Şimdi Ara

GoldMaster 5000 mAh Powerbank 33 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://goldmasterhome.com/index.php?route=product/product&product_id=3170

33 TL olması için indirim kodu: PB560CXF

Önceden 90 TL olduğunu söylüyor ancak abartı geldi. Son fiyat üzerinden konuşalım. 33 TL Goldmaster için nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Sepette çıkıyor.

• kargoda ucretsiz sanki, genel düşüncem goldmaster tirişka ama powerbank nasıl bilmem
  • Cogu yerde 50 kusur

• 10000mah veya 10400mah xiaomi markalıların orjinalleri daha bir ay önce 50-55TLye satılıyordu. Bence riske girmeye değmez.
  • 12 tl daha verin hb den ince kasa 5000 mah xiaomi alın derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volttuna amperine bakin, çıkış 1 A yani yavas bayagi sarj yani çöp 15-20 liralimlar ile aynı muhtemelen Çin malıdır zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BOŞ iş. Vodafone - Goldmaster işbirliği ile keriz avlama operasyonu. Tam bir çakallık.Durumun uygunsa xiaomi al kardeş.Ben şu an xiaomi kullanıyorum. memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batyaz -- 7 Temmuz 2017; 10:58:2 >
  • uzak durun. xioami candır. vodafone kampanyası ile birşeyler alayım dedim. Bütün fiyatlar iki katı. Aynı ürünler n11 de yarı fiyatına. Sözde indirim yapıyorlar arkadaşlar. uzak durun kesinlikle.
  • Çöppp

bunu alcağınıza linktekini alın pineng iyi markadır.2 aydır kullanıyorum. neredeyse aynı fiyata geliyor

lcd ekranlı versiyonları da var onlar 12 dolar civari

https://tr.aliexpress.com/item/Original-5000mAh-PINENG-Mobile-Power-Bank-Fast-Charging-External-Battery-Portable-Charger-Li-polymer-Battery-For/32794845512.html
  • xiaomi ve romoss'tan şaşmayın
  • goldmasterhome sitesi ile ilgili çok şikayet var internette. ben güvenemedim.
  • Xiaomi alın kafanız rahat etsin bende hem 10000 mah hemde 20000 mah (2.nesil) var.10000 mah olan n11 de 50 tl civarlarına bulunabiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.