Şimdi Ara

GOLD MASTER HD-1050 FULL BOX ( SIRA DIŞI ÖZELLİKLER) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
126.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar goldmaster, NeXT vb gibi turk marka cihazların her zaman arkasında olmalıyız. Bu firmaların cihazları legal kullanima uygun olarak belirlenmiş ve card sharing yazılım destegi ile ilgili bir destekleri resmi olarak yoktur eğer amacınız HD dsmart modül alıp rahat bir tv seyretmek istiyorsanız bu markalarin cihazlarini tercih etmelisiniz fakat yok ben cccam kullanicagim cihazlar ile ilgili yazılım güncellemeleri yapmak ve farklı arayuzlu yazılımlar denemek istiyorum dıyorsanız basta Dreambox 800se olmak üzere xtrend et9000, vu+ uno gibi cihazları tercih etmelisiniz.
  • arkadaşım ben cihaz öncerisi istemiyorum biliyorum bende tavsiye ettiğin cihazlarda bu özelliğin olduğunu ben goldmaster 1050 de varmı diye soruyorum
  • arkadaşlar,burda kimseyi yanlış yönlendirme kaygısında değilim....
    serkan bey,atlanta hd box'ı nekadar süre kullandığımı tf den mesajlarımı inceleyerek görebilirsiniz...
    tüm HD cihazlar içinde en çok beğendiğim cihazlar;1-atlanta hd box,2-kathrein ufs912,3-vu uno.
    bu cihazlar içinde en güzel görüntü kathide,en kullanışlı hd box ve en donanımlısı vu uno...(benceeee)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emfatih

serkan bey,atlanta hd box'ı nekadar süre kullandığımı tf den mesajlarımı inceleyerek görebilirsiniz...
    tüm HD cihazlar içinde en çok beğendiğim cihazlar;1-atlanta hd box,2-kathrein ufs912,3-vu uno.
    bu cihazlar içinde en güzel görüntü kathide,en kullanışlı hd box ve en donanımlısı vu uno...(benceeee)

Selamlar,

Zaten ne kadar süre ile kullandığınızı biliyorum. Zira forumları çok sıkı takip ederim.

Hangi cihazı beğenip, beğenmediğinizle hiç ilgilenmedim. Yani
    beğendiğiniz/beğenmediğiniz cihazları takip etmedim. İşimde olmaz. Ama görüntü kalitesi
    ile ilgili kim ne masaj yazmışsa, sonuna kadar takip ederim. Atlanta'nın görüntü kalitesini
    beğendim dediğinizden itibaren, tüm mesajlarınızı okumuştum. Atlanta'da kullanılan çipset
    nedeniyle görüntü kalitesi iyi değil malese... (özellikle SD görüntüler aşırı soft). İşlemcinin
    SD görüntüyü iyi scaling (ölçekleme) yapamadığını çok kere değişik başlıklarda ifade ettim.

Zaten cihazın hangi tabana ait olduğunuda biliyorsunuz. Bu nedenle yurtdışı forumlardaki
    değerlendirmelere de göz atarsanız, yaklaşık aynı kanaatlerin paylaşıldığını okuyabilirsiniz.

Her neyse... Bir üstteki mesajımda değindiğim foruma uğrayıp, 1050HD cihaz ile ilgili
    görüşünüzü paylaşmanızı bekliyorum.

Saygılar, sevgiler.

• arkadaşlar selam,

bugün öğlende teknosadan bu ürünü satın aldım akşam eve gidince kurulum yapıcam ve size uydu alıcısı hakkıda gerekli bilgiyi vericem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak650

arkadaşlar selam,

bugün öğlende teknosadan bu ürünü satın aldım akşam eve gidince kurulum yapıcam ve size uydu alıcısı hakkıda gerekli bilgiyi vericem.

Hayırlı olsun hocam.Görüşlerinizi hepimiz bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak650

arkadaşlar selam,

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanman dileği ile.

