saygı duymaz.
  • Upp upp

• sen altyazı gömmüyor sadece akış ekliyorsun.bu işlem için bi video editöründe filmi açıp alt yazıyı yükleyip ayarlayıp işlemen gerekli.ortalama 2 saatini alır.
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Hayir gömüyorum. Bu da bir program sayesinde yaklasik 30 saniye mi aliyor ancak altyazi ayariyla oynayamiyorum yani buyup kucultemiyorum. Eger gommeseydim televizyonda izlerken altyazi çikmazdi.

• imam25 kullanıcısına yanıt
    yanlışınız var.alt yazı gömmmek ,text dosyasını videoya çevirmek gibi bi işlem.bahsettiğiniz işlemi ben de yapıyorum ve alt yazılar görünüyor.
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Sizin dediginiz işlemi nasil yapacagim peki?

• imam25 kullanıcısına yanıt
    önceki mesajda yazdığım gibi bi video editörü ile halledeceksiniz.örneğin corel video studio.virtual dub gibi ücretsiz yazılımalrda var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.