Şimdi Ara

golf 6TDI yerine öneri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arka koltukları aktif kullanmam gerekecek gibi. yeni modeller yaza doğru tamamen çıkacak ama en doğrusu şimdilik kendi aracımla devam etmek. sürüş konforu hiçbirinde tatmin etmedi. bu da en az performans ve arabadan en verimli şekilde faydalanmak kadar önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 5 Mayıs 2015; 20:23:25 >
  • Dizel Skoda yeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yigit48 -- 5 Mayıs 2015; 20:33:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aeceleniz yoksa C hatchback'ten devam ederim diyorsanız Astra K'yı bekleyin derim. Henüz tasarım net olmasa da yakışıklı birşeyler geliyor gibi
  • drserk kullanıcısına yanıt
    Jetta'da yol gürültüsü Golf'e göre fazla bilgine.Golf 6 Highline TDI dsg manuele göre değişir ama genel olarak 55-62 bin arasında alıcı bulur.
    Daha çocuk yoksa Golf 6'yı değiştirme boşuna derim. Şimdiki arabalar onun kadar kaliteli değil. Hele daha büyük diye Jetta'ya geçmek hata olur. Golf 7 dizelde bağımsız süspansiyon yok sizinkinde var örneğin.
  • test sürüşü yaptım aynı dediğiniz gibi ses ziyadesiyle mevcut. ve bağımsız süspansiyon konusunda da haklısınız. araba iki çocuk olana kadar değişmemeli diye düşünmeye başladım
  • Sizi bu saatten sonra ya octavia tdi ya da biraz daha verip superb ile yeni passat tdi comforline tatmin edecektir.

• C max. Ama simdi degil. Hele bi yetmemeye baslasin da aracin, sonra bakarsin. Daha km si de az, para gidiklamasin bence.

• Kolay kolay dizel önermem ama bence siz dizel alın

Jettadansa tdi bir octavia akar. Bagajıyla da jettayı döver
  • Adam superb demiş hala jetta öneriyorsunuz gözünüzü seveyim yapmayın. Ailesin kardeşim al bir superb paşa paşa bin. Golf ile jetta arasında kalite farkı var. Hem tonla para verip benzinliyr geçeceksiniz kalite düşeceksiniz sadece bagaj büyük olacak. Hiç mantıklı değil.

• Yeni Passat derim, siyah xenonlu
  • Dizel Superb öneririm hocam biz de yeni aldık.Tavsiye ederim

• hort gibi bişey olmuş
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    şimdilik beklemeye geçtim. passat kullandım hayran kaldım. yeni superb de bir gelsin bi sürüş testi yapayım. ama golften vazgeçmem pek de kolay değil artık

konu 1 ay kadar önce hort sayılmaz hocam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 5 Haziran 2015; 20:02:10 >
  • 2011 mercedes c180 tüplü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Hort..Eeee Golf yerine ne geldi drserk:)
  • Utmad kullanıcısına yanıt
    2017 donanımlı mazda 6 aldım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.