DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GOLF 1.6 FSI LPG Takılmıyormuş:)))))UZMANLAR NERDESİNİZ<<<<<
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
36.600
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> GOLF 1.6 FSI LPG Takılmıyormuş:)))))UZMANLAR NERDESİNİZ<<<<<
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1058 Mesaj
      13 Temmuz 2007 13:01:47 Konu Sahibi
      bu golfe 1.6 fsı olana lpg takılamıyor almanlar lgp takılmasın dıyemı yapmışlar bunu?Birde bmw 3.20İ ye takılıyor da neden golfe takılamıyor bunu sormak ıstıyorum.Uzmanlar nasılsa burda:))) yardımlarınızı beklıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 13 Temmuz 2007; 13:02:58 >

|
      |

UGUR BİLİR ekran kartı tamircisi tarafindan dolandırıldım.6 AYdır bana ne cavap verıyor nede ekran kartımı yolladı. ---------------- ------- deluxx süper birisi kendisinden dual x 280 shppire ekran kartı aldım.sorunsuz kendisine cok teşekkür ederim
    • Çavuş
      59 Mesaj
      13 Temmuz 2007 13:27:25
      Arkadaşım sana yardımcı olmak isterim.
      Golf FSI 1.6 FSI sisteme Romano (İtalya) marka kit takılabildiğini biliyorum.
      |
      |
    • Yarbay
      7786 Mesaj
    • Binbaşı
      1058 Mesaj
      13 Temmuz 2007 14:10:38 Konu Sahibi
      ABİCİM 2a hühendislige telefon ettim bayıye yönlendırdıler beni brc kıt takılamıyormuş
      |
      |

UGUR BİLİR ekran kartı tamircisi tarafindan dolandırıldım.6 AYdır bana ne cavap verıyor nede ekran kartımı yolladı. ---------------- ------- deluxx süper birisi kendisinden dual x 280 shppire ekran kartı aldım.sorunsuz kendisine cok teşekkür ederim
    • Binbaşı
      1058 Mesaj
      13 Temmuz 2007 14:24:16 Konu Sahibi
      birde RAMANO YA telefon edeyim bakalım şansa
      |
      |

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      13 Temmuz 2007 15:09:03 Konu Sahibi
      romanoya da telefon ettim daha takılamıyormuşRomano be BRC yattı
      |
      |

• Yarbay
      7786 Mesaj
      13 Temmuz 2007 17:44:15
      quote:

ABİCİM 2a hühendislige telefon ettim bayıye yönlendırdıler beni brc kıt takılamıyormuş

Nasıl yani. FSI motorlar için Sequent Direct Injection modeli çıktı diye duyurdular. Resimde de LPG'ye dönütürülmüş Golf FSI var. Yalan mı bütün bunlar şimdi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      14 Temmuz 2007 12:18:12
      YALANMIŞ MEĞERDE REKLAM AMAÇLI HERALDE
      |
      |

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      15 Temmuz 2007 15:29:43 Konu Sahibi
      vLLA YALANMI BILEMIYORUM AMA Ben bir zaat telefon ettim hem brc hemde Romanoya Golf FSI motora takamıyorlarmış.Farklı bir motor oldugu icin dediler bana
      |
      |

• Yarbay
      12010 Mesaj
      15 Temmuz 2007 16:08:40
      quote:

Orjinalden alıntı: barisozyurt

http://www.2a-lpg.com/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=16

Madem takamayacaklar neden reklam yapıyorlar

Bu nasıl mantıktır anlamadım gitti

Bende passat 2.0 fsi için düşünüyordum ancak işin tadı kaçtı
      |
      |

Sokak hayvanlarından bir kap su ve bir kap yemeği esirgemeyin
    • Teğmen
      247 Mesaj
      15 Temmuz 2007 19:56:07
      Direct Injection araçların LPG uygulaması Volkswagen FSI GOLF ve PASSAT' lar için onaylandı ve siparişleri alıyoruz. Şimdilik sadece VOLKSWAGEN GOLF 1.6i 16V FSI (BLP) 85kW E4 motor ve PASSAT 2.0i 16V FSI (BVY)100kW E4 motorlar için LPG ECU' ları özel LPG yazılımı yüklü olarak gelen kitimizin adı ise "SDI" - SEQUNTIAL DIRECT INJECTION- BRC
      Uygulama sadece Merkez servisimizde.
      |
      |

Otogazda Türkiye' nin Tercihi --BRC Türkiye Distribütörü
    • Binbaşı
      1836 Mesaj
      15 Temmuz 2007 20:06:05
      E yorum yapan arkadaşlar bir özür diler artık.
      |
      |

2004 Accord 2.4 Executive
    • Binbaşı
      1058 Mesaj
      17 Temmuz 2007 11:48:46 Konu Sahibi
      Abicim bu nasıl iş anlamıyorum 2A mühendislıge telefon ettim.Hayda moralımde amma bozulmuştu takılmıyor dıye şimdi bır daha denıcem
      |
      |

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      17 Temmuz 2007 11:51:54 Konu Sahibi
      2a hühendislık den kımle görüşeyim bilgi icin bayıye yönlerndırılıyor
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Temmuz 2007 11:55:45
      Fsi ye takılıyor. Artık ilerde de Tfsi lere de takılır
      |
      |

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      17 Temmuz 2007 12:02:38 Konu Sahibi
      Benım aracım BAG motor tıpınde golf 1.6 FSI 2005 model bakalım oluyormu telefon ettim .Haber beklıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1836 Mesaj
      17 Temmuz 2007 12:29:51
      Buradan değilde 2a'nın sitesinden ulaşmaya çalış mail yada forum yoluyla, işin daha kolay olur.

Telefondan sonuç elde edemezsen bu adresten forum yada maille ulaş sana döneceklerdir.

www.2a-lpg.com
      |
      |

2004 Accord 2.4 Executive
    • Çavuş
      59 Mesaj
      18 Temmuz 2007 11:17:10
      Otogaz Dergisi Haziran Ayının haberine göre Romano FSI motorları LPGli yapıyor diyor.Haberin içeriğinde ALFA,VW Golf gibi araçlara FSI motorların dönüşümünün yapılabildiği yazıyor.

Ayrıca ofis arkadaşımın Golfü için benim aracıma taktırdığım montajcıyı aradık ve takılabileceğini söyledi.
      Romano'da takılıyor diyen bendim.Lafımın arkasında durmak için yazıyorum bu cevabı.
      |
      |
    • Binbaşı
      1058 Mesaj
      18 Temmuz 2007 12:49:37 Konu Sahibi
      BRC olumsuz .Başka bır furmayla görüştüm şimdi ROMANO fsı tıpıne takılıyormuş evetttttttttttt FSI 1.6 GOLF5 vaybe romana başarms FSI olanlar yaşadı
      |
      |

• Binbaşı
      1873 Mesaj
      04 Kasım 2008 20:39:53
      lpg dönüşüm yapılmasına yapılır ama bize avantaj dezabantaj bazında dönüşlerini bilmeden kim aracıyla oynatırki? yada bu dönüşler nedir? fsi lara neden takılamıyordu? fsi lara yüklenen yeni yazılımla bir bağlantısı varmı ? e4 motor neyi sembolize ediyor?
      selamlarım
      saygılar. . .
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,969
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.