Şimdi Ara

Golf 6 dizel kullanıcısı olarak, Golf 7 dizel test ettim. Fotoğraflar ve izlenimlerim + video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
4
Favori
34.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

mümkünse volvonun rakip gördüğü araçlarla ilgilenin,onların bulunduğu yerlerle falan.
    Volvonun rakibi bmw dir mersodur audidir.
    Volkswagenin işi yok orada Golfle.
    Volkswagen CC ile volvoya rakip olabiliyor.
    focus==> v40
    Golf==> a3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

tospagencilere bak sen

Her golf konusuna volvo v40 karıştırdığınıza göre v40 ı çok beğendiniz.haklısınız tabi siz de golf den sıkıldınız

hep aynı hep aynı diyorduk. artık süspansiyonları da toros ama hissettirmiyor di mi

biri geçmiş volvo ilk kez hb yapıyor demiş öbürü motoru ford-pejo demiş.

diğeri geely ,volvoyu kapatsın demiş.

adam yatıtım yapıyor volvonun projelerini canlandırmak için.bütün fabrikalar aynen devam.

hayatınızda marka değeri diye birşey duymadınız tabi. siz de haklısınız

Tanıdığım çok iyi bir psikolog var. Numarasını vereyim mi sana pm'den?

• Hocam otokurdan 1.2 tsi dsg Comfortline veya highline için fiyat aldınız mı? Ne teklif verdiler acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşallah bende test edicem en kısa zamanda. Bağımsız süspansiyon olmayışı yüzünden dizelin fiyatını haketmediğini düşünüyorum. 1.4 TSI 140 ps bence en mantıklı versiyon. Performans beklentisi olmayan sakin sürücüler içinse 1.2 TSI bence ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

quote:

tospagencilere bak sen

Her golf konusuna volvo v40 karıştırdığınıza göre v40 ı çok beğendiniz.haklısınız tabi siz de golf den sıkıldınız

hep aynı hep aynı diyorduk. artık süspansiyonları da toros ama hissettirmiyor di mi

adam yatıtım yapıyor volvonun projelerini canlandırmak için.bütün fabrikalar aynen devam.

Desene tedavini yarım bırakmışsın.

bana bak sivri ,aklın sıra espri yapıcağına volvo tarihini araştır. hb yapmış mı yapmamış mı öğren.

ondan sonra volvonun yanına vw yazılmayacağını kavrarsın.

• 2012 Golf Highline dizel araç sahibi olmuş birisi olarak Golf 7'yi fuarda 1 Kasım günü inceledim.

Arka kapı döşemeleri Octavia kalitesine düşmüş. Ayrıca ön konsoldaki piano black döşeme bir arabayı ancak bu kadar ucuz gösterebilirdi. Golf 6 Highline'da da bu ayrıntı vardı ama daha iyi kullanılmıştı, küçük dokunuşlar vardı. Bu resmen ucuzlaştırmış aracı. Malzeme kalitesinin görünen kısımlarında ciddi düşüş var.

Ayrıca Golf'ün o geleneksel yuvarlak hatlarını sertleştirme çabaları, aracın bütün dizaynını bozmuş. Golf Golf'tür arkadaş, sen ne diye sağını solunu çekip köşeli hale getirirsin?

Dizaynda yapılan değişiklik, bir aracı ancak bu kadar bozabilirdi.
  • quote:

quote:

quote:

tospagencilere bak sen

Desene tedavini yarım bırakmışsın.

bana bak sivri ,aklın sıra espri yapıcağına volvo tarihini araştır. hb yapmış mı yapmamış mı öğren.

ondan sonra volvonun yanına vw yazılmayacağını kavrarsın.

Hakkikaten yaşını ve statünü baya merak ediyorum.

''Süspansiyonlar da toros gibi hissettirmiyor di mi'' demen için bütün gün bilgisayar başında ordan burdan VW ile ne bulsam sallasam diye durup düşünmen lazım. Ama bi dakika...Zaten öyle değil misin sen?

Gidip arabayı denemişim, yarım saat kullanmışım gelip bana hala hissettirmiyor dimi toros süspansiyonu diyor. Bana bir şey hissettirmedi ama sana zamanında o koltuklar baya bir şey hissettirmiş anlaşılan.

Neyse seviyemi daha fazla düşürmeyeyim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady GarGara -- 18 Kasım 2012; 18:01:17 >

• Bu arada merak edenler için Otokur'dan 1.2 TSI Comfortline manuel + Bixenon için 46.300 gibi bir fiyat aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

2012 Golf Highline dizel araç sahibi olmuş birisi olarak Golf 7'yi fuarda 1 Kasım günü inceledim.

Arka kapı döşemeleri Octavia kalitesine düşmüş. Ayrıca ön konsoldaki piano black döşeme bir arabayı ancak bu kadar ucuz gösterebilirdi. Golf 6 Highline'da da bu ayrıntı vardı ama daha iyi kullanılmıştı, küçük dokunuşlar vardı. Bu resmen ucuzlaştırmış aracı. Malzeme kalitesinin görünen kısımlarında ciddi düşüş var.

Ayrıca Golf'ün o geleneksel yuvarlak hatlarını sertleştirme çabaları, aracın bütün dizaynını bozmuş. Golf Golf'tür arkadaş, sen ne diye sağını solunu çekip köşeli hale getirirsin?

Tam tersine özüne daha yaklaştığını düşünüyorum.Golf her zaman köşeliydi MK5 ile hatlar yuvarlaklaştı.

