Şimdi Ara

GOLF V TIPt. 102 BG 1.6 HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
13.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1.6 102 bg'lik golf 5 midline tiptronik vites araç buldum. 2008 model 15 bin km'de. 29 bin istiyorlar. bu aracın fiyatı uygun mu sizce. ayrıca tiptronik vites dsg şanzuman mı? bu araçta esp bulunur mu?
    görüşlerinizi merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkalog -- 12 Şubat 2009; 18:46:31 >

• Bildiğim kadarı ile Esp Comfortline modellerinde var Midline donanımda Esp yok. Tiptronik şanzıman Dsg değildir.
    Araç yeni km az ancak Golf'ler her zaman muadillerinden pahalı olur.
    3-5 bin daha ekleyerek sıfır km bir araç alınabilir. Tercih meselesi...
  • 3-5 bin daha ekleyerek alınabilecek araç çok az. ben otomatik vites alacağım. markaların en baz versiyonlarını da almak istemiyorum. örneğin honda civic premium 40 bin lira (aralıkta 37 bine bıraktıla bu arada).ben 30 bin civarı araba arıyorum. focus dizel düşünüyorum ancak onunda otomatik şanzumanında sorun var dediler. opel yarı otomatik gitmez dediler. sonuç itibarıyla bu fiyata alınabilecek araç sayısı sınırlı.
  • Golf güzel araç,ama 1.6 102 HP 8V motordan performans beklemeyin.
  • ben lpg takılabilir olmasını istiyorum. bu yüzden özellikle 8v 102 bg'lik motor olmasını istiyorumç
  • 1.6 102 hp motora lpg uyumlu.Tüp taktırırsanız ekonomik anlamda rahat edersiniz.normalda tüpsüz cok yakar ama lpg ile normal seviyelere iner.
  • 1.6 MPI 8V 102 HP SOHC motor 25 yıldır piyasada var, VW hâlâ üretiyor ve inanılmaz ama GOLF VI'de bu motora 7-DSG çift kavramalı otomatik vites kutusu da eklendi.

Arkadaşım, GOLF/JETTA model ve bu motorlu aracın Tiptronic vites kutu, metalik boyalı, COMFORTLINE model ve sunrooflusu en dolu araç, bence bu donanıma sahip bir GOLF/JETTA arayınız, LPG takarsanız da tatminkar performansa sahip LPG'li güzel bir aracınız olur.

İyi akşamlar.
  • LPG için ideal bir motor.

Zaten artık bu motorun LPG uyumundan başka elle tutulur hiç bir özelliği yok.

Yerinde olsam Midline yerine Comfortline denk getirmeye çalışırdım.
  • çok bariz bir farkı var mı comf. nın? sadece esp var diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlyas KARA

çok bariz bir farkı var mı comf. nın? sadece esp var diye biliyorum.

Var, içten ve dıştan epey bir fark var. Buraya yazmak uzun sürer ama Sis Farlarından tut Tom Cruise Control'a kadar, boyalı aynalardan kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, ESP, aklıma gelmeyen bir çok özellik COMFORTLINE'da var.

Siz COMFORTLINE'dan vazgeçmeyin, lüks ögeleri çok farklı diğerlerine göre.
  • yarın tavsiyeniz üzerine bulduğum 102 bg lik comf. golf. tipt. bakacağım. 45 binde 2005 model. 26 bin istiyorlar. sizce fiyat iyi mi? bir de bu 2005 modellerde esp var mı?
  • quote:

3-5 bin daha ekleyerek alınabilecek araç çok az. ben otomatik vites alacağım. markaların en baz versiyonlarını da almak istemiyorum. örneğin honda civic premium 40 bin lira (aralıkta 37 bine bıraktıla bu arada).ben 30 bin civarı araba arıyorum. focus dizel düşünüyorum ancak onunda otomatik şanzumanında sorun var dediler. opel yarı otomatik gitmez dediler. sonuç itibarıyla bu fiyata alınabilecek araç sayısı sınırlı.

