Şimdi Ara

Gold oldum kankiler(Çekiliş içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duo arıyordum gerek kalmadı has duo'mla 4. maçta çıktım.Buradan bulletproof'a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.Oynamadık belki ama düşünmen yeter
    En yakın zamanda elime geçecek kodu paylaşacağım büyük ihtimalle Riot Graves olacak.Graves'i olmayan kişilerin katılmasını istiyorum.Smurf'ler de olur
    +70 mesaj sahibi kişileri , hesabında graves'inin olmadığına dair ss'i özel mesaj olarak yollarsa çekilişe dahil edeceğim.Büyük ihtimalle bu hafta ya da öbür hafta sonu kod elime geçer sonucu açıklarım.
    Bol şanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faelonn -- 12 Kasım 2013; 18:38:43 >

• tamam kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realroche

tamam kolay gelsin

Teşekkürler.
    Bu arada 3. maçımı kaybettim , kardeşimin bir arkadaşıyla duo girmiştim.Olmadı , umutluyum , önümüzdeki maçlara bakacağım
  • Editledim konuyu up'lıyorum
  • Katılıyorum
  • Graves'inizin olmadığına dair bir ss yollayın arkadaşlar , ihtiyacı olan birine vermek istiyorum.
    Not:Kandırabilirsiniz beni evet ama diğer arkadaşlarımızın hakkını yemeyelim , smurf'lerinizi de kabul ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faelonn -- 12 Kasım 2013; 18:42:54 >
  • katılmak isterim ama şuanki hesapta zaten graves var ben arkadaş için istiyorum sorun olur mu?
  • Abi kandırma felan yok , olsa istemem çekilişte çıkarsamda kanıtlarım olmadığını
  • katılmak istiyorum ss sonra koyarım burda dursun mesaj
  • Ss yollayacaksın dostum sadece , küçük bir şart.
    Olmaz tabii ki
  • Graves yok ama su an ispat edemem sen yaz yinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılmak istiyorum gerçekten graves yok
  • Katılmak istiyorum

• Benim mesajı kaçtı la
  • Katılmak istiyorum. Evet resim OP Gizlilik şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySaVeR -- 12 Kasım 2013; 18:49:49 >
  • Yaz beni. arkadaşım için istiyorum, kodlar ilk dağıtıldıgında elimizde vardı 5-10 tane hepsi çekilişle DH e gitti. Yalanımız yok bir kaç ay önce tanıştıgım samimi arkadaşıma vercem.
  • neyse ozaman beni yazma süpriz olsun istiydum başkası alsın o zaman
  • Bende katılmak istiyorum fakat mobildeyim haftasonu bilgisayara geçiyorum ve gravesim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılmak istiyorum.
  • katılmak istiyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.