Şimdi Ara

golf 100000 tl (yuhhhh) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
2.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 bin TL ye de Golf var, 106 bin TL ye de
  • v40 diyince laf yiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

50 bin TL ye de Golf var, 106 bin TL ye de

Bir kaç oyuncağa ve süse 50.000 lira fazla ödemek motor ve şanzımanı saymazsak gerçi otomatik diye aldığınız şanzıman bile güvenilir değil.. 1.2 tsi bile gayet az yakan verimli bir motor 1.6 tdi kadar olmasada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 26 Ekim 2014; 0:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

50 bin TL ye de Golf var, 106 bin TL ye de

Bir kaç oyuncağa ve süse 50.000 lira fazla ödemek motor ve şanzımanı saymazsak gerçi otomatik diye aldığınız şanzıman bile güvenilir değil.. 1.2 tsi bile gayet az yakan verimli bir motor 1.6 tdi kadar olmasada..

1.6 TDI ne kadar az yakarsa yaksın
    1.2 TSI BMT 105 PS Midline Plus 55.000 TL
    1.6 TDI 90 PS Midline Plus 68.600 TL
    Aradaki 13.600 TL'yi kaç km'de kapatacak?
    Bana satarkenki fiyat avantajından bahsetmeyin, satarken dizeli 13.600 TL pahalıya bile satsak, 1.2 TSI motor vergi avantajı ile büyük ölçüde bunu amorti eder. Kaldı ki 1.2 TSI da çok yakan bir motor sayılmaz.

• İlanı görmüştüm, araç ful + ful, düşünüyorumda; vatandaşta bu imkan var, aracı alıyor yapıyor iyi hoş sonrada ne oluyorsa anlamıyorum , adam geri satıyor. Yahu millet hayallerimizdeki arabayı alıyor satıyor, lan bu ne biçim iş
  • Hemen alıyorum

Yersen!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Hem de ikinci el. Bu kadar parayı golfe verecek golf hastası adam, zaten 30 daha koyar sıfır golf gti alır, ya da 15 daha koyar 118 alır.

Dizelin mantığı ekonomi, ekonomi yapacağım diyen adam gidip ikinci el kompakt hatch'e 100bin verecek öyle mi? Ayranı fazla kaçmış bu adamların :)

Benim anlamadığım, dizelin mantığı ekonomiyse 100 bin lira üstü dizel arabaların satmaması lazım sizin mantığınıza göre ? Ben 200 bin liralık araba alsam bile yakıtı düşünürüm. Parayı hakkımla,emeğimle kazanıyorsam tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 şık var

1 nereye çömeliyoruz
    2 ulan bi ev parası ayıp lan ayıp

• 99.999 o bikere

• 15.000 km'de üstelik... Yazık valla...

• VW sahibi olmak ayricaliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Hem de ikinci el. Bu kadar parayı golfe verecek golf hastası adam, zaten 30 daha koyar sıfır golf gti alır, ya da 15 daha koyar 118 alır.

Dizelin mantığı ekonomi, ekonomi yapacağım diyen adam gidip ikinci el kompakt hatch'e 100bin verecek öyle mi? Ayranı fazla kaçmış bu adamların :)

Benim anlamadığım, dizelin mantığı ekonomiyse 100 bin lira üstü dizel arabaların satmaması lazım sizin mantığınıza göre ? Ben 200 bin liralık araba alsam bile yakıtı düşünürüm. Parayı hakkımla,emeğimle kazanıyorsam tabi.

Anlamadığınız da bu zaten. Ekonomi amaçlı dizel araba alıyorsanız paranızı nasıl harcadığınıza dikkat edersiniz. 100bin liraya c sınıfı hatchback almak hangi ekonomik akla hizmet edebilir? Neymiş doluymuş donanımla karın doymuyor. Araba ufak, iç mekan ufak, bagaj ufak olacak ama dolu diye tatmin mi olacağım. Ekonomi düşünen adam paraısnı mantıklı kullanmak siterse misal comfortline manuel passat alır dizel 90bine. Hem 10bin lirası cebinde kalır, hem fiyat performans aracı almış olur. 200 bin liralık araba alacak adam atıyorum 4motion dizel passat almayı düşünmez de 520d almayı düşünür, yani parasının karşılığını düşünür. Golf hiçbir şekilde 60bin üzerini hak edecek bir araba değil, hangi motor, şanzıman kombinasyonu olursa olsun. Golf daha fazla paranın arabası değil. Dizel, dolu diye 100bin ve ikinci el dizel golf almak ekonomiyle alakası olamaz. Fantezidir, 2-3 kişi belki yapar bunu türkiyede.

• İşte bazen düşünürsün golf mü alıyım yoksa 98 model 911 carrera diye mi?
    Bir golfe kalkıp okadar para vermek......
  • Akıl mantık işi değil o kadar parayı golfe vermek. Onun yerine yeni kasa 508 alırsın o paraya en azından üst segment olur. Yada pasat alınır da golf nedir o paraya.
  • İşte ara sıra forumda sorulan VW i niye sevmiyorsunuz sorusunun cevabı budur.

• Eşeğe altın semer... hesabı.

• herif rüya görüyor
  • Mesaj gönderdim:"65 e bırakırsan düşünürüm."

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.