Eğer kumandasının bir resmini, favori tuşuna basınca tv de çıkan görüntünün ve
    menü görüntülerinin resimlerini koyabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.
  • selam arkadaşlar ,

kötü bir ana denk geldi uzak yerden misafirlerim geldi bu yüzdende ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı malesf

ama ilk izlenim olarak şunları hemen dile getireyim cihaz acılışı çok hızlı fişini taktım kumandanın power düğmesine bastım zırt diye aıldı abi aletin sd yayınları bile benim gözümemi öyle geldi bilmiyorum daha önce next 8000 xcam ve son olarak hiremco f1 kullanıcısı olarak bunu takınca vallaha LEVEL atlamış gibi oldum sd yayınlar çok iyi geliyor heleki trt hd atv hd izledim abi adamların yüzündeki derin çukurlar ışıkların yansımasına kadar ayrıntıyı gördüm kanal geçişleri şahane yok böyle bir hız....

misafirlerim cumartesiye kadar bende oldukları için ayrıntı bilgiveremeyeceğim ama pazar günü resimleri paylaşır izlenimlerimi yazmaya çalışırım tabiki hd başka receiver kullanmadığım için onlara kıyaslama yapamıyorum ilk izlenimlerimi ilk hd receiverimle yapıp size bilgi veriyorum.

• Bu ürün çift tunerli mi acaba?
  • bugün ankara ankamall teknosa extra ya gittim. görevli arkadaş dünyadan bihaber. adama dedim goldmaster1050hd modeli geldimi diye, sanki adam uzayda yaşıyor, bide ukalalık yapıp reyondaki diğer goldmasterleri bana övüyor. ahkam kesiyor. gerçekten bu teknoloji mağazalarında çalışan bazı görevlilere eğitim şart, hiç forumlar ve teknolojiyi taip etmiyorlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

bugün ankara ankamall teknosa extra ya gittim. görevli arkadaş dünyadan bihaber. adama dedim goldmaster1050hd modeli geldimi diye, sanki adam uzayda yaşıyor, bide ukalalık yapıp reyondaki diğer goldmasterleri bana övüyor. ahkam kesiyor. gerçekten bu teknoloji mağazalarında çalışan bazı görevlilere eğitim şart, hiç forumlar ve teknolojiyi taip etmiyorlar herhalde.

Urun henuz cok yeni oldugu icin bir cok gorevliye henuz egitim verilemedi diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Bu ürün çift tunerli mi acaba?

Hayir urun cift tunerli degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

quote:

Orijinalden alıntı: ft19

bugün ankara ankamall teknosa extra ya gittim. görevli arkadaş dünyadan bihaber. adama dedim goldmaster1050hd modeli geldimi diye, sanki adam uzayda yaşıyor, bide ukalalık yapıp reyondaki diğer goldmasterleri bana övüyor. ahkam kesiyor. gerçekten bu teknoloji mağazalarında çalışan bazı görevlilere eğitim şart, hiç forumlar ve teknolojiyi taip etmiyorlar herhalde.

Urun henuz cok yeni oldugu icin bir cok gorevliye henuz egitim verilemedi diye biliyorum.

hayır öyle dese görevli arkadaş bişey demeyeceğimde. bide ukala ukala forumlara .... atıyor.

• arkadaşlar selam bu bbc hd dsmarttın kanalımı türksat ta olan kanaldan bahsediyorum.
  • bişey daha sorcam bu nba tv bbc hd bu kanalları bis key ile çözebiliyormuyum çözebiliyorsam bu bis keyleri nerden bulurum birde uur67 arkadaşım neden trt hd1 key girerken 1 satırı seçerken ntv spor için neden 4.satırı seçiyoruz bunu neye göre belirliyoruz.
  • Klavye fiyata dahilmi dahil degilse klavyenin fiyatı ne kadar Serkan hocamdan cevap bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba bu cihaza wriless adaptör uyumlu olan bir cihaz ne olabilir bunu nasıl öğrenebilirz airties wus 301 vardı ama görmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Klavye fiyata dahilmi dahil degilse klavyenin fiyatı ne kadar Serkan hocamdan cevap bekliyorum

Benden cevap istemiyorsunuz galiba ama genede yanıtlıyım.Klavye ve mouse fiyata dahil değildir.
  • trt hd kanalı neden kırılma olur akşam yoktu ama sabahtan beri ara ara kırılma oluyor sizdede oluyormu ???
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.