Şimdi Ara

Golf passat konfor farkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Bi tutturmuşsunuz meksikalı Jetta diye, bettle da meksikada üretiliyor golf ün bazı modellerde keza meksikada üretiliyor, arabadan anlamayan herkes bu forumda araba yorumu yapıyor

• Golf 16 jantlarla (comfortline) tam bağımsız olsun olmasın baya baya iyi,
    17 jantla kısa darbeler gelmeye başlıyor ama daha ziyade ses olarak, genel konfor yeterli, 17 jant torsiyonlu kullanmadım, çok ümidim yok.
    18'li modeli de kullanmadım ama 225/40 18 fena bozar Golfü.

Passatı bu konuda kesinlikle beğenmiyorum, kocaman kabinde takır tukur ne jant lastik olursa sürekli bir süspansiyon çalışma sesi. Araba süt gibi akıyor normal yolda, azıcık bozukluk üzerinden hızlı geç pata küte. DCC opsiyonu işaretlensin diye oluyor bu işler, aynı durum Mercedes'lerde de var. Bizde görsel opsiyonlar daha çok tutulduğu için iki aracın da konfor potansiyelini deneyimleyemiyor kimse burada. Tek tük DCC'li araç var ilanlarda.

Passatın çıkarıp masaya vurduğu yer çok sağlam yol tutuşu. Süspansiyon sesi dışında iki aracında akustik konforu çok başarılı, Passatla düzgün yollarda 180-190 gitmek bile anlaşılmıyor, rahatsız etmiyor. yalnız total olarak şunu ekleyim, VW'nin Golf'ün gelişimine gösterdiği özen Passattan daha fazla. Aradaki sınıf ayrımı birkaç zaruri fark dışında hemen hiçbirşey ifade etmiyor.

• Burada herkesin bir golfü olduğu için passata saldırılması kaçınılmaz, burda duyduklarınız sizi etkilemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

Bi tutturmuşsunuz meksikalı Jetta diye, bettle da meksikada üretiliyor golf ün bazı modellerde keza meksikada üretiliyor, arabadan anlamayan herkes bu forumda araba yorumu yapıyor
    tamam jetta golf kalitesinde.
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt
    Jetta patates bi araba bana kalirsa ic kalitesi sumbulle ayni sadece gorsellik vw de standart oldugundan biraz satiyor

Octaviayi jettadan daha cok goruyorum yollarda

• VAG fanatikleri genelde premium markalardan habersiz olur, o kadar paraları olmadığı için VAG'a yönelirler

Bir C serisi veya 3 serisi görmemiş kişiler Passat'ı öve öve bitiremezler

Golf alt kalitede bir C segment araçtır, Passat ise D segmentte vasat bir araçtır

Passat ses yalıtımı , yol tutuş ve kalite açısından Golf'ten iyi olmadı doğal

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum uzun süreli bozuk yol VS test araçlarını çok izin vermiyorlar birde 2.el bulmam gerekecek test için o yüzden benim gibi düşünen ve test eden vardır onlardan yorum bekliyorum

Alıntıları Göster
    Passat Premium kalitesinde hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunharca Eleştiri

VAG fanatikleri genelde premium markalardan habersiz olur, o kadar paraları olmadığı için VAG'a yönelirler

Bir C serisi veya 3 serisi görmemiş kişiler Passat'ı öve öve bitiremezler

Golf alt kalitede bir C segment araçtır, Passat ise D segmentte vasat bir araçtır

Passat ses yalıtımı , yol tutuş ve kalite açısından Golf'ten iyi olmadı doğal
    Ne alalım 130-140civarına o zaman dizel otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 19 Ağustos 2018; 21:14:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Dolu dolu highline bir golf derken ? Koltuk isitma acc cift led far cam tavan direksiyon isitma ergo koltuk falan mi.Yoksa sadece cam tavanli highline golf mu ? Genis arabaya ihtiyac yoksa golf derdim.Golfun fiyati passatla ayniysa eger passat derdim.
    Aynen ısıtma masajlı koltuk şerit takip şeritte tutma park asistanı şehir içi otomatik fren adaptif cruze vb

• help21 kullanıcısına yanıt
    C200d

• Golf, alt kalitede bir C segment araçtır..... Klavyesi olan yazıyor ne diyeyim
    evet meksikalı yalan mı? golf'ten kalitesi düşük, passat'tan zaten düşük... vasat bir araç. iç mekanda sert plastik malzeme sayısı caddy ile aynı sayılır jetta'nın en basit örnek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zed

Golf, alt kalitede bir C segment araçtır..... Klavyesi olan yazıyor ne diyeyim
    Kardeş üst kalitede c sınıfı kim acaba

• Golf’le arasında kalite farkı yok denecek kadar az, kulaktan doğma bilgilerle konuşuyorsunuz

kulaktan dolma mı? 2008-2012 arası kullandığımız bir araçtır kendisi... kaldı ki o dönem'ki jetta golf'ün hakikaten sedan versiyonuydu...

en basit, golf'ün kapısındaki tokluk jetta'da yok. madem jetta çok kaliteli, neden avrupa'da filan göremiyoruz? almanya'da mesela neden satılmıyor?
  • help21 kullanıcısına yanıt
    V40, A3, A ve 1 serisi?

• Tamamen Pazar meselesi Amerika kotası zaten tüm satışları karşılıyor, ülkemizde de sedan olmasından dolayı çok satıldı fakat Avrupa’da zaten bir satış hedefi koyulmadı jetta için çünkü transit maliyeti çok fazla idi

• İki aracıda uzun süredir kullanıyorum ve kullanmaktayım passat konfor olarak net daha başarılı ama rüzgar sesi konusunda da golf biraz daha başarılı gibi ben ikisi arasında kalsam şahsen passatı tercih ederim ikiside gerçekten çok kaliteli araçlar ancak passat biraz daha iyi hissettiriyor viraj kabiliyeti de golften daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Aynen ısıtma masajlı koltuk şerit takip şeritte tutma park asistanı şehir içi otomatik fren adaptif cruze vb

Alıntıları Göster
    Valla hocam acikcasi serit takip seritte tutma falan bunlar guzel oyuncaklar ama aldiktan 1 ay sonra kullanmayacaksiniz.Kendi adima konusuyorum uzun yolda hizli gittigim icin acc de isime yaramaz.Highline passatta isitmali koltuk var zaten.Ben olsam cam tavanli passat alirdim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.