Şimdi Ara

Golf 8'in üretimine 2019'da başlanıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
8.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir zaman mühendislik bakımından lider olmadi nereden çıkarıyorsunuz?

Golf gösterişli bir araba. Kullanıcıların görüp dokunduğu herşeyi çok kaliteli yapıyorlar. Fakat diğer özelikler baştan savma.

Bu şekilde arabadan çok anlamayanların en büyük tercihi oluyor. Adam aracın iç plastiğin beğenip satın alıyor, kaç hava yastığı var, yol tutuşu nasıl, otomatik vitesinin ömrü, torsion süspansiyonlar vs. Gibi şeylere bakmadan alıp çıkıyor. Donanım desen comfortline paketi bile boş.

Adamlar milleti nasıl kandıracakların iyi biliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    hocam artik mercedes te a serisinde torsiyona geçti, o da onden çekiş, ve golf euroncap te mercedesten daha üstün, hocam kabul edin ya da etmeyin kral golf.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    Baktılar iş yol tutuşu ile güvenlikle olmuyor, vw nin göz boyama stratejisini izlemeye başladı hepsi.

Araçtan fazla anlamayanlar için golf her zaman kraldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 1 Mart 2018; 2:50:48 >
  • hocam golfun yol tutuşu da iyi, konforu da iyi, güvenliği de iyi, yalıtımi da iyi, ic hacmi de iyi, neyse ki sizin gibi araçtan anlayanlar için üretilmiş başka marka model araçlar da var, siz de yazık bizi bilgilendirmeye çalışıyorsunuz sizin gibi arabadan anlamakta zor, neyse ki biz cahil ve mutluyuz

• fiyat/performans berbat bir araba. Dışardan hiçbir albeniside yok. En dandik BMW Mercedes in yanında bile sönük kalıyor. Siz yine 150.000 TL verip alın tabi.
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Araç 150.000₺ değil. Passat mı alıyorsunuz? Bir de karşılaştırdığınız markalar bile Golf’ü anlatmaya yeterli.

• fazla konuşmaya gerek yok. sürekli bu kampanyalar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Araç 150.000₺ değil. Passat mı alıyorsunuz? Bir de karşılaştırdığınız markalar bile Golf’ü anlatmaya yeterli.

2000 model bmw mercedes vs 0 Golf demek istedim.
  • Polo da bile aynı direksiyon var. Kusucam artık görmekten.

• Dün bayilere araç almak için uğradım. Renault, pejo,vw,honda gibi markalari gezdim. Genelde de c segmenti araclara baktim. Özellikle megane 4 ve golf arasinda gidip geliyordum, araclara bizzat binene kadar. Ancak Golf'ten sonra Megane 4'e bindigimde bana sanki elimde kalacak gibi bir his verdi. Sanki on konsol zorla birlestirilmis ucuz plastikten yapilmis ve sokakta satilan tablet misali birsey koyup koca konsolu onunla kaplamislar havasi verdi. Koltuklari da beni kavramadi. 4 tekerlek 1 direksiyon bos araç almaktansa dolu megane 4 alayim fikri ve cazibesi ile gittim ancak icime sinmedi. Golf'e insan oturunca konsolun genisligi, koltuklarin kalitesi, kullanilan malzemeler bana saglamlik hissi verdi. Fiyatlar bu araclar icin oldukca abartili ancak ülkenin vermis oldugu sartlar ne yazik ki bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: nusabem

Dün bayilere araç almak için uğradım. Renault, pejo,vw,honda gibi markalari gezdim. Genelde de c segmenti araclara baktim. Özellikle megane 4 ve golf arasinda gidip geliyordum, araclara bizzat binene kadar. Ancak Golf'ten sonra Megane 4'e bindigimde bana sanki elimde kalacak gibi bir his verdi. Sanki on konsol zorla birlestirilmis ucuz plastikten yapilmis ve sokakta satilan tablet misali birsey koyup koca konsolu onunla kaplamislar havasi verdi. Koltuklari da beni kavramadi. 4 tekerlek 1 direksiyon bos araç almaktansa dolu megane 4 alayim fikri ve cazibesi ile gittim ancak icime sinmedi. Golf'e insan oturunca konsolun genisligi, koltuklarin kalitesi, kullanilan malzemeler bana saglamlik hissi verdi. Fiyatlar bu araclar icin oldukca abartili ancak ülkenin vermis oldugu sartlar ne yazik ki bu.

