Şimdi Ara

Golf 7'de İşçilik/Tasarım Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
9.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün forumdan bir arkadaşın eklediği Golf 7 fotoğraflarında, aracın orta konsolunda bir gariplik olduğunu gördüm. Böyle bir şeyin bilerek ve isteyerek yapılabileceğini sanmıyorum. Sanırım bir işçilik hatası var. Fotoğrafları büyütürseniz daha net görebilirsiniz.

Golf 6 ve Golf 7 arasındaki fark:

Fark açıkça görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 30 Eylül 2012; 8:12:25 >

• ne varda ben göremedim
  • deveye sormuşlar...
  • belki değişim gerektirecek durumlarda daha kolay söküp takmak için yapmışlardır
  • baştan fail
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

baştan fail

"Fail" olan nedir?
  • Fuara yetiştirmek için olmuştur belki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Ali Amca

ne varda ben göremedim

Birleşim yerlerinin hizası birbirini tutmuyor.
  • Yek pare değil iki parçadan oluşmuş ve alt kısmın biraz daha içeride olduğu gibi bir izlenim oluştu ben de.
  • Tanıtım amacıyla yayınlanan video ve fotoğraflarda da öyle gözüküyor. Demek ki hata değil de bilerek öyle yapılmış...

• ben Wolksburgdan hans. Bu arkadaş hemen bana cep numarasını göndersin. Kalite kontrolün başına getireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anchorman

ben Wolksburgdan hans. Bu arkadaş hemen bana cep numarasını göndersin. Kalite kontrolün başına getireceğiz.

• quote:

ben Wolksburgdan hans. Bu arkadaş hemen bana cep numarasını göndersin. Kalite kontrolün başına getireceğiz.

Bugün "VW çalışanı mısınız?" diye sormuşlardı. Adamın içine doğmuş.
  • İşçilik hatası değil. Muhtemelen alt kısım ve üst kısım arasında kalite farkı vardır.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

deveye sormuşlar...

• caddy ye 5-6 yıl torpido kapağı yapamayan bir zihniyetin ürünü bunlar doğal bence.

yada döşeme plastiği yerine kontraplak kullanmak gibi bildiğimiz boyalı tahta.
  • işçilik hatası ise kabul edilemez golf gibi bir arabada , bilerek yapıldı ise hiç şık olmamış o çita vitesin arkasına kadar yekpare olabilirdi konsola montajlanacak şekilde.
  • İşçilik hatası değilde tasarım hatası diyebiliriz. kötü duruyor.
  • Güya konsol sürücüye hitap etsin diye böyle diyorlar da bence konsolda resmen yamukluk abidesi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.