Şimdi Ara

Golf ama hangisi [GOLF TESLİM ALINDI] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
13.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    110 ideal hız aslında. Ama yol uzun ya da zaman problemi varsa 120 tercih ediyorum. Yoksa 110 ya da 115.

Bir de golfte şunu gözlemledim ki 110'da motor gırıltısı tam rezonansta gibi. 120'de ise daha sessiz, o gırıltı kayboluyor.

Bi parantez de led farlara açayım. 308'in full led farları lümen gücü olarak daha iyiydi. Golfün uzunları da mercekli ve daha güçlü olmasına rağmen kısada 308 ledleri daha iyi. Zannedersem merceğin arkasında daha fazla led var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Yeni arabanız hayırlı olsun. 308'i kaça verdiniz, km kaçtı? Kişiye mi verdiniz takas mı yaptınız bayiyle?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar. 308i kendim sattım ama baya ucuza verdim 78 gibi. Km 41500 idi. Bu fiyata verdiğime de pişman oldum açıkçası, gelen alıcıya (uzaktan gelmişti baya) almadan gitmesi için 1000 tl teklif ettim ama olmadı :|

Sattığım ve aldığım araçlar arasında verdiğim para kadar fark kesinlikle yok. Ama 78e 308e olan rağbetten daha fazlasını 130a golf için ilan verdiğimde gördüm. Piyasanın komik halleri...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

Bu mesaj silindi.
    ben almıyım sağol alerji yapıyor bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllardır GOLF göre göre duya duya

golf oynamaya başlayasın geliyor, spor
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Teşekkürler :) kbük denizli, uygun olan her yerde cc ile 120 ye sabitledim 670 km 4.9 ile geldik. 3 kişi bagaj tam dolu ve klima %40 açık. Olması gerektiği gibi yakıyor diyebilirim, rodajdan sonra daha memnun edecek gibi.

@helsloot nazar alırız maşallah deyin.

Hocam hayırlı olsun tekrardan nazar değmesin güzel araç yılların golfu sonuçta belli bir kalitesi var sen uygun fiyata aldın 78'e 308'i ucuz verdin ama alırken kazandın yakıt tüketimi iyi o belli bir km'den sonra düşer biraz daha ... 1.6 dizeller
    aşağı yukarı hep aynı yakıyor , benim ş.içi 6 litre ş.dışı 4.5 şuanda araba kendine geldi , yalnız ben golflerin mauelini 6 ileri biliyordum 5 ileriymiş yaw ... vites aralıklarını uzun tutmuşlar belliki ilk resimden anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 29 Nisan 2018; 20:14:35 >

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Evet 5 ileri malesef ama şöyle söyleyim, golfün 5., ceedin 6., pejonun 5. Vitesleri birbirine eşit.ç (yaklaşık 2000 d/d 106 kmh gibi). Pejonun 6 çok uzun (124 kmh gibi). O da ekonomi sağlamaktan çok motor devrini düşük tutmaya yarıyor.

Uzun yolda en az yakan ceed diyebilirim ama henüz çok erken rodaj bitsin görelim bakalım.

Ceed 2000 devirde tam 120 hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Yok yaw?? Makyajla değişmiş o zaman. 106 idi makyaj öncesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Yok yaw?? Makyajla değişmiş o zaman. 106 idi makyaj öncesi.

Alıntıları Göster
    Evet 136 lık motor çok esnek banamısın demiyor 120 den sonra bas bana diyor resmen

• quote:

Evet 136 lık motor çok esnek banamısın demiyor 120 den sonra bas bana diyor resmen

Önceki hafta arkafaşın 110luk rio ile samsuna gidip geldim. Crdi uzun yolda "şeker gibi" motor. Parmağın ucuyla ara ara gaz ver yetiyor.

Aynen hocam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vW pancar motoruyla araç üretse bu fanatikler gider alır ve burada ne kadar iyi olduğunu anlatır. Ha akp seçmeni ha vW fanatiği. Hiç fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.