asıl bakılması gereken yeri es geçmişsin. bagajı açıp, stepnenin olduğu yere bir bak. oradaki harika, tertemiz işçiliği (???) gör bir daha hep megane 4 almak istersin

• O zaman oraya daha bir detayli bakarim 😃

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuşu iyi, iç mekanı ferah demek için tofaştan falan geçmek lazım golfe. Ki o da içi ferah deme kısmına takılıyor.

Sahibi olduğunuz markanın kölesi olmayın azıcık. Belki o zaman Golf 5'ten beri aynı Golf'ü, Golf 4'ten beridir aynı Poloyu almazsınız.
  • he yavrum megane 4 daha kaliteli, renault da salak daha iyi arabayı daha ucuza veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nusabem

Dün bayilere araç almak için uğradım. Renault, pejo,vw,honda gibi markalari gezdim. Genelde de c segmenti araclara baktim. Özellikle megane 4 ve golf arasinda gidip geliyordum, araclara bizzat binene kadar. Ancak Golf'ten sonra Megane 4'e bindigimde bana sanki elimde kalacak gibi bir his verdi. Sanki on konsol zorla birlestirilmis ucuz plastikten yapilmis ve sokakta satilan tablet misali birsey koyup koca konsolu onunla kaplamislar havasi verdi. Koltuklari da beni kavramadi. 4 tekerlek 1 direksiyon bos araç almaktansa dolu megane 4 alayim fikri ve cazibesi ile gittim ancak icime sinmedi. Golf'e insan oturunca konsolun genisligi, koltuklarin kalitesi, kullanilan malzemeler bana saglamlik hissi verdi. Fiyatlar bu araclar icin oldukca abartili ancak ülkenin vermis oldugu sartlar ne yazik ki bu.

golf bu segmentin referansı, belirleyicisidir.

• Vw'nin kokusu bile baska diyormusum isin sakasi bir yana arac alacaklar deneyip ihtiyacina göre karar verirlerse daha güzel olur. Dün arkadasimiza 1.0 dsg polo baktik adam resmen mest oldu. Hele vites gecisi denilen bir durum hissetmeden 7. Vitese geldi. Ihtiyac, insanlarin talebi ve markaya inanmakla alakadir. 2013den beri polo kullanicisiyim. Yillik bakim haricinde sanayiye gitmedim bin sukur. Parayi verenin icine ne siniyorsa onu almalidir.

• 2,5 yıldır golf kullanıcısıyım (1.4 highline manuel) yanında birçok opsiyonla 0 km almıştım. Çok çok çok memnunum, yine alacak olsam golf alırdım. Hiç pişman değilim. mercedes c180 de olmayan konfor golfümde var. imkanım olsa golf r falan alırdım. o derece seviyorum arabamı.
  • fiyatlar çok yüksek olacak avrupada herkes alabiliyor burda rezalet.

• Golf 7 1.5 tsi motorla en son yapılan karşılaştırmalı testte test tüketimi olarak 6.1 lt ile açık ara test 1. Si oldu. Hafif hibritle 6 lt altına düşer ki bu test sürüşü. Normal kullanımda 5 lt altı. Yani dizel gereksiz kalıyor. Ha bu arada son senesinde bile golf o kadar araç arasında 1. Yok buzdolabıymış yok bilmemne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 30 Nisan 2018; 21:34:43 >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Yav dizel niye gereksiz olsun. Benzinle 6 yakan dizelle de 4 yakar. Aa a pardon tsi dı motor. Doğru doğru dizele gerek yok.

Testi yapan kim? Ayrıntılı bakmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.