Şimdi Ara

Golden Retriever Sahiplendiriyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 yaşında beyaz bir Golden Retriever'ım var. Şehir dışına çalışmaya gitmek durumunda olduğum için geçici veya kalıcı olarak köpeğimi sahiplendirmek istiyorum. Eğer köpeğimin mutlu olacağı bahçeli güzel bir ortam sağlayabilirseniz kalıcı sahiplendirebilirim çünkü şu an apartman dairesinde bakmak zorundayım ve her ne kadar günde 3-4 kere dışarı çıkarsam da evde kapalı kalmasını artık istemiyorum. Bildiği komutlar; otur, yat, sürün, yuvarlan, al, bekle, getir, bırak, anneyi çagır, şapkamı getir, patiyi ver, ayağını kaldır vs.. Asla eve çiş vb sorunlar yaşamazsınız, eşyaları parçalama huyu da yoktur ama terlikler için garanti veremem:)

Aylık mama masrafı yaklaşık 50TL, geçici olarak sahiplenmek isterseniz mama konusunda yardımcı olurum. Oynamayı, güreşmeyi çok sever ve asla ısırma gibi bir durum söz konusu değil. Çocuklarla ve diğer köpeklerle bir sorun yaşamaz ancak biraz heyecanlı bir yapısı var.

Almak isteyen kişinin yaşadığı kişilerle tanışmak ve evini görmek şartıyla vereceğim.
    Not: Ankara'dayım ve Ankara/Kırıkkale'de sahiplendirmeyi düşünüyorum.

• Maşallah çok güzel Umarım yuva bulabilirsiniz.
  • İnşallah iyi biri çıkar ve sizi aratmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.