Şimdi Ara

Golf ama hangisi [GOLF TESLİM ALINDI] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
13.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagle-1453

308 lafı geçmişken cam tavanlıysa 308 tercih edilmemeli hakikaten. sıcak ve soğukta camtavan çatlamaları çok dile getiriliyor. :)
    tercih sedan yönünde olacak olsaydı ben de insignia veya suprb düşünün derdim .kazasız sürüşler
    O tavan sorunu i30 larda da vardi. Yeni insignia yi cok sevdim bende simdilik accentle mutluyum ama sana kazasiz iyi surusler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 308iniz varmış galiba. 2015 üstüyse testiniz falan var mi ,

diğer hb araclarla karsılastırdiğınızda nasıl bir arabadır merak ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Öncelikle başınız sağ olsun. Aracınızda herhangi bir opsiyon var mı? Birde iyi fiyat almışsınız. Nasıl olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz? Ocak Şubat gibi bizde Highline Manuel Dizel Golf düşünüyoruz.

Valla etimesgut (ve sonuç kısmında balgat) doğuş, TR'deki tüm bayilerden iyi teklifler verdi. Artı skoda forumundan (burada da üye) eski arkadaşım, orada satış temsilcisi. Sağolsun sonradan kalmadı denmesine rağmen o tekrar aynı fiyata balgattan araç bulunmasını sağladı.

Fırsat diyebileceğim 1 araç daha (duruyorsa) var ki 117.5 a 1.4 tsi beyaz highline manuel+kış paketi+bej koltuk siyah tavan döşemesi. Tüm turkiyeden net 5 bin ucuz bu da benzinli düşünen için.

@veracocha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Ne gerek var? Muhtemelen 308 i cok ucuz bir paraya satip ustune yuklu bir miktar ekleyip golf alacaksin eline ne gececek peki. Bence cok gereksiz passat falan olsa neysede golf kesmez bence.

Yeni insignina falan bak bari

Valla haksız da sayılmazsınız ama aldık işte bakalım hayırlısı. Satarken pişman oldum mu oldum. Vefat haberi henüz yoktu ama içim sıkıldı adama arabayı almaması karşılığı 1000 tl teklif ettim ama aldı. Değişik bir tecrübe oldu, alacağım arabaya da soğuğum şu an.

Alıntıları Göster
    Hadi ya basin sagolun Allah rahmet etsin. Ilk zamanlar olur boyle seyler

Arac nasil peki rengi donanimi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: ResenİcraEdenAvukat

Hocam 308iniz varmış galiba. 2015 üstüyse testiniz falan var mi ,

308 güzel araba, sürüşü çok zevkli, golften daha net. Fakat alırken uygun almalısınız.

Golf dizel highline manuel. Beyaz renk siyah koltuk. İstemesem de bu renkler denk geldi işte çok da önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 19 Nisan 2018; 15:59:39 >
  • quote:

quote:

308 güzel araba, sürüşü çok zevkli, golften daha net. Fakat alırken uygun almalısınız.

Golf dizel highline manuel. Beyaz renk siyah koltuk. İstemesem de bu renkler denk geldi işte çok da önemli değil.

Alıntıları Göster
    Siyah beyaz bulmussun iste daha ne ariyon disina da siyah detaylar ekle daha guzel olur

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Uygun almalısınız derken fiyat olarak mı, 2.el zarar meselesi?

• Marka sahtekar, arabalar buzdolabı rengi, aşırı pahalı. Yapma.

• Ben dolu araca binmeyi seviyorum. Bu yüzden bu seçeneklerden birini seçecek olsam 1.4 tsi highline’ı seçerim.

Düzenleme: başınız sağolsun. Yeni aracınız hayırlı olsun. Tercihiniz güzel. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORTALDANCE -- 19 Nisan 2018; 21:16:25 >
  • 1.6 tdi highline'ı teslim aldım. EMR Garage'dayım, önlere film, kaput koruma vs yapılıyor. Henğz 12 km falan yaptım. İlk izlenim kütüphane. 308in yalıtım iyiydi ama bu daha iyi. Hankook ventus evo 2 lastikler var, ses yok gibi.

Eve dönüşte otoyol da var, toplam 250km bugün. Yarın da bir konferans için 4 gün toplamda 1800 km lik yola çıkacağım. Dönüşte tam izlenim yazma kıvamına gelmiş olur.

Ufak da bi anektod geçeyim. Aldıktan sonra bir fikir değişikliği gibi olmuştu.. emin değildim yani, ilana koydum. 128.5 a verecektim ama 130 yazdım. 1 günde 2 ciddi müşteri çıktı. Bu nasıl iş anlamadım. Pejoyu zorla indire indire veriyoruz, bunu yazdığım rakama razı adamlar.

