Şimdi Ara

GOLD WIRELESS STEREO HEADSET (SONY PS4 OFFİCİAL) - ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
9
Favori
24.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpionnn

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

quote:

Malzeme kalıtesı cok dandıkmıs cook kafa bandının oldugu yer yapıskanındam ayrıldı sunger cıktı dısarı haram olsun

yapma ya alinmaz mi yani
    kotuse hic almayim ozaman

Belkı benım sansıma oyle denk geldı bısey dıyemem ama orta sevıye de ıyı kulaklık

bir arkadas bana bunu soyledi

Turtle Beach Ear Force Stealth 500P

Ps ıle uyumlu bılmıyorum ama ses kalıtesı fılan ıyıd golddan

çok saol kardesim
    diyerini bulamadim yurtisi ugrasamam
    ben bunu alayim bare

Rıca ederım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kulaklik tv ile yada cep telefonuyla vs uyumlu mu ?

• Ortalama bir kulaklik cok sey beklemeyin kötü degil ama lakin
    Yuksek ses ve bass icin turtle beach 500p var 15 saat kullanim suresi var ayrica chat ve oyun sesi ayri olarak ayarlanabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hfatih15 H kullanıcısına yanıt
    Ps3 ps4 pc uyumlu bunun dışında çalışmıyor

• beyler Ps4 pro ile yeni bir kulaklık tanıttı Sony playstation platinum wireless headset adında baktınızmı hiç nezaman çıkıcak fiyatı ne olucak bilgisi olan varmı.?? ben nette araştırdım fakat pek birşey bulamadım
    gold sürümünden daha şık ve saglam olmuş görünen o ama ses kalıtesı nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

beyler Ps4 pro ile yeni bir kulaklık tanıttı Sony playstation platinum wireless headset adında baktınızmı hiç nezaman çıkıcak fiyatı ne olucak bilgisi olan varmı.?? ben nette araştırdım fakat pek birşey bulamadım

160 dolar fiyatı var 7 kasımda amazonda çıkıyor yanlız asla sony kulaklık almam artık sony gold aldım çok çabuk deforme oldu hatta kırıldı şuan bantla sarılı kulaga gelen yastıkların derileri döküldü bu sadece bende olmadı diger arkadaşdada oldu sony dandik kulaklık çıkarıyor turtle beach 500 p tercih ederim.

https://www.amazon.com/PlayStation-4-Platinum-Wireless-Headset/dp/B01LW6SOV9/ref=sr_1_1?s=aht&ie=UTF8&qid=1473853407&sr=8-1&keywords=Sony+playstation+platinum+wireless+headset

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

beyler Ps4 pro ile yeni bir kulaklık tanıttı Sony playstation platinum wireless headset adında baktınızmı hiç nezaman çıkıcak fiyatı ne olucak bilgisi olan varmı.?? ben nette araştırdım fakat pek birşey bulamadım

160 dolar fiyatı var 7 kasımda amazonda çıkıyor yanlız asla sony kulaklık almam artık sony gold aldım çok çabuk deforme oldu hatta kırıldı şuan bantla sarılı kulaga gelen yastıkların derileri döküldü bu sadece bende olmadı diger arkadaşdada oldu sony dandik kulaklık çıkarıyor turtle beach 500 p tercih ederim.

https://www.amazon.com/PlayStation-4-Platinum-Wireless-Headset/dp/B01LW6SOV9/ref=sr_1_1?s=aht&ie=UTF8&qid=1473853407&sr=8-1&keywords=Sony+playstation+platinum+wireless+headset

Bilgi için sagol hocam yanlız fiyatı yüksek geldi bana vergigi+kargo vb dedigimizde 180-190 dolar desek nerdeyse 500 550 tl ye bize gelişi olur gold versiyonu kullandım bende 3 4 ay kadar fena degildi 270 tl ye almıştım 6 ay önce fiyata göre iyi diye biliriz ama bu yeni kulaklık bana pahalı geldi üstüne 100 dolar daha koyar Astro A50 alır kulaklık işini kapatırsın dedigin gibi ama turtle beach 500p de malzeme olarak iyi degil ama ses olarak herkez tavsiye ediyor

• Uzun süredir kullanıyorum, Amazondan almıştım..

