Şimdi Ara

GoldMaster ürünleri ile Soru ve Sorunlarınız bu başlık altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
35.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldDestek

@br@yn
    cihaz en geç 1 hafta içinde elektronik marketlerde olacak.fiyatı 499 tl dir.

Cihaz raflardaki yerini aldı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr0F3sSs

Selamun Alykum Bizim Goldmaster Uydusunda Bi sorun yasamıstık Çocuklar ıfelan heralde Oynamıslarmı artık telezvıyonla Televizyon Ekranı Siyah Gosteriyor Aynı Eski yıllar daki Televizyon Renk Gi gibi Olmus Siyah Renk e donusmus bız bunu nasıl halledcez Yardım edermisiniz

Receiverınızın AV out ayarlarına girip ntsc seçeneğini pal olarak değiştirseniz sorununuz çözülecektir.

@bilal47
    HD 5000 modeli, sizin istedğiniz özellik ve fiyat aralığına hitap eden bir cihaz ve kesinlikle pişman olmayacağınız bier modeldir.

@br@yn

Cihaz şu an İstanbul da ki cevahir alışveriş merkezinde bulunan teknosa mağzasın da satılmaktadır.
  • abi ben bu cihazdan alıcam 1050 modelinden bu cihazdan server paylaşımı varmı hiç biryerde okumadım bu cihazı alıcam ama newcam cccam gibi server paylaşımı özelliği varmı bu bilgiyi verirmisiniz.
  • bir sorun yaşıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

1.sorunum ntv spor düne kadar çözerken şuanda ntv spor izleyemiyor biss keyler girili acaba bis keylermi değişti sinyal kalitesi %74 lerde neden bu bis keyler çözülmez oldu bu sorun neden kaynaklanır bu konuda yardımcı olurmusunuz.
  • arkadaşlar merhaba 40inç fullhd led tv aldım. buna uygun bir uydu alıcı almak istiyorum ama sitede dolaşmaktan kafam kazan gibi olmasına rağmen hiç bir şeye karar veremedim.. ne alayım ne almayayım? şu Micro-10 HDMI Receiver iyi midir? görüntüsü falan nasıl kaçar tv ye.
    400lira falan verip hd cihaz almak istemiyorum..
    100-150 lira hadi bilemediniz 200lira gibi bir bütçe ayırdım.
    bi akıl verin ne olur.. teşekkürler kolay gelsin..
  • goldmaster alacak bütün arkadaşları şu konuyu okumaya davet ediyorum

d970 modelinde dvdnin kutusunda yazanlar ile cihazın yazılımı birbirini tutmuyor....

6 aydır müşteri hizmetlerine yazıyorum sorunumu çözemedim... inşallah 7. ayda ordan bir arkadaş çözülecek..

kutuda yazanlar ile yazılım içeriği tutmıuyorsa suç alandamı oluyor onu merak ediyorum... çözülmeme ihtimali de varmış

bakalım bekliyoruz...

http://forum.donanimhaber.com/m_36029447/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 17 Eylül 2011; 23:22:32 >
  • nihat hocama bu yapıldıysa pes artık...
  • burdan yetkililere sesleniyorum nihat ustaya ayıp etmişsiniz alan adamın ne günahı var hata sizin cihazınızı geri alıp değiştirmeniz gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

goldmaster alacak bütün arkadaşları şu konuyu okumaya davet ediyorum

d970 modelinde dvdnin kutusunda yazanlar ile cihazın yazılımı birbirini tutmuyor....

6 aydır müşteri hizmetlerine yazıyorum sorunumu çözemedim... inşallah 7. ayda ordan bir arkadaş çözülecek..

kutuda yazanlar ile yazılım içeriği tutmıuyorsa suç alandamı oluyor onu merak ediyorum... çözülmeme ihtimali de varmış

bakalım bekliyoruz...

Size konu ile ilgili bir pm attım.Yanıtlarsanız sorunuzu halledebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: profender

arkadaşlar merhaba 40inç fullhd led tv aldım. buna uygun bir uydu alıcı almak istiyorum ama sitede dolaşmaktan kafam kazan gibi olmasına rağmen hiç bir şeye karar veremedim.. ne alayım ne almayayım? şu Micro-10 HDMI Receiver iyi midir? görüntüsü falan nasıl kaçar tv ye.
    400lira falan verip hd cihaz almak istemiyorum..
    100-150 lira hadi bilemediniz 200lira gibi bir bütçe ayırdım.
    bi akıl verin ne olur.. teşekkürler kolay gelsin..

Micro 10 HDMI portu olan ancak hd olmayan bir üründür.Full HD bir tv den performans almak istiyorsanız, ya bütçenizi arttırmalısınız yada bu bütçe için digimaster hd 5000 kullanmalısınız.
  • d970 dvd divx player aldım..hdmi çıkışlısından..

kutu üzerinde altyazı kenarlık rengi yazmasına karşılık cihazın menusunde kesinlikle altyazı kenarlığı ile ilgili birşey yok....film izlerken kenarlık rengi olmadığından altyazı film sahneleri ile aynı renk olduğu zaman kesinlikle okunmuyor...
    goldmaster müşteri hizmetleri ile 6 aydır yazışıyorum çalışmalarımız devam ediyor demekten başka birşey yapılmadı...

en son telefonla arayınca saolsun ordan gökhan bey bana yardımcı olacağını söyledi ve bir yazılım gönderdi... yazılımı yükledim bu sefer de kumanda işlemez hale geldi... sitedeki dvd player ile ilgili yazılım konusunu aşağıda verdiğim linkteki arkadaş yüzünden kaldırmışsınız ..O arkadşatada d970 vardı ve yazılım yükleyince kumandası işlemez oldu... daha önceden indirdiğim yazılımı tekrar cihaza yukledim ve cihaz eski haline geldi .....
    sorunu bildirdim ve yazışma dönemi yeniden başladı (çalışmalarımız devam ediyor...... )
    yeniden gökhan beye mailden ulaştım ürünü kargolamamı istedi...

kargo adresini siteden bakabilirisniz diye bilgi aldım ve gönderdim .. sitedeki adres eski adresinizmiş ...velhasıl yinede ürün bulundu.. bu sefer gökhan bey aradı ve playerin dvd sürücüsünün arızalı ve bişeyinin krık olduğunu söyledi.. kesinikle cihazı sapasağlam gönderdiğimden eminim... (kumandası bile poşetindeydi o derece) gökhan bey ilgileneceğini söyledi ve halen bekliyorum...