Yalnız arayan profilini daha bi bilgisiz buldum, birisi kesin alacaktı. Foto temin ettik bayiden, gönderdim. Adam far yıkama yok, bu tam highline değil diye vazgeçti anlattım makyajlı led far artık yıkama yok falan... ama vazgeçti. Diğerine de bugün için teslim alıp bineceğim için ilanı kaldıracağımı söyledim. 130 bin krediye başvurdum onu bekliyorum dedi. Valla ağzım açık, bunu almak için 130 bin krediye giriyor adam körü körüne.

An itibariyle tek pişmanlığım var, o da arabanın beyaz olması. Ama seçenek yoktu bu fiyata. Hatta dizel manuel highline bulmak çook zor artık. Kırmızı mavi tungsten hatta füme olsa iyiydi ama neyse. Şükür gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 26 Nisan 2018; 11:11:50 >

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Piyasamız hakikaten çok ilginç, 130 bin TL kredi şaşırmamak elde değil.
    HOCA KAZASIZ BELASIZ BİN.DADINDAN YENMEZ ŞİMDİ O :)
  • Az da yakıyır nomıssız :)
    Şaşmazda sıfırladım, eryaman sapağı vs oraları 90la geçtikten sonra ta karabüke kadar 130 a sabitledim, dersim ve acelem vardı. 5.1 ile geldim.
    Rakım farkı var gerçi ama rakımın yaklaşık aynı olduğu eskipazarda ortalama 5.2 idi.
    E-hdi'den net olarak az yaktığını söyleyebilirim. Bluehdi tecrübem yok malesef.

Golf ama hangisi [GOLF TESLİM ALINDI]

• quote:

Az da yakıyır nomıssız :)
    Şaşmazda sıfırladım, eryaman sapağı vs oraları 90la geçtikten sonra ta karabüke kadar 130 a sabitledim, dersim ve acelem vardı. 5.1 ile geldim.
    Rakım farkı var gerçi ama rakımın yaklaşık aynı olduğu eskipazarda ortalama 5.2 idi.
    E-hdi'den net olarak az yaktığını söyleyebilirim. Bluehdi tecrübem yok malesef.

Oww hocam valla ucuz aldın haa göstergeler filan yakıyor dıştan fotosunu da isteriz , hayırlı olsun tekrardan gaz tepkileri nasıl hocam 115hp ler çok iyi diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 26 Nisan 2018; 16:44:37 >

Hayırlı olsun.Highline alarak iyi yaptınız.İçi gerçekten güzel ve kaliteli,yalıtımı gayet iyi,konforlu

Yakıt olarak bendeki tsi bluehdi den 1 lt fazla yakıyor 33 km ort hızda

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Oww hocam valla ucuz aldın haa göstergeler filan yakıyor dıştan fotosunu da isteriz , hayırlı olsun tekrardan gaz tepkileri nasıl hocam 115hp ler çok iyi diyorlar

Eyvallah sağolasın 😊 gaz tepkileri özellikle alt devirler e-hdi ye göre zayıf. Muhtemelen üst devirler de tam tersi daha canlı ama denemedim.

İkisi de çekiş anlamında crdi değil onu da söyleyim ama yalıtım çok hoşuma gitti gerçekten. 130 ile rüzgar sesi çok az, yol ve motor sesleri de minimum.

2012 passat ve 2015 golf sahibi arkadaşların da sessizlik dikkatlerini çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tilmikosin

Hayırlı olsun.Highline alarak iyi yaptınız.İçi gerçekten güzel ve kaliteli,yalıtımı gayet iyi,konforlu

Yakıt olarak bendeki tsi bluehdi den 1 lt fazla yakıyor 33 km ort hızda

Hocam nick değişmiş hayırlı olsun, ama eskisi daha orjinaldi bence.

Ehdi'yi ilk aldığım gün nasıl çok yaktı dediysem bu da net az yaktı diyebiliyorum. Hatta gelirken içimden geçirmedim değil, tsi ile de başa çıkılabilirmiş yakıt anlamında.

• Şunu da not düşmem lazım ki 308 direksiyon tepkileri efsaneymiş ;)

Anladım hocam benim araçta şu sıralar çok iyi gidiyor, :) mazot olayı çok etkiliyor dizelleri ben yakıtımı buldum hep aynı performansta aracım şuanda iyi gidince yakıtta düştü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sessizlik tespitin doğru, bana da benim Mazdadan sonra da çok sessiz gelmişti. Hatta bu torsiyonlu olanların darbe emiş sessizliği bence multilinkten daha düzgün ama sebebi nedir, hareketli parça azlığı mı yoksa kullandığım araç mı farklıydı, garip konu.

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.