Ses olarak iyi ortalamanın üzerinde fakat, malzeme kalitesi olarak kalitesiz.

Çok sık kullanmama rağmen ve hor kullanmadığım halde kullaklık kısımlarındaki süngerlerin bir kısmı soyuldu...
  • 4.0 ps4 güncellemesiyle kulaklığın sesinde bir değişiklik oldu galiba. ps4 ana ekranındaki geçişlerde çıkan ses garipleşti.
  • kulaklığın wireless adaptörünü kaybettim temin etmemin bir yolu varmı varsa nerden temin edebilirim ?
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    Temin olayı yok. Kaybettiysen o kulaklık bitmiş demektir

• Arkadaslar 3 gundur bu kulakligi kullanirken mikrofonu actigim zaman arkadan " islik" sesi gibi ses geliyor ve 1 saat sonra bas agrisi yapmaya basliyor.

Yalniz Normal kullanimda mikrofonu kapattigimda herhangi bir bas agrisi yapmiyor. Ps3 te de headseat kullanirken bluetooth uzerinden bas agrisi yapiyordu. Isin ilginci haziran dan beri kullaniyorum ve bas agrisi olayi sadece bu siralar oluyor. Kulaklik ile kullanmadim henuz zaten olayi kablosuz diye. Sormak istedigim Bu kulakligi kullanip Benim gibi bas agrisi sorunu yasiyan var mi? Ve her kablosuz kulaklik bas agrisi yapar mi? ( Eger kablolu kullanirsam surround olayindan yararlanamam)

• Bu kulaklık için araştırma yapan arkadaşlar; almayın.

Az kullanmama rağmen kulaklık pedleri soyulmaya başladı.
    Kafa bandında bulunan kaplama açılıyor. Malzeme kalitesi çok kötü

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Ben bir yıldır her gün kullanıyorum istisnasız, ilk günkü gibi gıcır gıcır hala. Nokta kadar bir deformasyon yok hiç bir yerinde. Demek ki kullanımdan kullanıma çok farkediyor.
  • Bünyen böyle konularda diğer insanlara göre daha duyarlı ise hiç bir kablosuz ürün kullanmanı tavsiye etmem. Ayrıca düzgün stereo da aslında gayet iyi bir performans veriyor bence. Surround u bu kadar da çok büyütmemek gerek. Tabi bu benim fikrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ben bir yıldır her gün kullanıyorum istisnasız, ilk günkü gibi gıcır gıcır hala. Nokta kadar bir deformasyon yok hiç bir yerinde. Demek ki kullanımdan kullanıma çok farkediyor.

Hocam muhtemelen sizin 10 da 1'iniz kadar anca kullanmışımdır. Soyuldu kendi kendine, özel bir çabam olmadı. Bir kaç mesaj üstte başka arkadaş da yazmış aynı poblemi.
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Ben baya şanlıymışım o zaman amazon bana en sağlamından yollamış. Geçen sene black friday den 50 dolara almıştım tam bir sene oldu nazar değmesin ilk günkü aldığım gibi hala :)

Her gün kullanıyorum bi de.
  • quote:

Ben baya şanlıymışım o zaman amazon bana en sağlamından yollamış. Geçen sene black friday den 50 dolara almıştım tam bir sene oldu nazar değmesin ilk günkü aldığım gibi hala :)

Her gün kullanıyorum bi de.

Amazon'dan 50 dolara alsam hiç problem etmem hocam çok iyi fiyata almışsınız :)

Buradan 300 liralara alınca gözüne batıyor problemler insanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bu kulaklık için araştırma yapan arkadaşlar; almayın.

Az kullanmama rağmen kulaklık pedleri soyulmaya başladı.
    Kafa bandında bulunan kaplama açılıyor. Malzeme kalitesi çok kötü

Benim de soyula soyula birşey kalmadı neredeyse hala soyuluyor, kafamdan siyah suni deri parçaları dökülüyor.
  • quote:

Bünyen böyle konularda diğer insanlara göre daha duyarlı ise hiç bir kablosuz ürün kullanmanı tavsiye etmem. Ayrıca düzgün stereo da aslında gayet iyi bir performans veriyor bence. Surround u bu kadar da çok büyütmemek gerek. Tabi bu benim fikrim

Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.