Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
18
Favori
38.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 gun once siparis verdim. 9-10 parça market urunu. 230 tl civarı..
    Halen hazırlanıyor yaziyor. İki haftadir gelen bisey yok, musteri hizmetleri urunlerle ilgili mesaj atip duruyor. O yok baska bisey alin, bu yok puan verelim yerine.. Kisacasi oyaliyorlar. Siparis verecekler iki kez düsünün...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal Pazarda İlk Uyarıyı Yazmalarından Hemen Once Ürünü Kargolamıstım. Sisteme Girişini Yaptım Uyarıya Ragmen.
    Ödemem Önceki Gün Yapıldı. Cüzdana da 10TL Atmıslar. Bu Sürecteki Komisyonlarıda Site Hareketliligi İçin Kullanacaklar Anlasılan.
    Olaydan Dolayı Hediye Ediyoruz Muhabbetindeler. Fakat Sanalpazarda Yazdıgım Her hususta Hızlı Bir Sekilde Donus Yaptılar. En Son Saatler Once Al - Sat Yapmama Engel Bir Durum Olup Olmadıgını Sordum. CEVAP

Sayın Abdullah Dalkılıç,
    Bankalar nezdinde yaşadığımız sıkıntının çözülmesi adına görüşmeler devam etmektedir. Bu nedenle işlemler, iade yada ödeme kontrol aşamasında bekletilmektedir.
    Süreç tamamlandığında üyelerimize bilgi verilecektir.
    Saygılarımızla,
    SanalPazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Ellerindeki o ürünler de bitince ne yapacaklar sizce? Kepenk mi indirecekler?

Batarlarsa batan ilk buyuk eticaret sitesi olmayacak sonucta. Bidolu.com vardi hatirliyor musunuz bilmiyorum.

Bu da ya batar gider ya da birileri satin alir aynen eskisi gibi devam eder bi sekilde.

• bir site o yok bunu verelim su yok bunu verelim yada tedarik edilemiyor gibi seyler söylemeye basladıgı zaman bilin ki orası artık bitmistir.. Kliksa'da aynı seyleri yapmıstı sepetimdeki ürünler icin halbuki hepsi piyasada bolca bulunan seylerdi. Sonra anladım ki meger kepenk indiriyorlarmıs..

bu gibi durumlarda hemen sepeti iptal edip parayı almaya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

14 gun once siparis verdim. 9-10 parça market urunu. 230 tl civarı..
    Halen hazırlanıyor yaziyor. İki haftadir gelen bisey yok, musteri hizmetleri urunlerle ilgili mesaj atip duruyor. O yok baska bisey alin, bu yok puan verelim yerine.. Kisacasi oyaliyorlar. Siparis verecekler iki kez düsünün...

Aynı zamanda hızlıal dan bir Adore ürünü sipariş ettim. 2 haftadır tedarik süresini uzatıyorlar.
    Adore'yi arayarak ilgili ürünü ne kadar zamanda ürettiklerini sordum. Max 1-2 gün dedi stokta yoksa.

Hızlıal oyalıyor kısacası.
  • arkadaşlar bende çekle telefon almıştım, yollamadılar, başka bir telefonla değiştirdim gene yollamadılar, sonunda hızlı gönderi olan bi ürünü aldım, kesinlikle hızlı gonderi olan ürün alın yoksa gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Hocam o son günün ertesi günü mesaj atıp 7 gün daha uzatıyorlar ben artık stokta olan birşey istedim yoksa hiç alamıcaz fiyatlar falan iyice yükselirse kalır gider puanlar :D

Hocam iptal edip ne alacagim hic bilmiyorum, sitede alacak hicbir sey kalmamis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resulalan -- 14 Ocak 2016; 11:05:47 >
  • Arkadaşlar 3 ocak günü gold dan 299tl lik bir sipariş vermiştim. Şansıma tüküreyim aradığım ürün en ucuz ordaydı 3gün kargoya verilmesini bekledim baktım verilmiyor ücret iadesi istedim. Bana 2-7 iş gününde iade edilir denildi. 4 iş günü sonunda tekrar yazıştık gold müşteri temsilcisi ile. İlki adamlar gece 24 te bile olsa cvp yazıyor size ikincisi de tam dolandırıcı ağızı ile yazıyor; yani copy paste cvplar veriyorlar sıkıştırınca da saçma sapan bekleme tavsiyeleri veriyorlar