Cihazın parasında falanda değilim.. çok pahalı bir ürün değil ancak neden bu kadar uzatıldı onu anlamadım...
    teklnosada aynı üründen geçen gün gördüm.. alacak olanlara sabır diliyorum ...

gelişmeleri ve sorunlarımı altdaki linke yazıyorum .. cihazın menu resimlerini bile çektim...

aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar da sorunu çözemediler....

üstteki linkteki 30 Eylül 2010; 23:08:40 tarihli yazım da ürünün resimlerin bile çekmiştim...

• Şu an tüm yazışmalarınız ve cihazınız önümde hocam.cihazı inceliyorum.gün içerisinde size sonuç ile ilgili bilgilendiririm.
  • merhaba goldmaster fm göndericilerin hangi modelinde klasör seçme özelliği var acaba.

öncelikle aşağıdaki modellerde olup olmadığını merak ediyorum eğer var ise hemen alacağımda.
    cf-32
    cf-36
    cf-37
  • quote:

Orijinalden alıntı: muyangor

merhaba goldmaster fm göndericilerin hangi modelinde klasör seçme özelliği var acaba.

öncelikle aşağıdaki modellerde olup olmadığını merak ediyorum eğer var ise hemen alacağımda.
    cf-32
    cf-36
    cf-37

Bahsettiğiniz modellerin hepsinde klasör seçme özelliği mevcuttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldDestek

quote:

Orijinalden alıntı: muyangor

merhaba goldmaster fm göndericilerin hangi modelinde klasör seçme özelliği var acaba.

cf-32
    cf-36
    cf-37

Bahsettiğiniz modellerin hepsinde klasör seçme özelliği mevcuttur.

peki bu özellik goldmasterin resmi internet sitesinde neden yazmıyor?
    bu özellik kale alınacak bir özellik değilmi yoksa. bence goldmaster firması internet sitesindeki ürünlerin özelliklerini tekrar gözden geçirmeli ve güncellemeli. goldmaster kaliteli bir firma ama böyle ufak ayrıntılar yüzünden müşteri kaybeder bence özellikle internet alışverişlerinde.

birde yanlış anlamazsanız sizin bilgilerinize nekadar güvenebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

goldmaster alacak bütün arkadaşları şu konuyu okumaya davet ediyorum

bakalım bekliyoruz...

hocam sorun çözüldü mü ?
    sonuç hakkında bir gelişme oldu mu ?

• bugun goldmaster AR-GE den aradılar ..

saolsun arkadaş mailleri okumuş ve çalışmalarımız devam ediyor saçmalığının farketmiş...

ürünü araştırmışler ve ürünün kutularının aynı olduğunu ancak eski sürüm ve yeni sürümlülerinin olduğunu söylediler...

kendi sitelerinde ürün özelliklerinde yazmasına karşılık benden halen ürünün kutusunu istemektedirler ...

2010 senesinden bu yana bu konu hakkın a yazmakta olduğumu, ürünün fiyatında olmadığımı artık inada bindiği için yazdığımı belirttim...

ürünün kutusu nerde bilemiyorum zaten hepsinin kutusunun aynı olduğunu belirttiler ....Kutuyu bulsam ne olacak neyi ispat etmiş olacağım onuda anlamadım ...

Ürün özelliklerinde ve kutu üzerinde yazdığı halde bile illaki bendeki kutuyu istediler... dolayısı ile kutuyu göndermediğim takdirde bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler...

bende ürünü kendilerine hediye ediyorum.....KUtuyu kim istemişse ona hediye ediyorum taksın televizyonuna izlesin... hee dikkat etsin altyazılı filmlerde altyazı okunmayacak derecede kötü .. biraz sinirbozucu ama idare etsin....

Yolunuz düşerse teknosa aynı ürünü satıyor kutulara bakın...... kesinlikle haklıyım ve mağdur oldum... bilginize.....

buyrun ürün çzellikleri sayfasının resmi.. ve linki resmi özlelikle çektim neden olduğunu anlamışsınızdır...

http://www.goldmaster.com.tr/Urun_Detay.aspx?q=455

GoldMaster ürünleri ile Soru ve Sorunlarınız bu başlık altında

artık yorum sizin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 20 Eylül 2011; 12:24:20 >

• Ben teknosada çalışıyorum aynı üründen satıyoruz...kenarlık rengine özellikle bakıp haber vereceğim...
  • bir ürün kutusu ile mi farkedilmekdir ?? kutu üzerinde mi sürüm versiyon vb. özellikler yazıyomuş ??
    koskoca goldmaster bir kutu için mi vır vır ediyor ?

hiç etik değil, evet mağdur olmuşsunuz geçmiş olsun, ilerletebileceğiniz kadar ilerletin bence. Ürünü değiştirtin, şikayetvar.com a yazın.

goldmaster bir kutu için bunu yapıyorsa diğer markaları hiç düşünemiyorum.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.