Şimdi Ara

Goldmaster Nav-517 Yedeği Geri Yükleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, nav-517 cihazı güncelleştirirken arada netim koptu, düzelincede kaldığı yerden devam ettirdim. sonuç olarak 3 güncelleme paketinden birini yükleye bildim. Tekrar güncellemeye çalıştığımda hata aldım. Navigasyon ise çalışır vaziyetteydi. Bende cihaza günleştirme öncesi aldığım yedeği geri yüklemek istedim naviextras toolbox programı ile. Lakin tekrar hata aldım. Yedeği elle yüklemek için navigasyonu fat32 olarak biçimlendirdim. cihaz bellek depolama modunda olmasına rağmen yine içine dosya kopyalayamadım. %0 da kalıyor kopyalama işlemi devam edemedim. Şu an cihaz açılıyor ayarlar,müzik, video sekmeleri çalışmakta yani işletim sisteminde sorun yok. Ama ben navigasyon programını cihaza atıp, exe dosyasını ayarlardan gösteremediğim için navigasyon sekmesine dokunduğumda hiç bir tepki olmuyor. Sonra fark ettim ki benim naviextras toolbox ile aldığım yedek salt okunur vaziyette. Tahminimce cihazın belliğide salt okunur oldu. Bu sebeple yedek dosyalarını geri kopyalayamıyorum. bu konuda bir fikri olan var çok makbule geçecek. servise göndermek istemiyorum basit bir kopyalama sorunu yüzünden .

• çözdün mü bilmem arkadaşım epey de zaman geçmiş hortlasın belki birinin işine yarar diye yazdım.

http://servisftp.goldmaster.com.tr/Yazilimlar/Navigasyon%20Master%20Dosyalar%C4%B1/

bu sayfadan gerekli dosyanı indir dosyayı nav a yükle usb bellek gibi. sonra güncellemeni yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.