Sizce bankaya gidip harcama itirazı yapsam işe yarar mı? Çünkü adama neden 10 gün sonra diye soruyorum bir cvp veremiyor büyük ihtimal geçiştiriyor

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Yasal süreyi geçirmeden bir an evvel harcama itirazınızı yapın
    Yazışmanızdan anladığım,yakın zamanda ordan iade alamayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 14 Ocak 2016; 13:54:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hocam dün, bugün için konuşmuştuk. ''Tahmini teslim süresi 14.01.2016, siparişiniz hazırlanıyor.'' yazmakta.

Bende şu altlimitsiz çekle aldım, iptal durumunda kuş olup kanatlanacak sanırsam. Puanlarda var ama alacak ürün yok.

Hızlıal sevdiğim bir site, hep güven aşıladı ama bu durum çok sinir bozucu bir hal almaya başladı.
  • Değerli Müşterimiz,
    Mesajınız yetkili departmanımıza iletilmiştir. Tedarikçi firmamız ile ürün temini hakkında tekrar görüşülecek olup tarafınıza bilgi verilecektir.
    Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.
    Saygılarımla,
    Olgun

oyalamaya mı çalışıyorlar acaba?
  • Sanalpazardan duyuru yok bugün.
  • weirdo kullanıcısına yanıt
    Var hocam bugün de ödeme yapılmış saat 16da güncelleme yapmışlar

• ikayhanlar130 İ kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam. Benim isim yine yok.
  • hızlıaldan puan iadesi isteyen arkadaşlar süreli puan iadesinde puanlar siliniyor mu* axess, bonus, vakıf world kartlar için soruyoum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

hızlıaldan puan iadesi isteyen arkadaşlar süreli puan iadesinde puanlar siliniyor mu* axess, bonus, vakıf world kartlar için soruyoum.

bunu ben de axsess için soruyorum yok mu " Allahın kulu axsessten süresi geçmiş puan iadesi alan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

hızlıaldan puan iadesi isteyen arkadaşlar süreli puan iadesinde puanlar siliniyor mu* axess, bonus, vakıf world kartlar için soruyoum.

bunu ben de axsess için soruyorum yok mu " Allahın kulu axsessten süresi geçmiş puan iadesi alan

ben bugün axess kart süresi geçmiş puan iadesi işlemi yaptım puanlar anında karta yansıdı . ancak puanları kullanmadım. yarın yakıt almayı düşünüyorum umarım silinmez. ayrıca forumda bir arkadaşa sordum cip puanlar 4 gündür kartta duruyor dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

14 gun once siparis verdim. 9-10 parça market urunu. 230 tl civarı..

Aynı zamanda hızlıal dan bir Adore ürünü sipariş ettim. 2 haftadır tedarik süresini uzatıyorlar.
    Adore'yi arayarak ilgili ürünü ne kadar zamanda ürettiklerini sordum. Max 1-2 gün dedi stokta yoksa.

Hızlıal oyalıyor kısacası.

Bende adore koltuk almak üzereydim puanları kullanmak için. En azından ihtiyacım olan üründü. Bu verdiğiniz haberden sonra almanın anlamı yok. Teşekkürler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

ben bugün axess kart süresi geçmiş puan iadesi işlemi yaptım puanlar anında karta yansıdı . ancak puanları kullanmadım. yarın yakıt almayı düşünüyorum umarım silinmez. ayrıca forumda bir arkadaşa sordum cip puanlar 4 gündür kartta duruyor dedi.

teşekkürler bilgi için hocam işlemi gün içinde mi yaptın anında yansıdı öyle mi

• Arkadaşlar FreeKart kullanıyorum 4 parça halinde 147 TL puanım vardı Hızlıal da çok da severim kendilerini ama altın işi düzene girmeyince alacak da birşey kalmadı açıkçası süresi geçen puanlarımı dilemma_07 arkadşımızın sözüne güvenerek iade et dedim gözü kararttım valla sağolsun haklı çıktı 5 dk içinde karta yansıdı Allahım kurtardım puanlarımı şükür benzin de alamıyom depoyu fulldedim puanlarla bari gramaltın dan altın alayım çok sağolun axsess dedendi çalışıyor iade edin kurtulun
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.