Şimdi Ara

golden retriever mi sibirya kurdumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • famousekolll (3 mesaj) Graypast (3 mesaj) hokicik (2 mesaj) Age_memnon (1 mesaj) ZombieDriverx7 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Evcil Hayvanlar >> Köpekler >> golden retriever mi sibirya kurdumu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    51 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar golden retriever mı almalıyım sibirya kurdumu hangisi daha ii dir enerjilerini iyi düzenli bir şekilde attıra bilirim apartman dairesinde oturuyoruz hangisi uygun olur sizce

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hokicik

arkadaşlar golden retriever mı almalıyım sibirya kurdumu hangisi daha ii dir enerjilerini iyi düzenli bir şekilde attıra bilirim apartman dairesinde oturuyoruz hangisi uygun olur sizce

apartman dairesiyse kesinlikle ve kesinlikle Golden
  • Çavuş
    48 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: famousekolll

quote:

haklı,sibirya uluyarak öldürür

• Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Age_memnon

quote:

Orijinalden alıntı: famousekolll

quote:

haklı,sibirya uluyarak öldürür

bende Sibirya vardı ordan biliyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Şu anda bizde apartman dairesindeyiz ve evde 1 Maltese terrier,Golden retriever ve labrador var. Biz ailece köpek sevdiğimiz için evden atıcaklar bizi sanırım . Birde border collie almayı düşünüyorum .
  • Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Şu anda bizde apartman dairesindeyiz ve evde 1 Maltese terrier,Golden retriever ve labrador var. Biz ailece köpek sevdiğimiz için evden atıcaklar bizi sanırım . Birde border collie almayı düşünüyorum .

tebrik ederim yani ne dim apartmanda köpek 4. de geliyor :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Hocam ben 1 tane köpeği bahçeye sokamıyorum sen 4.köpeği alıyorsun Bu arada komşulardan 1'i Kangal hastası onun sayesinde apartman sakinleride Kangal fanatiği oldu bende bu sayede Kangal sahibi olacağim İNŞALLAH
    |
    |

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Kangal he bende çok istiyordum 1 k9 ama nasip olmadı . Annem büyük köpeklerden korktuğu için öyle istemedi uysal hayvanları istedi sadece . Babam istiyor inşallah annemi ikna ederiz border collie İzmirden yola çıktı alacağız yarın 12 saat sonra .
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

nasıl bakıon okadar köpeğe apartman dairesi bide evin nasıll merak ediyorumm
    |
    |

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Ben anca köpeklerle ilgileniyorum tabi annem ve teyzem çıldırcaklar evi toplamaktan . Günde en az 30 dk bana söyleniyolar ama ben artık alıştım yaf . Ama kesinlikle evde 3 köpek tavsiye etmem bakımları çok çok zor oluyor ve günfe 3 köpek gezdirirken çok zorlanıyorum. Birde kız köpek alırken 8. aydan sonra regl dönemi var çok zor erkeklerden korumak 3 tane tasmayı bir elime,diğer elime ise bir sopa alıyorum ki erkekler gelince saldırmasınlar diye. Yoldan geçerken böyle kendimi güvende hissediyorum benim kızlar da iyi koruyo beni .
    |
    |

• Emekli Yönetici
    2743 Mesaj
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,275
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.