Şimdi Ara

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.819
Cevap
54
Favori
699.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gıdıkcı

Bi soru sordum destan gibi tartışmalar arasında kayboldu.

Sürüş modunu nereden seçiyoruz?

Opsiyon listesinden sürüş modu özelliğini seçmiş miydiniz? Aracinizda sürüş modu seçim özelliği varsa yol bilgisayarı ekranindan seçebilirsiniz. Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS1977

quote:

Orijinalden alıntı: wlkngs

arkadaşlar katlanır aynalar anahtardan kontrol edilebiliyo mu yani aracı kapattığımızda otomatik olarak katlanıyor mu yoksa sadece içerden mi kontrol ediliyor

Aynen öyle. hem otomatik olarak anahtardan kapatılıyor hem de manuel olarak içerden.

teşekkürler bugun satış temsilcisi sadece içerden açılıp kapanıyo dedi açıkçası moralım bozulmuştu yoksa ne diye eklettim o zaman dedim yarın teslim alıcam inş tekrar bi kontrol ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Kardeş alıntı yapmamışsın sorun patlamış. Tartışmalarda keyfine dönmüyor forumda.

Dostum eğer araçta sürüş profili seçme özelliği varsa vitesin solunda hemen en üstte onun tuşu var. Ona tıkladığında ekranda seçenekler geliyor. Normal, Eko, Spor ve Senin ayarlayabileceğin sana özel mod. Tek dokunuşla seçiyorsun modu kardeşim.

Araç comfort 140ps ama yok. Olması gerekmiyor mu?

• quote:

quote:

arkadaşlar katlanır aynalar anahtardan kontrol edilebiliyo mu yani aracı kapattığımızda otomatik olarak katlanıyor mu yoksa sadece içerden mi kontrol ediliyor

Kardeşim hem içeriden hemde anahtardan araç kitlenince kapatılabiliyor. İçerden yan aynaların ayarının yapıldığı tuşa seçenek eklemişler.

teşekkürler kardeşim valla içime su serptin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinoguz

quote:

Orijinalden alıntı: populous

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: populous

quote:

Önemli bir soru? Araçlar en son ne zaman zam gördü bu ara zam gelebilir mi çünkü Euro aldı başını gidiyor. Bir ay içerisinde za gelmemeli;)

Hocam bu zam meselesi benide korkutuyo vallahi euro biraz daha çıkarsa yılın ikinci yarısıda gelmişken güzel bahane olur zam için.

Allah'tan paranın tamamı Euro. Ama kar etmek varken birde zam yiyerek üzülmek istemeyiz. Teslim Haziran sonu yada Temmuz ilk haftası görünüyor. Kaldı bir ay bakalım artık nasip. Sizinki ne zaman teslim?

Hocam bizde biraz dolardan yırtıyoruz ama yinede 2012 fiyatlarına bukadar zam yapılmışken ikincisi hoş olmaz.
    Benim daha üretim planlaması yapılmamiş diyordu canlı destek, ama satış temsilcisine göre Temmuz sonu yani iki ay var daha

Haklısın üstad 53 iken 56 oldu highline. Tekrar zam ayıp olur bencede. Dün Haziran ilk haftası üretim planlamasında görünüyor dedi bekliyoruz bakalım sabırsızlıkla.. Allah sana da sabır versin;)

Eyvallah Hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

quote:

@lanseloth; Umut hoca da bugün teslim alacaktı ilk ayrıntılı izlenimleri bekliyoruz

Aynen bende şimdi onu soracaktım tarık hoca.

@M.L.Crassus @SATURNUS1977
    Evet arkadaşlar ancak gelebildim malum yolum biraz uzundu:)

Öncelikle şunu söyleyeyim sevisteki arkadaş bastıra bastıra birkaç kez söyledi 1000 km ye kadar 120 yi geçme dedi. Doğruluk payı varmıdır?

Bunun dışında asıl sinir olduğum gittiğimde plakalar takılmıştı ön ve arkaya plakalık. Sormadan neden taktıklarını sordum ama fazla arıza yapmadım çünkü satış danışmanım iyiydi baya. Artık bakıcam bir çaresine.

Arkadaşlarım konfor, sürüş zevki uçmuş. Bu kadarmı güzel ve haz verici olur. İnmek istemedim.

