Şimdi Ara

Golf 6 dizel kullanıcısı olarak, Golf 7 dizel test ettim. Fotoğraflar ve izlenimlerim + video (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
4
Favori
34.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amma büyüttünüz ha golf--a3, focus--v40 c segmenti araçlardır birbirleriyle paşa paşa kıyaslanır velakin hitap ettikleri kesimler farklı burun farkıyla zaten markalarda bunun bilincinde hülâsa kendinizi üzüp harap etmeyin daha fazla..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel arac
  • Sanırsın birileri volvo birileri vw nin hissedarları ne bu kavga arkadas. Ya focus tamam sürüş, motor yerinde de o iç tasarım nedir ya hakketten begeniyormusunuz o mavi cubuklu göstergeleri. Disının heybetini görende geniş araç sanır ne bagaj var nede arkada diz. Parasını hak eden bi araç mı bence hayır. Dizel otm yok oda yapsın onunda (gerçi bir adet fiyasko mevcut) boyunu görelim.
    Golf iç dış güzel araç ama yetmiyor güzellik. Malzemeden çalıyorsun fiyatı artırıyorsun gerçi burda esas suçlu dogus. Parasını hak eden bi araç mı eh iste. Ford'da vw de dizelde resmen ac gozluluk yapıp fiyatı çok abartıyor. V40 icin ne desek bos iskembeden sallama gibi geliyor onun hakkında yapılan iyi veya kötü yorumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru BMW 1 de c segment Hyundai i30 da Mercedes A da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 18 Kasım 2012; 20:11:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

Bu arada merak edenler için Otokur'dan 1.2 TSI Comfortline manuel + Bixenon için 46.300 gibi bir fiyat aldım.

öncelikle inceleme için teşekkürler serdivandan ev aldım malum kredi üü yoksa şu fiyata gözümü kırpmadan sipariş verirdim malesef 2014 yazına kaldı bu sevdamız ..
  • Doğru C segment araçlar kıyaslanabilir. Mesela BMW 1 ile Hyundai I30 veya Golf kıyaslanır. Lakin hiç de adil olmaz.

BMW 1 den Golf'e binince insanın bir sene fazladan perhiz yapası geliyor
  • Arkadaşlar iki satır yazı okuyalım, bilgi alalım diyoruz.Bir sayfa yazının yarısından fazlası tabiri caizse sidik yarıştırma.Usandık artık.Varsa yanlış yazan düzeltme yaparsın olur biter.
    İdda etmenin ,üstelemenin ne anlamı var.O kadar biliyoruz ki,onun için bu halde memleket.
    Walla şu araba işi bitsin formlara falan uğramam.Mecbur katlanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

1.6 TDI gereksiz pahalı.Otomatik takıntısı yoksa 1.4 TSI 122 hp Manuel Highline uzun yıılar keyifle binilecek bir otomobil bence.

Yeni Golf 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Comfortline 48.600
    Yeni Golf 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Highline 52.900

benzinli fiyatı da ucuz sayılmaz
    bu fiyatlara c sınıfı hb dizeller var (marka model vermiyorum)
  • Golf'ün en büyük eksisi, yada daha Doğrusu Doğuş'un ayıbı, 1.4 140PS motor fiyatına 1.2 105PS satması. Bunu düzeltirlerse tam ideal olacak. Çünkü Golf 6'da 1.4 122PS vardı. Madem yeni kasa ve ilerleme olacak, 140PS motoru yerine getirmeleri gerekiyordu. 1.4 122 yine satılıyor ama 140 ilerleme adına daha mantıklı bir adım.
  • ne golfmüş be! her daim kendinden bahsettiriyor.bizim millet bayılıyor golfe,acaba avrupada,amerikada bu kadar popüler midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

1.6 TDI gereksiz pahalı.Otomatik takıntısı yoksa 1.4 TSI 122 hp Manuel Highline uzun yıılar keyifle binilecek bir otomobil bence.

Yeni Golf 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Comfortline 48.600
    Yeni Golf 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Highline 52.900

benzinli fiyatı da ucuz sayılmaz
    bu fiyatlara c sınıfı hb dizeller var (marka model vermiyorum)

Ucuz sayılmaz tabiki de,C sınıfı eli yüzü düzgün bir araba 45 bin liranın altına bulunamıyor zaten

Pahalı ama 1.6 TDI kadar acımasız derecede pahalı değil,onu demek istemiştim

• Hep kavga gürültü.Aynı kişiler daha seviyeli ve işe yarar şeyler paylaşılmalı.
  • Golf 1.2 TSI Comfortline 45.000TL civarı fiyatı gayet iyi bence. Yakıt tüketimi de teoride düşük ama pratikte ne olur bilemiyoruz henüz, jetta'da çok yakıyor deniyordu.

Comfortline donanım neleri kapsıyor bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beamer -- 18 Kasım 2012; 21:39:00 >
  • shadowgeist arkadşımız Lancia konusuyla aradığnı bulamadı, şimdi Volvo'ya tutundu..
    halbuki Volvo eski Volvo değil ki.. nerde o 850 T5 ler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Golf 1.2 TSI Comfortline 45.000TL civarı fiyatı gayet iyi bence. Yakıt tüketimi de teoride düşük ama pratikte ne olur bilemiyoruz henüz, jetta'da çok yakıyor deniyordu.

http://binekarac.vw.com.tr/yeni-golf-donanim.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc33

Arkadaşlar iki satır yazı okuyalım, bilgi alalım diyoruz.Bir sayfa yazının yarısından fazlası tabiri caizse sidik yarıştırma.Usandık artık.Varsa yanlış yazan düzeltme yaparsın olur biter.
    İdda etmenin ,üstelemenin ne anlamı var.O kadar biliyoruz ki,onun için bu halde memleket.
    Walla şu araba işi bitsin formlara falan uğramam.Mecbur katlanıyoruz.

+1
  • Bana aynı geliyor valla köklü bi değişiklik yok Golf10' a kadar hep aynı kalacak:) Golf 11 belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Golf 1.2 TSI Comfortline 45.000TL civarı fiyatı gayet iyi bence. Yakıt tüketimi de teoride düşük ama pratikte ne olur bilemiyoruz henüz, jetta'da çok yakıyor deniyordu.

http://binekarac.vw.com.tr/yeni-golf-donanim.aspx

Sağ ol hocam Comfortline donanımı gayet yeterli bence:)

Yakıt tüketimi de 5.9 gözüküyor, 6.5 yakar diye düşünüyorum pratikte, vergi olarak da en düşük seviyede. Alınası bir araç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beamer -- 18 Kasım 2012; 23:38:10 >

• senin kendi aracın şanzımanı ne dsg mi ve eğer dsg ise daha 50.000 yapmış biri olarak ne düşünüyorsun dsg hakkında birde o araç tabiki seninken az yakar senin aracın 3 yaşında o daha sıfır. birileri daha çok yakar sıfır motor diyecek ama öyle değil işte aşınma vs. motor mekaniğinde ki yıpranma bla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

En kısa zamanda bir test ayarlamaya çalışırım Furkan-san.

''san'' ekini kaldıralım çünkü aklıma görkem geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 18 Kasım 2012; 23:52:11 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.