Kim dedi onu. Golf'ün otomatiği DSG değil. Tiptronic vites ve normalinden aşırı çok yakıyor. Opel'in yarı otomatiği ile 6 litre yaktım benzinli Astra. Golf yakalasın bu değeri.
  • en yeni golfün ki DSG zaten. 7 ileri otomatik + tiptronik (DSG) şeklinde satılıyor. 5 ileri manueli şehir içinde 9.7 lt yakarken, DSG olanı 8.8 lt yakıyormuş fabrika verilerine göre. Şanzımanda bir yere kadar verimli hale getirebiliyor motoru.. VW bu motoru dayanıklılığı için kullanıyor sanırım.
  • quote:

yarın tavsiyeniz üzerine bulduğum 102 bg lik comf. golf. tipt. bakacağım. 45 binde 2005 model. 26 bin istiyorlar. sizce fiyat iyi mi? bir de bu 2005 modellerde esp var mı?

Sonuç ne oldu acaba?ESP'nin oluğ olmadığını anlamak kolay zaten.Vites kutusunda ESP OFF butonu var.Ayrıca göstergelerde kayan araç işareti görülüyor çalıştırırken.
  • 2008 model olan araç ben alıncaya kadar satıldı. diğerş de haaşt çıktı.
    artık biraz ara verdim. şu hurda indirimi midir nedir, onu bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

quote:

çok bariz bir farkı var mı comf. nın? sadece esp var diye biliyorum.

Var, içten ve dıştan epey bir fark var. Buraya yazmak uzun sürer ama Sis Farlarından tut Tom Cruise Control'a kadar, boyalı aynalardan kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, ESP, aklıma gelmeyen bir çok özellik COMFORTLINE'da var.

Siz COMFORTLINE'dan vazgeçmeyin, lüks ögeleri çok farklı diğerlerine göre.

Hocam biraz dinlenin yaw
  • quote:

3-5 bin daha ekleyerek alınabilecek araç çok az. ben otomatik vites alacağım. markaların en baz versiyonlarını da almak istemiyorum. örneğin honda civic premium 40 bin lira (aralıkta 37 bine bıraktıla bu arada).ben 30 bin civarı araba arıyorum. focus dizel düşünüyorum ancak onunda otomatik şanzumanında sorun var dediler. opel yarı otomatik gitmez dediler. sonuç itibarıyla bu fiyata alınabilecek araç sayısı sınırlı.

mitsubishi yıldızlar da 34000 liraya şubat sonuna kadar yeni lancer 1.5 invite at var.

neredeyse yok yok ( sadece cruise control ve xenon yok hemen hemen) ve gayet ucuz.

5000 lira ekleyerek sıfır full donanım otomatik ve ncap 5 yıldızlı bir araç alabiliyorsunuz.

edit:
    akşam yorgunluğu eski konu imiş kusuruma bakmayın :)))

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 23 Şubat 2009; 20:47:55 >
  • tasshelhoff,
    mitsubishi, piyasası olmadığından dolayı pek ısınamadım. bartında servisi bulunduğu halde, ne bileyim pek içime sinmiyor. eski kasaları çok kötüydü. belki bu nedenden dolayı ısınamamış olabilir. sen söyleyince bir bakayım dedim, sis lambası ve cc yok. iç dizaynı da netten gördüğüm kadarıyla pek güzel değil. tabii ki test etmek gerek. bu arada fiyatı sitede 37 küsur görünüyor.
    bi ara bir bakayım bayiiye. nasılmış bakalım. belki güzel gelir gözüme...
  • golf 5 1.6 comfortline dsg
    2004, 60bin km de
    sizce su ara ederi nedir ?
    ve nasildir ?
  • otomatik vites çift hava yastığı, cd vs. 25 bin tl . fiat punto
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.