Şimdi Ara

Golf 1.5 dsg comfortline 208 bin tl kapora verdim( kırmız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
5.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 ay
  • Cevaplayan Üyeler 50
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 43
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chuckchucky (43 mesaj) Kartipi (6 mesaj) mahmut_emmi (6 mesaj) Sukulented (4 mesaj) beyinsis (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (33 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Golf 1.5 dsg comfortline 208 bin tl kapora verdim( kırmız)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7870 Mesaj
    Daha arabayı almadan satabilir miyim,benzinli araç yakar mı binbir soru kafanızda, böyle kritik sorular ile araç alınmaz alınsa bile huzurla binilmez özellikle daha alırken satabilirmiyim sorusu kafa da varsa.

Kırmızı renk UV ışınlarını en çok çeken renktir, evet benzinli araç yakar şehir içinde, 6-6,5 ancak belirli şart ve kullanımda tutar kısacası bu araç size uymuyor gibi duruyor.
  • Daha arabayı almadan satabilir miyim,benzinli araç yakar mı binbir soru kafanızda, böyle kritik sorular ile araç alınmaz alınsa bile huzurla binilmez özellikle daha alırken satabilirmiyim sorusu kafa da varsa.

Kırmızı renk UV ışınlarını en çok çeken renktir, evet benzinli araç yakar şehir içinde, 6-6,5 ancak belirli şart ve kullanımda tutar kısacası bu araç size uymuyor gibi duruyor.
    Valla hocam en içten duygularımla söylüyorum, Allah kaza bela vermesin, inşallah huzurla mutlulukla kullanırsınız.

Bende 1.6 dizel golf 7 kullanıyorum, daha önce astra g, astra j sahibiydim. Aile araçlarınıda dahil edersek en çok sevdiğim keyif aldığım araç Golf oldu.

İçinize sindiyse alın gitsin. Baktınız olmadı kârına satacağınız bir model. Golf, piyasası oturmuş araç altın gibi. Hele ki kırmızı ve otomatik vites.
    İstediğini kadar düşük yaksın benzinli bir aracın dizel karşısında ekonomik olma ihtimali yok. Eğer benzinli bir araç tecrübeniz varsa ve beklentileriniz ona göre ise tsi motor yakıt olarak sizi memnun edebilir. Ama dizel ekonomikliği bekliyorsanız üzme olasılığı yüksek.
    Araç güzel araç. Herşeyden önce ben VW den 2 kez yaşadığım dsg sorunu yüzünden uzak duruyorum, (2011-2020) model araçlarda. Ama her arabada olacak diye de bir şey yok. Fiyat iyi geldi. Kuzenim 4 ay kadar kullandı sattı, şehir içi 8.6 yakıt tüketimi vardı, kendisi standart kullanır, ne çok sert ne çok yumuşak. çok sıkışık dur kalk trafikte 10 lt yaktığını söylemişti. Araçla uzun yol yaptım, gayet rahat ve sınıfına göre çok sessiz ve konforlu. Ben şehir dışı standart kullanımla 5.5-6 lt yakıt tüketmiştim. Araç güzel fiyatta iyi. Ama şehir içi yakılan 5 lt lere pek inanmayın derim. 70-80 e sabitleyip yakabilirsiniz ama o da şehir içi olmaz. Sıkışık trafikte en iyi senaryoda 8.5-9 lt reel tüketimi var aracın. Ama performansını çok beğenmiştim.
  • Yarbay
    2331 Mesaj
    Valla hocam en içten duygularımla söylüyorum, Allah kaza bela vermesin, inşallah huzurla mutlulukla kullanırsınız.

Bende 1.6 dizel golf 7 kullanıyorum, daha önce astra g, astra j sahibiydim. Aile araçlarınıda dahil edersek en çok sevdiğim keyif aldığım araç Golf oldu.

İçinize sindiyse alın gitsin. Baktınız olmadı kârına satacağınız bir model. Golf, piyasası oturmuş araç altın gibi. Hele ki kırmızı ve otomatik vites.
  • Yarbay
    2514 Mesaj
    İstediğini kadar düşük yaksın benzinli bir aracın dizel karşısında ekonomik olma ihtimali yok. Eğer benzinli bir araç tecrübeniz varsa ve beklentileriniz ona göre ise tsi motor yakıt olarak sizi memnun edebilir. Ama dizel ekonomikliği bekliyorsanız üzme olasılığı yüksek.
    |
    |
  • Binbaşı
    1382 Mesaj
    Araç güzel araç. Herşeyden önce ben VW den 2 kez yaşadığım dsg sorunu yüzünden uzak duruyorum, (2011-2020) model araçlarda. Ama her arabada olacak diye de bir şey yok. Fiyat iyi geldi. Kuzenim 4 ay kadar kullandı sattı, şehir içi 8.6 yakıt tüketimi vardı, kendisi standart kullanır, ne çok sert ne çok yumuşak. çok sıkışık dur kalk trafikte 10 lt yaktığını söylemişti. Araçla uzun yol yaptım, gayet rahat ve sınıfına göre çok sessiz ve konforlu. Ben şehir dışı standart kullanımla 5.5-6 lt yakıt tüketmiştim. Araç güzel fiyatta iyi. Ama şehir içi yakılan 5 lt lere pek inanmayın derim. 70-80 e sabitleyip yakabilirsiniz ama o da şehir içi olmaz. Sıkışık trafikte en iyi senaryoda 8.5-9 lt reel tüketimi var aracın. Ama performansını çok beğenmiştim.
  • Yarbay
    3053 Mesaj
    Bu piyasada bu fiyata bu arabayı bulmuşsun soruyorsun , keşke başka birine sorsalarmış ..
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

