Şimdi Ara

Gomisi Besiktas Fenerbahçe ve Trabzon Neden Istemedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonservisi 2.5 m euro ayrıca premier league dahil çoğu kulüp istese alırdı. Sebep ne sizce dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O parayı verebilecek durumları yok. Beşiktaş ve Fener zaten ffp kıskacında.
    Trabzon bizle yarışsa adam İstanbulu mu seçer yoksa Trabzonu mu.
    Bonservisi fazla falan değilde maaşı biraz fazla. Ama gelirde penaltısız 15-25 gol atıp bir tanede derbi kazadırırsa kimsede maaşını konuşamaz bu adamın.
    Kalitesi belli vereceği katkı belli. Maliyeti fazla ama net olarak çok ihtiyacımız olan bir transfer.

Biriside enayi demiş ama Beşiktaş aboubakara 3.3m verirken enayi değildi o zeki arkadaşımıza göre.
  • Gomisi bjk alsaydi gomez kadar gol atardi

• Çok iyi, çok kaliteli bir futbolcu.. Kalbiyle ilgili sorunlar var diye biliyorum. O riski GS aldı, diğer kulüpler almadı.
    Sağlık sorunları yaşamazsa eğer, GS son vuruşlardaki gol sorununu çözdü diye düşünüyorum.
  • BJK ve Trabzon'u bilmem de bizde 3 forvet var. Biri gitmeden bonservis veremeyiz Gomis'e.

• relling R kullanıcısına yanıt
    2 sene sonra 35 yaşında adama yatması için mi vereceksin 3.5 m aboubakar kaç yaşında gomis kaç yaşında

• Alamadılar diyelim

• futbolu çok severek takip ediyorum kusura bakmayın ama gomis ismini ilk defa duyuyorum ki adam 32 yaşındaymış iyi ki almamışız.
  • Hardwired kullanıcısına yanıt
    Futbolu 2 haftadır çok severek takip ediyorsun heralde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.5m € imza parası + senelik 3.3m € cebe indirince ben

Gomisi Besiktas Fenerbahçe ve Trabzon Neden Istemedi?
  • Messi, Ronaldo, Neymar gibi oyunculari neden istemiyorlarsa o yuzden istememislerdir

• Gomis'i Gs'li taraftarlar çok abartıyor. Tamam iyi oyuncu ama yukarıda Gomez ile karşılaştıran olmuş sanırsam el insaf yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

lan ne hıyarlar var ya beşiktaş 2 sezon önce gs a 9 milyon euro bonservis isteyen gomez i aldı gol kralı oldu adam..

bu işler sadece paraya bakmaz yegen, ince işler..becerikli transfer komiten varsa herşey tamamdır

yukarda ağlayan bir kuş gördüm enayi felan yazmış ya mesajımı okusun ilk cümlesini beyni basar belki

Futbol cahilinin teki salla. İşi gücü çamur atmak olan kıskanç tiplerden.

• Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları büyük sendrom yaşıyor şuan.
    Galatasaray taraftarı yıllardır santrafor izleyemediği için isimli kim gelse sevinecekti.2 senedir santraforsuz oynuyorlar resmen.Bu yüzden Gomis'e çok büyük yıldız muamelesi yapıyorlar.Üzgünüm ama değil.Bir benzerini Demba Ba ile biz yaşadık.Almeida'dan sonra geldiği için gereğinden fazla büyüttük.Faydalı da oldu ama şarkılar,türküler vs. bariz abartıldı.

Bizim taraftarda Gomez'den sonra kim gelse beğenmeyecekti.Takıma alıştıktan sonra ikinci devre neredeyse her maç skora katkı yapan Aboubakar'ı istemiyor şimdi.Aboubakar çok kaliteli bir santrafor olmayabilir de sanki o gitse yine bir 'Gomez' getirilebilecekmiş de Aboubakar'ı istiyormuşuz gibi davranıyor taraftar.Muhtemelen Aboubakar'ı alamayacağız artık yerine Raul Jimenez mi olur kim olursa gelir seneye de ona sallanır.Anlamsız bir Gomez beklentisi var çünkü

• Ben gsli yönetici olsam transfer yapmam. Zaten çok kötü oynuyoruz aldığım adamların performansı düşecek piyasası azalacak. Sırf zarar. Onun yerine 3 4 sene beklerim belki takım yükselişe geçer o zaman alırım topçu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp ;))))))

• İyi forvet ona lafım yok da fazla para vermişler. FB, TS filan o ücretleri vermeye yanaşmamış olabilir.
  • 1) Maliyeti fazla, fırsat transferi değil (bonservissiz vs. değil)

2) Teknik direktör transferi (Tudor özellikle istedi)

3) Gomis çok ekstrem bir adam değil (gerek kariyer, gerek stil olarak)

4) Çok önemli olmasada kalbinde bir sorun var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Gomisi bjk alsaydi gomez kadar gol atardi

Atmasina atardi ama konu sezonluk katki degil siz hala anlamadiniz meseleyi

• gomiş kesinlikle bjk seviyesinde değil ama 3. lüğe oynayan takımlar için ilaç olur.gs için müthiş bir transfer başarısı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.