Radyo konusunda ise Hüzeyin hocanın dediği gibi bende de bikaç cızırtı vakası oldu ama yayındandır diyip kendimi kıllandırmak istemedim. Renkli ekran gerçekten fiyat performans ürünü çok güzel. Katlanır aynalar baya güzel ama olmasada olur. Panaromik cam tavan ise fiyatı çok fazla ama inanılmaz güzel. Hem dıştan hem içerden.

Alarmı orada servis elemanı çaldırdı baya iyi ama sonra ben çaldıramadım vurarak aynen Tarık hocamın bahsettiği gibi.

Eco, Ve normal modu denedim sporu deneyecek boşluk bulamadım çünkü yolda. Eco ve normalde bile gaza biraz fazla basınca atlıyor hemen ileri. U ledler tam anlamıyla muhteşem. Öndeki arabanın arkasından yansıması bile deli ediyor adamı.

Allah kazasiz belasiz sağlıkla iyi günlerde kullanmayı nasip etsin Umut hocam.

Plakalik da tam dediğim gibi olmuş malesef istanbuldaki bayilerde plaka ve plakalik konusunda hiç özen yok. Hemen deliveriyorlar, huzurlarınızda

Alarmla ilgili olarak kendinizi arabanın içine kilitlerseniz alarm 45sn-1dk sonra devreye girdiğinde hareket ederseniz alarm ötmeye başlar.

Rodaj konusunda ben ilk 1500km devir bandinin 2/3 ünden fazlasını kullanmadım. Yani bu da maksimum hızda 6.viteste 140km/h ı geçmedim manasına geliyor. Bir de aracın yağ seviyesini ölçmenizi tavsiye ederim. 1500km , 2000km ve 2500km de de bakın herhangi bir değişiklik var mı? benimki 3000km oldu hala aynı seviyede. Kismetse 5000km dolaylarında belki yillik bakim servisi öncesi kontrol için servise uğrayabilirim. Gerçi onların da yapacağı yağa suya bakıp yollamak bunu biz daha sağlıklı yapabiliriz

Vee U Ledler. Bu aracın en can alıcı özelliği onlar bence. Hava iyice kararana kadar far yakasım gelmiyor. Gece karanlık ortamlarda harika karizmatik bir ışık veriyor. Ayrica hareketli mercek olayı mükemmel ötesi. Her direksiyon hareketinden yerden, araçlardan ve duvarlardan yansıyan ışıklar da hareket ediyor ya... vay vay vaaaay. 2 ay oldu hala ilk heyecanla ışık hareketlerini takip etmekten zevk alıyorum.

Tarık hocam eyvallah .

Peki kaç km ye kadar kasmayayım arabayı sence. Ne zaman bir 200-250 gör Umut um dersin:)

Umut hocam ben 1479km de deneme yaptım. Otobanda denk geldi yüklemeye başladimdi. Mümkünse 1500km dolaylarina kadar sabır o zamana kadar motor ve şanzıman parçaları birbirine alisir

• quote:

quote:

quote:

Kardeş alıntı yapmamışsın sorun patlamış. Tartışmalarda keyfine dönmüyor forumda.

Dostum eğer araçta sürüş profili seçme özelliği varsa vitesin solunda hemen en üstte onun tuşu var. Ona tıkladığında ekranda seçenekler geliyor. Normal, Eko, Spor ve Senin ayarlayabileceğin sana özel mod. Tek dokunuşla seçiyorsun modu kardeşim.

Highline da bile standart değil üstat sürüş modu seçimi. Opsiyonel bir donanım. Özel siparislerde sipariş listesine eklenmisse oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle. hem otomatik olarak anahtardan kapatılıyor hem de manuel olarak içerden.

teşekkürler bugun satış temsilcisi sadece içerden açılıp kapanıyo dedi açıkçası moralım bozulmuştu yoksa ne diye eklettim o zaman dedim yarın teslim alıcam inş tekrar bi kontrol ederim

Satış temsilcileri neyi biliyor ki!Gece yatmadan yarım saat forumu okusalar alim olacaklar ya, nerdeeeeee.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@lanseloth; Umut hoca da bugün teslim alacaktı ilk ayrıntılı izlenimleri bekliyoruz

Aynen bende şimdi onu soracaktım tarık hoca.

@M.L.Crassus @SATURNUS1977
    Evet arkadaşlar ancak gelebildim malum yolum biraz uzundu:)

Öncelikle şunu söyleyeyim sevisteki arkadaş bastıra bastıra birkaç kez söyledi 1000 km ye kadar 120 yi geçme dedi. Doğruluk payı varmıdır?