• zoruna gitmesin mail at vw ne adam gibi süspansiyon taksın. masal anlatma burda insanlara

statümü merak ediyormuş vah canım benim çobanım ben.seviyeyi düşürmeyene bak sen o koltuğa sen otur .sana rahat gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

mümkünse volvonun rakip gördüğü araçlarla ilgilenin,onların bulunduğu yerlerle falan.
    Volvonun rakibi bmw dir mersodur audidir.
    Volkswagenin işi yok orada Golfle.
    Volkswagen CC ile volvoya rakip olabiliyor.
    focus==> v40
    Golf==> a3.

vw cc diyorsunuz, volvoya rakip olmak diyorsunuz..ama bence siz ne deniğinizi bilmiyorsunuz. şu yazdığınız son satırlar da bunu gösteriyor zaten.
    neyse, konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. sonuçta golf7 testi bu konu. volvoyu konuya karııştırarak konuyu dağıtmayı başardınız.
  • İlk okul terksin.

Haydi gulum baska kapiya git simdi sen. Buradaki isin tamamdir. Rezil ettin kendini edecegin kadar.

• bu vw konularında hep bir kaos oluşuyor.herhalde bir kısım arkadaş gereksiz yere markanın imajını yükseltiyor diğer bir kısım arkadaşta buna gereksiz yüksek bir tepki veriyor.bu konuda golf un rakibinin megane focus i30 308 c4 cruse olarak düşünüyorum.v40,a3,1 serisi,a serisinin de kendi içinde rakip olduğunu düşünüyorum.burda olay iki c sınıfı aracın normal kompak kalitesinin artması sonucu fiyat yakınlaşması olarak görüyorum.
    İnceleyen arkadaşa teşekkür ederim.araç güzel.yanlız benzin-dizel farkı insanda iğreti getiriyor.1,2 tsi en çok satacak model olarak görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

2012 Golf Highline dizel araç sahibi olmuş birisi olarak Golf 7'yi fuarda 1 Kasım günü inceledim.

Tam tersine özüne daha yaklaştığını düşünüyorum.Golf her zaman köşeliydi MK5 ile hatlar yuvarlaklaştı.

Evet 10 seneden fazladır yuvarlak hatlı olduğu için gereksiz bir değişim olmuş. Malzeme kalitesi de hiç yakışmamış.

İçi octavia dışı çakma astra gibi olmuş. Bu benim fikrim. İsteyen istediği gibi düşünebilir ama ben eski bir Golf 6 kullanıcısı olarak geriye gidiş gördüm.

Arka kapı döşemeleri Ford Transit'ten hallice diyeceğim, öyle bile değil maalesef :)

• Aracı bayide inceledim, iç tasarım cok başarılı, kalite hissi üst düzey. Piano black cok yakışmış
    Aralık ayı benzinli otm. araçlar gelecekmiş yine xenonlu olanlar olacak
    Şahsen 1.2 comfort man. bana mantıklı geliyor ama 2013e kalacak benzinli manueller

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volvonun ilk hb modeli v40 diyerek cehaletini bütün foruma ilan ettin

yaptığın koltuk muhabbetiyle seviyeni de belli ettin.

daha ne konuşuyorsun.golfün kalite ve fiyat olarak rakibi focustur

a3 ün ise v40 .
  • süper bir inceleme yapmışsın hocam hem fikiriz 1.2 tsi konusunda...
  • quote:

İlk okul terksin.

Haydi gulum baska kapiya git simdi sen. Buradaki isin tamamdir. Rezil ettin kendini edecegin kadar.

Uğraşma kardeşim onunla boşver
    A dan Z ye her şeyi Ford tan alan firmaya iyi demem ben Volvonun neyi var ?? Hiç bir şeyi Ecoboost motor powershift şanzıman fordun s80de falan kullandıgı geartronic Aisin diye japon bi firmadan alma güvenlik dersen onları sağdan soldan toplamayla yapmıştır zaten yolu gidişi batışa doğru ilerliyor volvonun A3 ten A serisinden fazla fiyat çekersen olacağı bu bakalım nolacak sonu Premium diye yırtınanlar ne diye yırtınıolar anlamsız hani sizin Volvonuzun A8 S ve 7 serisine rakibi nerde S80 diceklerde oda A6 5 ve E kasanın rakibi yerlere batırdığınız hyundainin bile üst segment aracı var satışları başarısız veya değil sonuçta var.

• shadowgeist'ı fazla dikkate almayın derim.

Ne yapsam da vw'ye laf geçirsem diyor. CC anca rakip olabilirmiş, breh breh S40'ın her yerinden kalite akıyordu zaten.

Bu V40'cıların da gazı yakında biter. Bir i30 furyası vardı, o dinmiş görünüyor. Şimdi yeni bir Golf-killer çıktı. Yakında biter gazları merak etmeyin
  • quote:

volvonun ilk hb modeli v40 diyerek cehaletini bütün foruma ilan ettin

yaptığın koltuk muhabbetiyle seviyeni de belli ettin.

daha ne konuşuyorsun.golfün kalite ve fiyat olarak rakibi focustur

a3 ün ise v40 .

Son dediklerine kesinlikle katılıyorum (Son dememin sebebi diğer arkadaş ile olan tartışmana karışmamak için)

V40 ufak tefek eksikleri hariç Golf'ün yanında çok daha başarılı. Özellikle V40 mavi R design çok iyiydi :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.