Şimdi Ara

Goldmaster yogurt yapma makinesi 49 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Goldmaster yogurt makinesi 129 tl yerine 49 tl diye mesaj geldi hepsiburada dan baktim 109 tl diyor belki sicak bulup degerlendirmek isteyen olabilir

Maya Yogurt Makinasi 129TL yerine sadece 49TL Kopon Kodunuz: GM7227MY

Goldmasterhome sitesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bimde kaymaklı dost yoğurt yetiyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğurt yapmak için makineye gerek yokki tencere yeterli

• Tesekkurler.

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    çok gerekli bir yorum valla
  • extinct kullanıcısına yanıt
    yukarıdakilerde çok gerekli yorum..

alıcısına ihtiyacı olana hayırlı olsun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47,73 TL zarara girdik yine

Haber veren arkadasa tesekkur ederim
  • Tencerede kaynatmak yetmiyor muydu yoğurt için ? Bu makine de kaynatmak tan farklı bir şey yapıyor mu ?

• o serçe parmak sütün içine girmeden o yoğurt olmaz haberiniz olsun
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Ben de internetteki yorumlara göre aldım.
    Genelde kullananlar memnun. Sütün ısısını iyi ayarladığından kıvamı güzel tutuyormus.
    Bakalım bi denemiş oluruz...
  • Sütü (açık olanlar) kaynatıyor mu?

• 25 liraya almıştık
  • Uyarı: Kupon kodunuz geçersiz, süresi ya da kullanım limiti dolmuş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

25 liraya almıştık

ne zaman almıştınız? Nasıl kullanışlı mı, tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

25 liraya almıştık

ne zaman almıştınız? Nasıl kullanışlı mı, tavsiye eder misiniz?

geçen sene almıştık
    kullanışlı ama bu marka değil
  • Touch me olanı var bende metal kabın plastik olması dışında tasarım birebir aynısı. Uht ve günlük süt dahil tüm sütlerle yoğurt yapabiliyor. Sokak sütünü önce kaynatıp sonra makineye koymak lazım. Süt mayalanırken oda sıcaklığı veya altında olması gerekiyor. Mayanız ve sütünüz iyiyse her defasında aynı kalitede yoğurt yapması güzel.

• bebeğim için yoğurt yapmaktan bayağı şey öğrendim, öncelikle yogurt mayalarken mayanızın kalitesi çok önemli ben evde nohuttan kendim yapıyorum mayamı, hiç de zor değil aşağıda yazdım. ikincisi yoğurt yapma makinem eşim almış hiç sevmedim arzumun, çünkü gerek yok. onun yerine termal çanta benzeri bir şeyiniz varsa, sütü mayalayınca içine koyun öyle defalarca örtmenize de gerek kalmaz, ben bazen yanına ılık su koyuyorum bir kavanozda çantayı sıcak tutmakta yardımcı oluyor, bu çanta iyiyse 7-8 saat sıcaklığı koruyacağından makineye ihtiyaç duymuyorsunuz. Sütün ilk sıcaklığını da 44 derece ayarlıyorum hep, bebeğin ateş ölçerini uzaktan tutuyorum, parmağımı sokmaya gerek kalmıyor, aliexpressten almıştım 13 dolara.

Nohuttan yoğurt mayası: yaklaşık 50 derece civarı sütü küçük mama kavanozu gibi bir kavanoza yıkanmış 8-10 tane nohut ile koyup ağzını kapatıp bir gün termal çantada bekletiyorum, termal çanta bir gün sıcak tutamayacağı için 12 saat sonrasında ılık sıcak su kavanozu koyuyorum çantanın içine. bu değerler çok kritik değil, 6 nohut ya da 60 derece süt ya da 30 saat bekeleyebilir. Ertesi gün de dolapta bekledi mi maya tamamdır. bu maya defalarca yoğurtta mayalamak için kullanılabilir, ilk yoğurt azcık cıvık olabilir ikinci yoğurt taş gibi oluyor, benim artık ilk yoğurt da bayağı güzel hazıra yakın kıvamlı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmank -- 7 Eylül 2017; 19:31:32 >

• fatmank F kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem doğal yoğurt kullanın mayalamak için farkı görüceksiniz.3 tane ineğimiz var sürekli yoğurt ve tereyağı yapan biri olarak söylüyorum.Marketten dahi süt alsanız bir yerden doğal yoğurt bulun onunla o sütü mayalayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 7 Eylül 2017; 18:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Size tavsiyem doğal yoğurt kullanın mayalamak için farkı görüceksiniz.3 tane ineğimiz var sürekli yoğurt ve tereyağı yapan biri olarak söylüyorum.Marketten dahi süt alsanız bir yerden doğal yoğurt bulun onunla o sütü mayalayın.

doğal yoğurdun ilk mayası nasıl yapılıyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

doğal yoğurdun ilk mayası nasıl yapılıyor ki?

Yine doğal yoğurttan döngü halinde sürekli yaptıgımız yoğurdu sonraki yoğurtta maya olarak kullanıyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.