👍 selametle
    |
    |
    linqs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Faydalı olmayacaksan git dışarda nefes al konuyu kirletme yardımcı olmayacaksan iğneleyici msjlar yazma insanlara Insanlığın zirvesindesin sen kaybol
    |
    |
    linqs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1143 Mesaj
    Şimdi 1.5 150hp dsg demek harbi keyif demek normal kullanıcı için. Eğer zevkine duskunsen ve fazla cimri değilsen güzel seçim İstanbul gibi merkezi trafikli yerlerde yaşıyorsan 9 10 litre altı şehir içi hayal haberin olsun. Yok şehiriçi 6 yakıyor 7 yakıyor diyenleri dinleme bile 40takla atıp kanser oluyorlar o değerleri görmek için gördükten sonra da ss alıp devam ediyorlar :D

Gelelim şehir dışına. Şehir dışında 6 7 civarı tüketimi tutturursun ama şu silindir kapama olayına pek güvenme derim. Açarsın sabitlemeni 90 100 gidersin ortadan düşer ama 150hp araçla da hele de dsg gibi seri şanzımanla basmamak elde değil. Dünyaya bir kere geliyon hocam bas gitsin anasını satayım :D on numara araba valla bizde 2014 122lik var manuel kalitesi yeter 150lik birkaç kere kullandım hele de dsgyle ivmesi çok iyi yokuş yukarı bile tırmanıyor. Dizelden sonra çok farklı hissedeceksin hayırlı olsun.

Not: burda yok dsg aman aman şöyle böyle diyenleri de takma. Sıfır araç alıyorsun sonuçta. En çok satılan araç ww dolayısıyla şikayetler de doğru orantılı. Keyfine bak iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 23 Haziran 2020; 16:2:43 >
    |
    |

• Yarbay
    6093 Mesaj
    Fiyat uygun. Ben beyaz almıştım, buzdolabı gibi işte. Kırmızı gördükçe içim giderdi.
    Tabi piyasa beyaz der, ama kullanımda kırmızı hoş renk bence.
  • Binbaşı
    1601 Mesaj
    120 den sonra 4 silindir aciyor isi bence tam sallama olmus, bende 1.5 tsi kodiaq var. 2 silindir sadece arac sabit hiz veya yokuz asagi/ duz yolda oluyor. Otobanda 90 110 hizla 1 kisi klimali 5.8 litre yakti. İzmit sakarya arasi
  • Yarbay
    15100 Mesaj
    Benzinli turbo bir araç yormaz, aksine dizel yorar. Bir defa benzinli araba sessiz çalışır ve kabin içi sessiz huzurludur. Benzinli araba daha atiktir (dizel torktan kazanır). Ben 4 buçuk yıl 1.4 eco tsi dsg act leon fr’a bindim çok memnundum. Ayrıca senin o bahsettiğin act teknolojisi çok saliselik bir durum. Sen onun 2 silindire geçtiğini anlamıyorsun bile. Güce ihtiyaç duyduğu anda araç 4 silindire geçip hareketleniyor. Dedim ya sen onun farkına varamazsın. Basmazsan az yaktırırsın ama ayağına hakim olmazsan çok yaktırırsın.
  • Yarbay
    4298 Mesaj
    Al koy kenara seneye 300'e satarsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atraban

Arkadaşım bugün 2017 bmw 118 38binde ,205 saatı şuan satış işlermlerni yapıyor, Türkiyedeki golf hastalığını anlamış değilim
    bmw 118 içi benim a3'ten daha dar. golf'ten de daha çok yakıt tüketir. arkadaş sıfır araba alıyor. napsın kullanılmış eski 1 serisi bmw'yi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kırmızı alırsam satmakta zorlanırmıyım ve ya ciziği vs cok gösterir mi
    |
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3250 Mesaj
    Böyle piyasanın..
    |
    |
  • Yarbay
    3053 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

👍 selametle
    Hata bende insana insan gibi davranmak lazım..
  • Yarbay
    3053 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Faydalı olmayacaksan git dışarda nefes al konuyu kirletme yardımcı olmayacaksan iğneleyici msjlar yazma insanlara Insanlığın zirvesindesin sen kaybol
    Anlayana sivri sinek saz , anlamayana davul zurna az ..
    |
    |
  • Yarbay
    4084 Mesaj
    Golf zaten guzel arac kacirmayin kesinlikle. Renk icin bende alirken baska renk yoktu teteddut ederek almistim kirmizisini. 1 senedir kullaniyorum iyi ki kirmizi almisim bile dedim trafikte kendini gosteriyor arac ilana koydugun gibide satilir zaten golf sonucta rengi farketmez
    |
    |
  • Yarbay
    2445 Mesaj
    Comfort donanım olarak 208 bin tl yi bence hak eden bir araç değil, Mat Paket FR bence çok daha mantıklı.
  • Yarbay
    12990 Mesaj
    golf sınıfının en iyi prim yapan aracıdır hem de hb olmasına rağmen. diğer markaların hb'lerine bakan yok (civic, auris, 308). ben 1.4 125'lik golfümü 4 günde elimi öpene sattım.
    şahsen çok memnun kaldığım bir araçtı. c sınıfı olmasına rağmen sağından solundan şangırtı şungurtu olmaması, kapılarının tık diye kapanması falan.
    125'lik golf bile iyiydi yakışta, 150'likler daha iyi. bir de seninki yeni nesil 1.5 olacak.
    kırmızı renk en az tutulan renklerden biri malesef. tuhaf bir şekilde en çok beyaz tutuluyor, sonra da gri. satarken tabii ki bir miktar etkisi var. benimki griydi, gri çok yakışıyor golf'e.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.