Bunun dışında asıl sinir olduğum gittiğimde plakalar takılmıştı ön ve arkaya plakalık. Sormadan neden taktıklarını sordum ama fazla arıza yapmadım çünkü satış danışmanım iyiydi baya. Artık bakıcam bir çaresine.

Arkadaşlarım konfor, sürüş zevki uçmuş. Bu kadarmı güzel ve haz verici olur. İnmek istemedim.

Radyo konusunda ise Hüzeyin hocanın dediği gibi bende de bikaç cızırtı vakası oldu ama yayındandır diyip kendimi kıllandırmak istemedim. Renkli ekran gerçekten fiyat performans ürünü çok güzel. Katlanır aynalar baya güzel ama olmasada olur. Panaromik cam tavan ise fiyatı çok fazla ama inanılmaz güzel. Hem dıştan hem içerden.

Alarmı orada servis elemanı çaldırdı baya iyi ama sonra ben çaldıramadım vurarak aynen Tarık hocamın bahsettiği gibi.

Eco, Ve normal modu denedim sporu deneyecek boşluk bulamadım çünkü yolda. Eco ve normalde bile gaza biraz fazla basınca atlıyor hemen ileri. U ledler tam anlamıyla muhteşem. Öndeki arabanın arkasından yansıması bile deli ediyor adamı.

Allah kazasiz belasiz sağlıkla iyi günlerde kullanmayı nasip etsin Umut hocam.

Plakalik da tam dediğim gibi olmuş malesef istanbuldaki bayilerde plaka ve plakalik konusunda hiç özen yok. Hemen deliveriyorlar, huzurlarınızda

Alarmla ilgili olarak kendinizi arabanın içine kilitlerseniz alarm 45sn-1dk sonra devreye girdiğinde hareket ederseniz alarm ötmeye başlar.

Rodaj konusunda ben ilk 1500km devir bandinin 2/3 ünden fazlasını kullanmadım. Yani bu da maksimum hızda 6.viteste 140km/h ı geçmedim manasına geliyor. Bir de aracın yağ seviyesini ölçmenizi tavsiye ederim. 1500km , 2000km ve 2500km de de bakın herhangi bir değişiklik var mı? benimki 3000km oldu hala aynı seviyede. Kismetse 5000km dolaylarında belki yillik bakim servisi öncesi kontrol için servise uğrayabilirim. Gerçi onların da yapacağı yağa suya bakıp yollamak bunu biz daha sağlıklı yapabiliriz

Vee U Ledler. Bu aracın en can alıcı özelliği onlar bence. Hava iyice kararana kadar far yakasım gelmiyor. Gece karanlık ortamlarda harika karizmatik bir ışık veriyor. Ayrica hareketli mercek olayı mükemmel ötesi. Her direksiyon hareketinden yerden, araçlardan ve duvarlardan yansıyan ışıklar da hareket ediyor ya... vay vay vaaaay. 2 ay oldu hala ilk heyecanla ışık hareketlerini takip etmekten zevk alıyorum.

Tarık hocam eyvallah .

Peki kaç km ye kadar kasmayayım arabayı sence. Ne zaman bir 200-250 gör Umut um dersin:)

Umut hocam ben 1479km de deneme yaptım. Otobanda denk geldi yüklemeye başladimdi. Mümkünse 1500km dolaylarina kadar sabır o zamana kadar motor ve şanzıman parçaları birbirine alisir

Eyvallah Tarık Hocam. Zaten fazlasına çok gerek yokta alet istiyor bazen...

• 1.2 dsg için bir yakıt tüketimi örneğide benden. 800 km yapılıyor bir depoyla. ankaranın yoğun trafiği olan bölgesinde gidip geliyorum hergün ve bu depoda 180 i de gördüğüm oldu. araç yakıt olarak gayet başarılı. dur kalk olmayan bir trafikde de sürülse eminim 5,5 lt civarı şehir içi yakacaktır diye düşünüyorum.

GOLF 7 FANATİKLERİ BURAYA

• quote:

quote:

quote:

quote:

Highline da bile standart değil üstat sürüş modu seçimi. Opsiyonel bir donanım. Özel siparislerde sipariş listesine eklenmisse oluyor.

