Şimdi Ara

GOLF 6 TSI 1.4 160

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> GOLF 6 TSI 1.4 160
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    2010 model aracaıma abt yaptırdım ve 210 ps'e çıkarttım. Daha sonra kavrama sisteminde sorun çıktı, garanti kapsamında değiştirildi. Bu ay ise regülatör arızası çıktı.
    2 yıllık süreçte 2. kez ciddi bir sorunla karşılaştım. Benzer sorunları yaşayan arkadaşlar varmıdır? Bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum

|
    |
    |

W220 S500L V8 Automat.
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Fındık kadar motoru fazla zorlamayın
    |
    |
    hafi(ü)yeler bi araştırsın bakalım ne çıkacak
    quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

üyenin ilk mesajı , aynı gün ikinci konu, ilk konuyu açanın mesaj sayısı da 20 küsur..

Bu arkadaş muhtemelen fake fakat diğer konudaki üyelik 19 Eylül 2010 katılımlı. Troll değil buyuk ihtimalle.

W220 S500L V8 Automat.
  • Yarbay
    3794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jjoerdem

2010 model aracaıma abt yaptırdım ve 210 ps'e çıkarttım. Daha sonra kavrama sisteminde sorun çıktı, garanti kapsamında değiştirildi. Bu ay ise regülatör arızası çıktı.
    2 yıllık süreçte 2. kez ciddi bir sorunla karşılaştım. Benzer sorunları yaşayan arkadaşlar varmıdır? Bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum

Çok normal bu şekilde bir arıza çıkması çünkü Vites kutunuz 250NM tork kaldırıyor ve aracın standart torku zaten 240NM. Siz çip yapınca bu değerin fazlasıyla üstüne çıkmışsınızdır. Lütfen markaya çamur atmayınız.
    |
    |
    3517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

üyenin ilk mesajı , aynı gün ikinci konu, ilk konuyu açanın mesaj sayısı da 20 küsur..

Bu arkadaş muhtemelen fake fakat diğer konudaki üyelik 19 Eylül 2010 katılımlı. Troll değil buyuk ihtimalle.

hocam ımzanız olayın ozetıdır
    |
    |

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
  • Çavuş
    44 Mesaj
    herkese selam,
    konunun sahibi arkadasimdir, kendisi dun konuyla ilgili fikrimi almak istedi, ben de arastiracagimi soyledim.kismet ayni anda konu acmisiz. yani diger konu da ayni. sorunumuz anlasildi gibi, emegi gecenlerin eline saglik, tesekkurler
    sayg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Bigi paylaşımınız için çok teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.