Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
18
Favori
38.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım doğru değildir. Hızlıal, en memnun kaldığım sitelerin başında gelir.
  • bilmediğin bir şey daha varki. firmanın yatırım büyüklüğüne göre başlangıç mağaza ücreti alıyor. şöyle söyleyim. kale kilit firmasından 40 bin tl ve özellikle anasayfada yayınladığı %10 15 indirim şu mağaza dediği adamların gönlünü bu şekilde yapmaya çalışıyor. sadece komisyonla çalışmıyor n11.
  • Doğuş grubu var diyoruz arkasında batar mı hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlıal
  • Umarım batmazlar, 1-2 kişi sorun yaşadı diye firma kötü olmaz, Bence hiçbir firma batmamalı buralarda çalışıp çoluğuna çocuğuna ekmek götüren binlerce insan vardır, Daha detaylı düşünürsek bu platformlar sayesinden yüz binlerce insan ekmek yiyor. İnşallah toparlanırlar amaçları vur kaç olsa bu kadar büyümeyi beklemezlerdi zaten, Kesinlikle maddi problemlerden kaynaklı veya yukarda dedikleri gibi siyasi problemler olabilir, Eğer bu durum siyasi ise gerçekten yazık...
  • Bir söylentidir gidiyordu.
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler. Varmış bir şeyler.
    İşin ilginci bu kadar büyük firmaların bu kadar kolay nasıl batabiliyor onu pek aklım almıyor.
    Hiç mi kendilerini kurtarmak için aksiyon alamıyorlar?
    Edit: İflas erteleme kabul edildiyse şu an teknik olarak iflas etmiş sayılmıyorlar. Faaliyetleri de durmamış görünüyor. Ama sürecin sonu ne olur belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 6 Ocak 2016; 23:48:42 >
  • Bu tür dedikolurı yaymak suç diye biliyorum.Ama iki firmada batarsa çok üzülürüm.Eski bir satıcı olarak söylüyorum gg nin tekelini kıran firmaydı sanalpazar.Hızlıalıda bikac sefer kullanip memnun kalmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

GOLD, SANALPAZAR, HIZLIAL aynı kişiye ait.

Bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum, umarım batmamislardir.

• resulalan kullanıcısına yanıt
    ben hemen altın aldım hocam bakalım kısmet olursa gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

7 iş günü diyince ben altın almaktan vazgeçtim. 90 tl banka puan vardı bebek bezi aldım hızlıgönderi diye .piyasaya göre biraz pahalı ama puanları kurtarmak için pahalıya ucuza bakmadık . bakalım sonuç ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Hocam bende 1075 tl puan var bende sabah ilk isim altin almak olacak

• bsn33 kullanıcısına yanıt
    Gerçi şöyle bişey var hesaplarında bloke varsa ve gerçekten satıcılar da güven meyerek ürünü göndermezse ne aldığımız çok önemli değil
    Bakalım umarım toparlarlar

• Özel sektörde bi süredir kriz hissediliyor zaten arkadaşlar.

Doğru olabilir.

Türkiye'de e-ticaret sektöründe kar edebilen pek yok.

İflas dalgası gelebilir.
  • umarım öyle olur hocam.
  • yazık olur batarlarsa. bana göre hepsiburadayla rekabet yapacak firma kalmayacak böyle giderse. kendi deneyimlerimi paylaşayım. kliksa,teknosa,hepsiburada,mediamarkt ve n11 den alışveriş yaptım. aracı kurumlar nedeniyle n11 sorunlu olmuştu.
  • jeneratör alıyordum yüklü bir paraya

bilgilendirme için teşekkürler hb'den alacağım sanırım
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    Ben bu akşam üstü şu muhabbetlerden önce ürün aldım. Hızlı gönderi diyordu, aşdıktan sonra siparişlerim kısmına gelince 7 iş günü dedi.

1-2 saat geç alsaydımda haberim olsaydı bari

edit, imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 7 Ocak 2016; 0:13:43 >
  • Hızlıal müşteri hizmetleri çok kötü burda iyi diyenler olmuş hayret.
    Müşreti hizmetleriyle telefonda konuşurken sinirli sinirli azarlayıcı tavırla ve hiç dinlemeden kendi bildiğini konuşanı mı dersin yoksa sitedeki kampanyalardan ve benim ödeme şeklim vs hiç bişey bilmeden konuşanı mı dersin vs vs.
    Geçenler 200 TL çek kampanyası vardı arkadaş ben tv alayım çek senin olsun dedi. Sitede "Hızlı Gönderi" olan ve "Stokta" gözüken bi tv bulup aldık.Ertesi gün tv yi satıştan kaldırıp siparişimizi iptal ettiler.Haliyle bizim kazanacağımız çekte yanacaktı. Sonra hızlıal dan arayan bayan agresif bir tavırla tv nin stoklarda olmadığını siparişi iptal ettiklerini istersek para iadesi yada muadil bir ürün verelim dedi.Siteye baktığımızda bizim büctemize göre muadil tv yoktu.İsterseniz 1 hafta bekleyin stoğa gelirse gönderirirz dedi.
    Bende dedim bu tv siparişini 200 TL çek kazanmak için yapmıştık. Ya bize bi üst model tv verin yada siparişi iptal edip "Müşteri Memnuniyeti" adına kazanacağımız 200 TL çeki hesaba tanımlayın. Bayan ne derse beğenirsiniz: (sinirli bir tavırla) Öyle bir uygulamamız yok size en fazla siparişi iptal edip alt limitsiz 10 TL çek tanımlarız dedi.(sanki sadaka veriyor) . Ayrıca çek banka kampanyasıydı demez mi gelde gülme! Benim suçum ne iyide ben ne biliyim tv nin stoğunun biteceğini? Haklıyken haksız duruma düştük. 1 hafta bekledik tv stoğa gelmiş anca öyle gönderdiler yoksa çek yanıyordu.

• Hızlı al kapatacak

• puanlardan geriye 1.5 lira bırakıp ram aldım.sipariş sayfasında ayın 15 inde hazır olacak diyor.bir sıkıntı var gibi.bakalım ne olacak.

edit: iptal edip hızlı gönderide olan bir ram aldım,ben aldıktan sonra oda 7 güne döndü.siparişim yarın (bugün yani) kargo gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 7 Ocak 2016; 0:34:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.