Aynen Tarık hocam yazmış. Benim araç highline ama ek opsiyon bu hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende bugün baya aradım demek yokmuş

teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyildirimgs

1.2 dsg için bir yakıt tüketimi örneğide benden. 800 km yapılıyor bir depoyla. ankaranın yoğun trafiği olan bölgesinde gidip geliyorum hergün ve bu depoda 180 i de gördüğüm oldu. araç yakıt olarak gayet başarılı. dur kalk olmayan bir trafikde de sürülse eminim 5,5 lt civarı şehir içi yakacaktır diye düşünüyorum.

Hocam ben de inşallah 1.2TSI DSG sahibi olacağım ve ben de Ankara'da yaşıyorum. Sizce konya yolu-eskişehir yolu güzergahında sabah trafiğinde nasıl değerler yakalayabilirim? Ayrıca bu motor Cinnah Caddesi vb. yerlerde nasıl performans veriyor? Zorlanma oluyor mu?

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim hem içeriden hemde anahtardan araç kitlenince kapatılabiliyor. İçerden yan aynaların ayarının yapıldığı tuşa seçenek eklemişler.

teşekkürler kardeşim valla içime su serptin :)

Ne demek dostum hiç merak etme anahtardan kitle yeter. Bu arada geri vitese takınca sağ ayna kendiliğinden aşağı inip kaldırım dolaylarını gösteriyor:)

• @gıdıkcı ; birşey değil üstat. Sakın üzülmeyin aracınız diğer markalar gibi normal versiyon ve sürüş modunda hamur kullanımlı bir araç değil. Direksiyon ve gaz tepkileri gayet başarılı. Direksiyonun elektrik takviyesi başarılı olduğu için sizin hızınız arttıkça sertlesiyor, park anında yumusuyor. Kayıp çok büyük değil. Kazasiz belasiz iyi sürüşler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

1.2 dsg için bir yakıt tüketimi örneğide benden. 800 km yapılıyor bir depoyla. ankaranın yoğun trafiği olan bölgesinde gidip geliyorum hergün ve bu depoda 180 i de gördüğüm oldu. araç yakıt olarak gayet başarılı. dur kalk olmayan bir trafikde de sürülse eminim 5,5 lt civarı şehir içi yakacaktır diye düşünüyorum.

Hocam ben de inşallah 1.2TSI DSG sahibi olacağım ve ben de Ankara'da yaşıyorum. Sizce konya yolu-eskişehir yolu güzergahında sabah trafiğinde nasıl değerler yakalayabilirim? Ayrıca bu motor Cinnah Caddesi vb. yerlerde nasıl performans veriyor? Zorlanma oluyor mu?

hocam ben k.ören bakanlıklar arası gidip geliyorum. trafik hep yoğun, eskişehir yoluyla konya yolunda 5,5 lt filan yakar diye tahmin ediyorum. yokuş konusunda da için rahat olsun motor gayet başarılı, gaza basman yetiyo, performansı dert etme

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen kafana katılanları çekinmeden bize sor kardeşim. Baksana adamların her biri zehir gibi. Satış temsilcisi ayarını geçmişler.

valla bu forum da olmasa araba hakkında bişey öğrenemiycez çok sağolun yarın bi iceliyim arabayı sorularımı hemen yazıcam teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

quote:

quote:

Satış temsilcileri neyi biliyor ki!Gece yatmadan yarım saat forumu okusalar alim olacaklar ya, nerdeeeeee.

valla öyle hiç bişeyden haberleri yok nasıl bilmezler böyle bişeyi hayret..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

hocam ben k.ören bakanlıklar arası gidip geliyorum. trafik hep yoğun, eskişehir yoluyla konya yolunda 5,5 lt filan yakar diye tahmin ediyorum. yokuş konusunda da için rahat olsun motor gayet başarılı, gaza basman yetiyo, performansı dert etme

5.5lt yakarsa harika olur gerçekten. Umarım tatmin eder zira motoru hiç test edemeden siparişi verdik. Kağıt üzerinde ve çoğu kişinin yorumlarına göre muhteşem bir motor. İnşallah beni de tatmin eder. Cevabınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

Bugün kırmızı bir golf gördüm, trafik kalabalıktı ama arabada bayan olduğu için bakışlarımı çevirmek zorunda kaldım, yaşım 30dan aşağı olsa beyaz golf almazdım

Nerede gordun hocam ?

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.