Şimdi Ara

Goldmaster sat-4450 yayın kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 yıldır kullandığımız Goldmaster 4450 uydu alıcımız var. Bizimkiler genelde SD yayın yapan kanalları izliyor. Yeni nesil bir uydu alıcısı almayı düşünüyorum, SD kanalların görüntü kalitesinde bir iyileşme olur mu ?
    Botech piko almayı düşünüyorum tabi sizlerin tavsiye edebileceğiniz kutulu bir model olursa onu da alabilirim.

Goldmaster sat-4450 yayın kalitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Televizyon en boy ve ayırabileceğin bütçe önemli onlarıda yaz .

sanırım bütçe sınırlı .Bizim ihtiyarın 6 ay önce odasına 60 TL gittigidiyordan ROWELL PVL 9500 FULL HD+SCARTLI KASALI almıştık . sıkıntısız işe yarıyor .

180 tl kadar çıkabilirsen goldmaster spark 1200 al . Geleceğe yönelik 3-5 sene dahi başın ağrımaz .

Edit : SD yayın kalitesini ucuz Receiverlerle artıramazsın . Spark bir nebze düzeltir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 27 Ocak 2018; 16:58:58 >
  • Televizyon Vestel 82 ekran hd ready 8-10 yıllık pixeli. Serisi. Bütçe pek sorun değil de SD kanallarında görüntü kalitesinin artmasını istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nitella kullanıcısına yanıt
    Bazı SD yayınlar o kadar kötüki Yapılacak hiçbirşey yok .
    SD kanallara 4/3 formatta bakılırsa daha net görüntü alınıyor
    HD kanalla 16/9 format .
    Bu özellikte görüntüyü enigma2 cihazlar verebiliyor .
    STI linux tabanlı cihazlarda 3/4 görüntüyü verebilir ve daha net verim alabilirsin .SD konusunda başarılıdır .
    Benim tavsiyem hiç düşünmeden spark 1200 alman .
    ilerde filbox vs için CI modul takarım dersen . goldmaster 3030 da alabilirsin 130 TL civarı.

Yine modul takayım oldukça kaliteli olsun dersen Dreambox dm525hd öneririm 800 tl .
    Biraz ucuz olsun dersen yurt dışı 400 tl dreambox clonu dm525hd cihazlar var .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.