Şimdi Ara

Golf passat konfor farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model highline dolu dolu bir golf ile 2015 sadece highline passat arasında kaldım konfor olarak çok fark var mı?? Yolu hissettirmemesi rüzgar sesi VS vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Torsiyon golfü 50.000 km kullanmış, bağımsız golfü 33.000 km’dir kullanan biri olarak söylüyorum. Torsiyon daha yumuşak ayarlanmış, bağımsız daha sportif ayarlanmış; bağımsız süspansiyon yaylardan olsa gerek daha sert. Tek fark bazı bozuk zemin geçişlerinden çıkışlarda torsiyon gibi saçmalamadan dümdüz çıkıp gidebilmesi. Torsiyon diye her şeyi kötü kafasından çıkın önermem. Torsiyonun rahatsızlığı golfte yok denebilecek kadar az, normal bir kullanıcı onu anlamaz bile.
  • Burda duyduklarına göre mi seçim yapacaksın? Git 2 aracıda test sürüşüne çıkar ona göre en doğru kararı verirsin, bazı şeyleri sürmeden anlayamazsın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Burda duyduklarına göre mi seçim yapacaksın? Git 2 aracıda test sürüşüne çıkar ona göre en doğru kararı verirsin, bazı şeyleri sürmeden anlayamazsın...
    kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum uzun süreli bozuk yol VS test araçlarını çok izin vermiyorlar birde 2.el bulmam gerekecek test için o yüzden benim gibi düşünen ve test eden vardır onlardan yorum bekliyorum

• Ciddi olarak mı soruyor bayram tebessümü asiliyle mi soruyor anlamadım

• Vw C sinifi hatchback aracin suspansiyonu biraz sert geldi bana

• Golfu bilmem ama jetta passat arası fark cok.

İmkan varsa passat alın

• Passat yol gürültüsü konusunda tam bir hayal kırıklığı. Golf kullanalı çok uzun zaman oldu ama passat kadar yol gürültüsü almıyordu diye hatırlıyorum.

• Dolu dolu highline bir golf derken ? Koltuk isitma acc cift led far cam tavan direksiyon isitma ergo koltuk falan mi.Yoksa sadece cam tavanli highline golf mu ? Genis arabaya ihtiyac yoksa golf derdim.Golfun fiyati passatla ayniysa eger passat derdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Vw C sinifi hatchback aracin suspansiyonu biraz sert geldi bana
    torsiyonlu golf ile passatı mı karşılaştırıyorsunuz
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    Torsiyon golfü 50.000 km kullanmış, bağımsız golfü 33.000 km’dir kullanan biri olarak söylüyorum. Torsiyon daha yumuşak ayarlanmış, bağımsız daha sportif ayarlanmış; bağımsız süspansiyon yaylardan olsa gerek daha sert. Tek fark bazı bozuk zemin geçişlerinden çıkışlarda torsiyon gibi saçmalamadan dümdüz çıkıp gidebilmesi. Torsiyon diye her şeyi kötü kafasından çıkın önermem. Torsiyonun rahatsızlığı golfte yok denebilecek kadar az, normal bir kullanıcı onu anlamaz bile.

• Gerek dingil mesafesi gerek süspansiyon yapısı ve sınıfının özellikleriyle Passat daha konforludur. Yeni C segment araçların süspansiyonları bana çok sert geliyor. Eskiden daha konforluydu arabalar. Yol tutuşu artırma gayretiyle takoz gibi araçlar üretiyorlar... Bağımsız süspansiyona sahip araçlar konfor bakımından daha rahat. Zaten bunu da bozuk yollarda farkedebilirsiniz.
  • BerlinKaplanı_99 kullanıcısına yanıt
    golf'ün sedanı jetta'dır..
  • Passatın en boşu bile golften konforludur. Kullanmaya gerek yok bunu bilmek için. Arada sınıf farkı var.

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Karsilastiran ben degilim okumadan cvp yaziyorsunuz sonra boyle

• BerlinKaplanı_99 kullanıcısına yanıt
    sen oku
  • sanılanın aksine şehir içi tümsek ve çukurlarda passat beklenen konforu sunmuyor. çok sert rahatsızlık veriyor.

• Gerçekten ikisini de kullanan kişilerin yorumlarını ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

golf'ün sedanı jetta'dır..
    meksikalı jetta?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.