Şimdi Ara

Golf 1.2 Comf. 2014 Model sd kart - bluetooth -aux sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Araç 2014 model. trafiğe aralık 2014 'te çıktı. Comf. donanım 1.2 TSİ.

Sorun ise ortadaki multimedya ekranda. media tuşuna bastığımda CD - AUX- ve SD card sonuk olarak gorulmesine rağmen aracın hiçbir yerinde sd kart girişi bulamadım. USB yok gibi. ama sd kart için sonuk olan bir yazılım goruyorsam dahili girişi de vardır diye düşünüyorum. Bir yardım lütfen bu araçta sd kart girişi var mı ? mk7 kasa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba, medya tuşunun sağ tarafında sd kart yeri..

• Çok teşekkürler. Dün başlığı açtıktan sonra. Gece karanlığında indim 30 dk aradıktan sonra piano black malzeminin içinde sinsice yerleşmiş girişi buldum çok şükür. Tekrar teşekkürler.

• hazır başlık varken sorayım, bizim golf(2013 comfort 1.2tsi) sd kartı bazen okumuyor, bazen çalarken okumamaya başlıyor... acaba aletin sevdiği bir kart formatı var mı? yoksa fiziksel bir sıkıntı mıdır yaşadığımız?
  • sd kart kullanım sırasında aldığı ısınma sonrası ara ara kesintili olarak çalışıyor olabilir.
  • Aracımda USB ve bluetooth olmaması ve radyo dinlemediğim için sürekli sd card aktif. böyle bir sorun yaşamadım. ama bence sorun kartın markasında. kullandığım kart'ın markası 8GB toshiba . okuma yazma hızı yuksek bir kart deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.