Şimdi Ara

golf 1.4 170 beygir ve astra 1.6 180 beygir test sonuçları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
8.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki aracı kapıştırsan iş sürücülerde biter...
  • Benim anlamadığım nokta şu.

Astra daha ağır ve turbonun üst devirlerde daha randımanlı olduğunu biliyorum.

TSI'da kompressör+turbo olduğu için alt ve üst devirler çok canlı.Hemde astradan 100KG daha hafif.

Şimdi ağırlıkları bi kenara atalım. Fazladan olan 10HP'yi de.(Birbirini az çok götürür) Elimizde 2 tane 180HPlik araba oldu(gibi) biri çift beslemeli biri ise tek.

Nasıl olur da TSI astranın tek turbosuna geçilir.Yoksa benim ilk dediğim gibi TSI yalan mu oldu.Bunu oturun bi düşünün
  • Nerede geçildi? Bunu nerede okudunuz? Ne ara hızlanmada ne de 0-100 de astra daha hızlı değil, 0-100 golf 7.9 (dsg 7.7) astra 8.2. Bunlar her yerde yazan,üreticilerin verdiği standart rakamlar. Şimdi golf mü hzılı astramı?
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Benim anlamadığım nokta şu.

Astra daha ağır ve turbonun üst devirlerde daha randımanlı olduğunu biliyorum.

TSI'da kompressör+turbo olduğu için alt ve üst devirler çok canlı.Hemde astradan 100KG daha hafif.

Şimdi ağırlıkları bi kenara atalım. Fazladan olan 10HP'yi de.(Birbirini az çok götürür) Elimizde 2 tane 180HPlik araba oldu(gibi) biri çift beslemeli biri ise tek.

Nasıl olur da TSI astranın tek turbosuna geçilir.Yoksa benim ilk dediğim gibi TSI yalan mu oldu.Bunu oturun bi düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cornell2 -- 22 Haziran 2007; 20:35:44 >

• BEN OLSAM HİÇ SÜPESİZ ASTRA ALIRDIM ÇÜNKÜ GÖRÜNÜŞ BAKIMINDAN ÇOKMİYİ ARABA GOLF HER TÜRLÜ YER

TEAM OPEL ASTRA
    DH CLUB
  • Ben olsam 2'sini de almazdım. Spor araba almak isteyen birisi gidip bu arabalara para kaptırmaz, spor araba almak istemeyen birisi de bu tip bir araç almaz zaten. Astra GTC hiç almaz bile. Yani bu araçların hitap edeceği kesim çok sığ ve dar bir kesim, o nedenle de çok az satılıyorlar zaten.
  • Hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

Hort

• hani yaa kavga yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

hani yaa kavga yokmu?

İşte bir mazdacı tutun
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

hani yaa kavga yokmu?

İşte bir mazdacı tutun

Mazdacı yakalamak öle kolay deeeellbastınmı kaçıyo gavurun arabası

• Şimdi volkswagenciler gelcek(mesela ben ) tsı motor dicekler, dsg şanzıman dicekler, golf gtı dicekler ama sonra

• quote:

Şimdi volkswagenciler gelcek(mesela ben ) tsı motor dicekler, dsg şanzıman dicekler, golf gtı dicekler ama sonra

• quote:

quote:

Şimdi volkswagenciler gelcek(mesela ben ) tsı motor dicekler, dsg şanzıman dicekler, golf gtı dicekler ama sonra

• quote:

Orjinalden alıntı: bebeto85

quote:

quote:

bitaraflarım şişmesin bende güliyimde

• Vw çift beslemesi ve DSG si ile kesinlikle mukayese edilemez...1.6 180lik motor Corsa VXR da bulunmakta...bildiğimiz sadece turbo besleme ile hareket eden bir araç....VW hem alt devirde hem üst devirde daha avantajlı çift koldan çalışıyor ve de daha ekonomik olmak isterseniz cevap yine VW de...
  • corsa opc öper golf gti gerek yok astraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

corsa opc öper golf gti gerek yok astraya

• quote:

Orjinalden alıntı: infinite

Vw çift beslemesi ve DSG si ile kesinlikle mukayese edilemez...1.6 180lik motor Corsa VXR da bulunmakta...bildiğimiz sadece turbo besleme ile hareket eden bir araç....VW hem alt devirde hem üst devirde daha avantajlı çift koldan çalışıyor ve de daha ekonomik olmak isterseniz cevap yine VW de...

Nokta (.)
  • sayfaya yazı yazanların çoğu golf gt ve astra 1.6 180 hp ye binmemişlerdir bile.(astraya bende binmedim).niye bu kadar tartışıyosunuz bırakın kim kimi geçiyosa geçsin.zaten her yer araba kaynıyo.yine her şey makasta bitiyo.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.