Şimdi Ara

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
49
Favori
94.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Zara'nın gömlekleri güzel.

hiç almadım mağazasına bile girmedim.. ama zevk meselesi.. bilemiycem.. ben ucuz ve kaliteyi aynı anda sunan markalardan yana olmaya çalışırım.. pamuk olmasına özen gösteririm.. kesimine bakarım.. en önemlisi de üzerimde nasıl durduğuna bakarım.. eşofmanla da gitsem giyer bakarım.. öyle yada böyle ben beğendiysem alırım..

bu arada aldığım en pahalı gömlek 19,90 TL'dir.. 6-7 ay önce 29,90'a aldım ama elimde patladı kumaşı filan garip bir hal aldı.. on usaymıyorum o yüzden.. benim gözümde bir gömlek en fazla 30 lira eder zaten.. sonuç olarak ince kumaştan yapılmış kıyafet.. damat, tommy vs vs gibi markalar elbette çok güzel ama çok da pahalı doğrusu.. bir gömleğin üzerinde 120 liralık etiket yakışmaz.. en azından bizim gibi insanlara gelmez..

• devam edelim.. var mı sevidği gömlekleri yad akendi gömleklerini paylaşmak isteyen forumdaş?
  • 8-9 adet gömleğim var U.S Polo'dan,kesimlerini modellerini beğeniyorum,severek giyiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

hiç almadım mağazasına bile girmedim.. ama zevk meselesi.. bilemiycem.. ben ucuz ve kaliteyi aynı anda sunan markalardan yana olmaya çalışırım.. pamuk olmasına özen gösteririm.. kesimine bakarım.. en önemlisi de üzerimde nasıl durduğuna bakarım.. eşofmanla da gitsem giyer bakarım.. öyle yada böyle ben beğendiysem alırım..

bu arada aldığım en pahalı gömlek 19,90 TL'dir.. 6-7 ay önce 29,90'a aldım ama elimde patladı kumaşı filan garip bir hal aldı.. on usaymıyorum o yüzden.. benim gözümde bir gömlek en fazla 30 lira eder zaten.. sonuç olarak ince kumaştan yapılmış kıyafet.. damat, tommy vs vs gibi markalar elbette çok güzel ama çok da pahalı doğrusu.. bir gömleğin üzerinde 120 liralık etiket yakışmaz.. en azından bizim gibi insanlara gelmez..

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

quote:

+1

• bende çoğunlukla gömlek giyerim hatta bu sene gömlekle gitti hep
  •  Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

içinde ufak tefek durmuşum beni küçük göstermiş bayağı bol.. ama seviyorum bu gömleği

şurdaki gömleklerde güzel bruno marsınki özellikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeanBack -- 4 Mayıs 2011; 12:29:41 >

Katibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır

beyler bunun gibi kot gömlek arıyorum gören eden varsa burdan yazsın belki benim gibi arayanlar veya beğenenler olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

beyler bunun gibi kot gömlek arıyorum gören eden varsa burdan yazsın belki benim gibi arayanlar veya beğenenler olur

Lee mağazalarında olacaktı sanırım.. baktın mı acaba?

edit: bende bir tane var ama kot görünümünde normal gömlek.. çok da severim.. gerçek kot değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 6 Mayıs 2011; 2:10:00 >

• quote:

haydi DH konumuz canlansın biraz daha
  • avm e gıdersem bakıcam lee' e. sitesinden baktım ama spor gömlekler var sanırım hep
  • arkadaşlar şöyle güzel oduncu stayla gömlek tavsiye eder misiniz?
  • Hollister&Abercrombie den 5-6tane gömlek var düz-kareli karışık.. Birde defacto ve mudoninkiler var.. Gömlek iyidir güzeldir yahu..
  • Şuradan buradan gömleğim var tarzında değilde @LeanBack arkadaşımızın yaptığı gibi resimli paylaşımlar yaparsak daha yerinde olacaktır.Merak eden olursa sorar zaten.
  • benide ekleyin :) ucuza güzel gömlek satan mağazalar biliyor musunuz istanbul içinde
  • Hocam ekle beni de gömlekleri de kısa zamanda eklerim şimdi uğraşamam çıkar çek siteye koy falan
  • Ekleyin lütfen.
    Gömlek,erkek için vazgeçilmezdir.

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

Eğer kulüp haline dönüşürse,imza;

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

DonanımHaber Gömlek Severler Kulübü

[center][image]https://store.donanimhaber.com/dd/29/df/dd29df47c8342feda776920d0b791f94.png[/image][/center] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_48650148/mpage_1/key_/tm.htm][b][center][size=2][color=#FFCC00]DonanımHaber[/color] [color=#CCCCFF]Gömlek Severler Kulübü[/color][/size][/center][/b][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 6 Mayıs 2011; 20:20:34 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.