Şimdi Ara

Golfu bozdum napacağım 😖 (210 bin tl)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
4.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler arkadas golf almis 210 bine tl ye 90 binde 1.4 tsi 122 hp olanindan. Surdum ettim guzel arac ama 210 bin tl hakki degil. Bizim ev 200 tl bin tl 3+1 82 m2. + araca tupte takilmiyormus. Bende surerken symbolden alismisim teybin dugmesine sert bastim sanirim icine goctu geri cikmadi. Tus calismiyor bozuldu islemiyor geride gelmiyor zorladik ettik bayagi sonuc olumsuz.

Cocuk kizdi etti aramiz bozuldu, 2009 1.2 symbolde abaniyorum bisey olmuyordu. Hassasmis bu volkswagen grubu araclar bozuk yollara ve hor kullanimlara dayanmiyormus. Neticeye gelirsek bu tusu nasil tamir edebilirim ? Sanayiye goturmek istemiyor iyice bozarlar kirarlar diye. Setup tusu sagdaki islemiyor.

W

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Golf kalite abidesidir, o tuşu o hale getirmek için abanmaktan ziyade üstüne çıkıp tepinmek gerekir, araç Golf değilde standart bir model olsaydı daha ağır bir tabloyla karşılaşırdın.

Arkadaşının Golf’ ü hayırlı uğurlu olsun Rabbim kaza bela vermesin cümlemize. Arkadaşın artık kalitenin tadını almıştır, kolay kolay vazgeçemez.

Golf bir mak. müh olarak beni kendine mühendislikle kalitenin birleşip en akılcı şekilde yorumlanmış hali olması hasebiyle kendine hayran bırakmıştır.
  • Golfu bozdum napacağım 😖 (210 bin tl) Ne diyelim, Allah başka dert vermesin.

• Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt

Cocuk kizdi yaptiracaksin diyor para pul yok icime oturdu iyice 15 yillik arkadasim parcasi falanda pahalidir bunun. 200 bin tl veriyorsun kalite ve dayaniklilik yok saka gibi. Ben symbolun teybine abaniyorum sifir hata problem. Millet bunlara bu kadar para neyine veriyor cozemedim peynir ekmek gibi piyasasi varmis.

• sıfır araba oldugu için baya yüklenmiş. seninki gene iyiymiş, benim arkadas teype öyle bi bastıki, alttaki çerceveyi kırıp, teypi konsolun en altına kadar düşürdü. çift pense ile o zaman zarzor çıkardık, kırılan cercevenın yenısını alıp taktık. suan normal oldu.

• Kardeş kusura bakma emanetin canı g..ünde olur derler. Dandik ve ya değil başkasının malına zarar vermişsin gelip burda arabası kötü dayanıksız ben napayım diyorsun.
  • Bu şekilde çerçeveyi söküp, (kırık yoksa) yandan tuşu düzeltebilirsiniz bence.

• O tuş öyle biraz sert basma ile bozulacak bir tuş değil artık nasıl abandıysan , Bu insanoğluna hiç anlamıyorum bir tuş görünce neden insan abanarak basar Sizin gibi insanlara anca toros lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 27 Şubat 2021; 8:6:36 >
  • Emanet arabanin arkasında 72 şeytan dolasir demediler mi sana

• Asıl burda sorgulanmasi gereken konu:

"Bi düğme icin sana kizan arkadasiniz, arkadasliginiz"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır golf kullanırım o tuşu içeri göçürtemedim.inssn gbi bastıktan sonra göçecek bişey değil. Park sinyali tuşu sıkıntılı ama birçok insan göçertiyor onu

• Dert ettiğin şeye bak.

Götür sanayiye 2-3 saate yaparlar.

maksimum 300 TL alırlar.

• Sümbülde çökmeyip Golfte çekiyorsa burda konu sizinle ya da arkadaşla alakalı değil.

Direkt Muhattabınız Doğuş Oto ve Volkswagen AG
    Verin mahkemeye. Alman tankının tuşu göçer mi yav ?

• Yan yatır
  • Sen video yu izle düzelir
  • Valla DSG yi elestiririm vosvosun fahiş fiyatlarını elestiririm ama burda kusura bakma da tuşu gocerten seni de eleştiriyorum
    Tusa ya çok sert abandım yada daha önce hor kullanılmıştı senin elinde patladı sağlık olsun yapılır maximum 200 liraya hallolur diye dusunuyorum

• götüreceksin servise yaptıracaksın, neyi düşünüyorsun...Emanete hıyanet olmaz...

• Migciğim, kavun tatlıysa kesip yersin yani yapacak bir şey yok. O teyp yapılacak...
    Alman araçlarına yumuşak davranman lazım güzel bir kadın gibi. Kırıp döktüğünde kalbini tamir etmen pahalıya patlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 27 Şubat 2021; 9:23:45 >
  • Bulunduğunuz yerde teyp tamiri satışı vs yapan bi işyeri vardır muhtemelen,onlar halleder

• Kendi agzinla symbolun teypine abaniyorum demissin bir insan teype neden abanir ?? Bu araclar insan gibi kullanima uygundur
  • Kırılma değil de tuş çerçeveye sıkışmış gibi. Oynata oynata veya röntgen filmi ile çıkar gibi duruyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.