Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.324
Cevap
44
Favori
830.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bir arabanın her serisi ayrı güzel olabilir mi? şahane bir seri çıkarttı ortaya wolksvagen ...
  • Amerika'nın yüksek tirajlı Consumer Reports dergisi, en ekonomik araçların B sınıfında dizel Golf'ü seçmiş,
    2.0litre 140bg bu arada bahsettikleri araç

~ Golf 6 Türkiye ~
  • 2. viteste düşük devirde (5-10 Km hız) gaza basınca araçta titreme oluyordu. Bundan dolayı kavrama değişti. Bugün başka bir golf dsg aracı sürdüğümde benim araç vites geçişlerini hissettiriyordu uzunca ikisinide test ettik.sorun şöyle yüksek devirde kullanınca vites geçiş aralığında araç ivmelenmesini çok kısa sürelik durduruyor bunu yolcularda hissediyordu. tabi çok ince bir fark ama öteki araçta bu yok. sanki benim araçta vites geçiş aralığı uzun gibi yani şu 300 milisaniye muhabbeti daha uzun, ayrıca manuel kullanımda vites geçişini geç yapıyor. Acaba kavrama yeni değişti ondan mı? yoksa başka sorununmu habercisi anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apex

quote:

Orijinalden alıntı: emir341907

quote:

Orijinalden alıntı: apex

Selamlar,

2010 model highline kullanıcısıyım, geçen jantımın biri eğildi baktırmak için götürdüğümde janta bi baktık made in turkey yazıyor cevher markalı bir jant.
    Arabanın orjinal üstünde gelen jantları bunlar , var mı böyle birşey sizlerde de? Zaten üstünden de hankook marka lastik çıkmıştı..
    Çok fena kıllandım servise sordum vw türkiye'de ürettiriyor dedi jantları ama baktım serviste lastiği sökük arabaların jantlarına, hepsinde made in germany yazıyordu...

Bu konuda varsa bilgisi olan, aydınlatırsa bizi sevinirim...

jantın neresinde yazıyo made in turkey.arka yüzündemi.. birbakalım bizde..

Arkasında yazıyor evet yani içinde, jantı sökmeden görülmüyor...

Cevher metal sanayi.

CMS yani.

Kıllanacak bir durum yok

Siteden alıntı yapıyorum

OEM ( Orjinal Ekipman Üreticisi ) Müşteri Profili ;
    CMS Türkiye’de Pazar lideri, Avrupa’da alanındaki ilk 10 şirketin içindedir. Dünya otomotiv devlerinin çözüm ortağı CMS ;

Türkiye’de OEM ( Orjinal Ekipman Üreticisi ) olarak

Yurtiçinde Fiat - Tofaş, OYAK- Renault, Ford- Otosan, Toyota (TMMT) , Honda Türkiye, Karsan gibi firmalara hizmet veren CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş., yurt dışında ise Fiat Auto, Alfa Romeo, Lancia, Volkswagen , Seat , Bentley, Ford, Renault , Dacia, PSA- Peugeot Citroen ,Toyota (TMEM) , Honda gibi lider markaların ürünlerinin tasarımını yaparak satışını ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

~ Golf 6 Türkiye ~

• ilk sorunuma kimse cevap vermedi. birde aracı seri kullanınca dsg şanzuman 5. vitese geçergeçmez ani fren yapınca saatin olduğu ve D5 yazısının olduğu ekranın üst kısmında mfd yazısı çıkıyor bu normal mi? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selababa

ilk sorunuma kimse cevap vermedi. birde aracı seri kullanınca dsg şanzuman 5. vitese geçer geçmez ani fren yapınca saatin olduğu ve D5 yazısının olduğu ekranın üst kısmında mfd yazısı çıkıyor bu normal mi? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

MFD (multi Function Display) menü yazısı çok abuk sabuk zamanlarda çıkıyor, direksiyonda sağ veya sol tuşa basınca D hanesi geri geliyor....
  • Öncelikle merhabalar,

