Şimdi Ara

Golf 7 Jantlar ve Lastikler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
0
Favori
25.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 2000'lerde saxo vts kullanıyordum ve Goodyear'ın 'directional' tabir edilen tipte bi lastiğini kullandım... arka müthiş kayıyordu herkes farketti... ama buna kimi kötü bakar kimi dinamik sürüş özelliği der bilemiyorum hangisi doğrudur.... bugünkü goodyear F1 As2 lastiklerinde ise tek sevilmeyen yön yumuşak yanaklar.. makas atarken falan güven vermiyor olabilir, Emir bey ondan sevmiyordur diye düşünüyorum... ama yabancı sitelerde okuduğum yorumlardan anladığım ps3'le bu bakımdan çok da farklı değil bu yüzden üzerinde daha fazla durmadım... ve bizim Golf 7'ler bence standart süspansiyonla zaten çok yumuşak aile arabası tipi; yay taktırmak dışında pek birşey yapılamaz diye düşünüyorum.
  • Sonuçta GoodYear F1 As2 alındı kısa süreli denendi. İzlenimimi paylaşmak isterim ahaliyle belki faydası olur. Yalnız Bridgestone Blizzak kış lastiklerinden sonra oluşan intiba olduğu kaydedilsin. Bu arabayla (Golf act tsi) birtek kış koşullarında büyük ölçüde tükenmiş Dunlop sport Maxx rt tecrübem oldu Blizzaklar dışında, o da oldukça olumsuzdu. Sonuçta Blizzaklardan sonra araba yeniden doğdu diyebilirim, yeni haliyle bile traksiyon tutuş etkileyici, artık patinajlı günler bitti. Ve araba sportif hüviyet kazandı aldığımdan beri ilk defa. Yalnız; Goodyear F1 As2'den hoşlanmayanların genelde söyledikleri bir doğru var: araba bir balonun üzerinde gidiyormuş hissi veriyor, bu da sıklıkla belirtilen yumuşak yanakların neticesi anlaşılan. buklasik manada bir spor araba hissi değil. Direksiyonu çevirince hafif bir esnemeden sonra tutunduğunu anlıyorsunuz ve sanırım tutunma limiti çok yüksek, bunu daha net 500 km'den sonra göreceğimiz söylendi. Sonuçta CSC5 bence, hızlı tükenir ve Türkiye şartlarına uyumsuzdur/yarılır/balon yapar gibi kesin emin olamadığım değerlendirmeler bir yana bırakılırsa, spor bir lastikten genel olarak beklenen özelliklerde daha başarılı olabilir - ve muhtemelen pzero da. Emir bey'in csc5 hakkındaki değerlendirmesini kesinlikle ciddiye alsam da çok daha yoğun negatif propagandaya maruz kaldım ve elim gitmedi almaya. Michelin ps3'e ise soğuk havalarda tutuşunun azaldığı, geç ısındığı ve GoodYeardan büyük bir farkının olmadığı yönünde rastladığım enformasyon yüzünden yönelmedim. Sonuçta bütün bunlara rağmen Blizzaktan sonra araba yeniden doğmuş gibi ve memnunum. Daha detaylı değerlendirmeyi tecrübe edindikçe paylaşırım. herkese selamlar saygılar katkınız için teşekkürler

• Ben teşekkür ederim çok naziksin..
  • SILVERSHADOW kullanıcısına yanıt
    ateş ediyo 🔫 🔫 🔫

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATURNUS2015 kullanıcısına yanıt
    İlana koydum hocam , teklif geldikçe size iletirim
  • hışthışt H kullanıcısına yanıt
    Goodyear lastiklerin üstün performansına alışınca başka otomobil kullanırken dikkat edilmelidir,yağmurlu yollarda ve her türlü yolda fren mesafesi ne, dikkat edilmeli.

• http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-AZ-225-40-R18-Summer-Tyre-Test.htm

• SILVERSHADOW kullanıcısına yanıt
    OK
  • merhabalar. Aracımda 16 dover jantlar var. Açıkçası beğenmiyorum. Dijonların serviste orjinal fiyatı nedir? Veyahut replika alsam çok sıkıntı yaşar mıyım?

• Pasifik Mavi ile en iyi giden jant sizce hangisi ?
    (Durban'lara içim bir türlü ısınmıyor bu nedenle Madrid ile sipariş vermeyi düşünüyorum)
  • Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Salvador janta sardım ve şu linkteki ürüne kilitlenmiş durumdayım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-ww-16-inc-janti-sifir-5x112-347697640/detay
    Satıcı yazismalarimda bu jantın 6,5j x 16" olduğunu iddia ediyor ama nette salvador 16" de sadece 7j olarak görünüyor. Yada ben bulamadım. Sizin fikiriniz nedir?
    (Lastikler 205/55r16 olduğu için 6,5j olsun istedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chips -- 22 Ekim 2016; 20:59:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chips

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-ww-16-inc-janti-sifir-5x112-347697640/detay
    Satıcı yazismalarimda bu jantın 6,5j x 16" olduğunu iddia ediyor ama nette salvador 16" de sadece 7j olarak görünüyor. Yada ben bulamadım. Sizin fikiriniz nedir?

Mevcut jantınız dover mı?

Değişiklik yapacaksanız 17 inçe geçmenizi öneririm.

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Dover değil, hem kışlık hem yazlık 205/55r16 lastik takımı var, o nedenle 6,5j konusuna takılıyorum. 17 janta gecemem yani. Kısaca
    1- o salvador 6,5j mi?
    2- salvador un ben hicbiryerde 16 jantini görmedim, replika mıdır bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: chips

Bu jantlar salvador jant değil. Bir ihtimal beetle jantı olabilir ama oda değil gibi.
    Bana replika jant gibi geliyor.

• populous kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Golf olmadığı kesin, çok araştırdım.
    Ama asıl takıldığım, fotoda jant içinde Turkey yaziyor ve vw simgesi var. Bir de cmc mi gördüm ne. ÖZetle tipi çok güzel ama replika istemiyorum.

• Türkiye ve Cms yazması doğal , Cms volkswagenin jant tedarik ettiği firmalardan biridir. Siz yine de orjinalliğini sorgulayın ama gördüğünüz yazı orjinal olmadığı anlamına gelmiyor.

http://www.cms.com.tr/oem2

• Arkadaşlar merhaba aracım golf 7 1.2 tsi comfortline 17 inc dijon jantina 215 50 r17 ölçülerindeki lastikler olur mu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.