Önümüzdeki hafta içinde Golf 1.6 TDI Highline aracım teslim edilecek. Kasko fiyatları hakkında fikir verebilir misiniz? Tavsiyeniz var mıdır?
  • Benim AXA Oyak Full kapsam herşey var bütün klozlar dahil 1000tl civarı birşeyi en son.
  • Yalnız ilk arabam ve herhangi bir indirimim yok. Bu arada düşük değil mi bu fiyat. Hele hele araç değeri 60 bin i geçkin olduğu durumda. Arkadaş 2007 model c3 e 3 ay önce 950 liraya kasko yaptırmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhelvaci -- 6 Eylül 2011; 20:11:37 >
  • Merak etme, 1000-1200 aralığında olacak fazlası değil.
    Çünkü kasko biliyor ki sen bu araba ile kaza yapmamak için elinden geleni yapıcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhelvaci

Yalnız ilk arabam ve herhangi bir indirimim yok. Bu arada düşük değil mi bu fiyat. Hele hele araç değeri 60 bin i geçkin olduğu durumda. Arkadaş 2007 model c3 e 3 ay önce 950 liraya kasko yaptırmıştı.

Benim ki %60 hasarsızlık indirimi ile bu fiyata geldi 8 senelik kaskom pahalı bile denebilir aslında muadil diğer firmalar 750-850 civarına yapıyor..
  • Arkadaşlar şuanda highline tdı golf fiyatı ne kadar?
    liste fiyatından daha yüksek satılıyor diye duydum son zamanda bu aracı alaln arkadaşlar hangi bayiden kaça aldılar pazarlık açısından soruyor birde bayi memnuniyeti açısından?
  • Dizel highline araçlarda duyduğum kadarıyla indirim hiç yapmıyolar. En azından bana yapmadılar, liste fiyatından veriyolar. Çünkü aracı almak için hiç sıra da beklemedim. Siparişimle araç teslimi arasında 2 hafta gibi kısa bir süre var . Adamların mantığı şu bu arabadan hiç gelmiyor zaten, sen almazsan başkası illa bu fiyata alacaktır. Gerçi pazarlık gücü yüksek bi insan da pek sayılmam.
  • 2012dizel highline golf 59 bin olmuş liste fiyatı indirimli olarak ne kadara alınabilir?
    birde memnun olduğunuz istanbul içi bayileri yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

2012dizel highline golf 59 bin olmuş liste fiyatı indirimli olarak ne kadara alınabilir?

Manuel olanları bu fiyata yalnız.DSG şanzımanlı olanlar 65.500 lira olmuş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

quote:

2012dizel highline golf 59 bin olmuş liste fiyatı indirimli olarak ne kadara alınabilir?

Manuel olanları bu fiyata yalnız.DSG şanzımanlı olanlar 65.500 lira olmuş durumda.

biliyorum sorunlu bir dsg için bu fiyat fazla olduğu için yazmaya gerek duymadım.zaten manuel bakıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

biliyorum sorunlu bir dsg için bu fiyat fazla olduğu için yazmaya gerek duymadım.zaten manuel bakıyorum.

Sorunlu dsg mi???? Nasıl yani?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sorunlu dsg mi???? Nasıl yani?

Yani sorun çıkartabilir demek istemiş.Büyük sıkıntı yaşayanlar var dsg konusunda.Riske girmek istemiyor 65 milyar verip.

• 2004'ten, 2008'e kadar hep dsg'li araç kullandık ve şimdi de gönül rahatlığıyla 1.6 tdi dsg highline golf kullanıyorum. Tek bir kez bile şanzıman yüzünden servise gitmedik. Konuşurken genelleme yapmak bazen gerçekten saçma olabiliyor yani.

Üstelik manuel ile o kadar çok sorun yaşayan gördüm ki. Tabi dsg'nin rahatlığı ve performansı da tartışılamayacak kadar iyi olduğu için, ben de tam aksine manuelden kaçtım.
  • TSI nin MPI den, DSG nin manuelden;
    farklı olan kullanım tarzına uygun kullanırsanız sorun çıkmaz.
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.