Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
18
Favori
38.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Puan kaç günde karta iade edildi acaba? Bir de bonus ve maximum karta da iade prosedürü aynı mıdır acaba bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Ödemesi yapılmayan var mı hala..

Şuana kadar hep destekledim köstek olmak istemedim ama bir şey yapmışlar gibi küçük meblağları ödeyip ''AHA ÖDEDİK'' geri kalan da Allah kerim gibi davranırsan bu sefer tepkimi alırsın işte.

Verdikleri birbirinden anlamsız hazır cevaplarına da bir gün çok garip bir şekilde cevap verebileceğim bir kaç kez okumalarına neden olacak o kadar sinirlendim bugün yaptıklarına. 5 tl vereceklermiş... Benim toplamda 5 bin küsür tl satışım var hepsi parça parça. bir kaç tanesi 100 tl üzeri. Güya bir şey yapmışlar gibi böbürlenmeleri de ayrıca canımı sıktı.

Yarın da ücret gelmez ve başkalarına ödeme yaparsa atlayıp istanbul'da kapılarını çalacağım 2 cümlem olacak rahatlamak için.!
  • lavaboo kullanıcısına yanıt
    Benimde durumdan haberim yokken satış yaptım. Banada ödeme yapmadılar. Adamlar ellerinden geleni yapıyor. İşlem sırasına göre ödeme yapmaktalar. Bira daha sabredip,kötü söylemlerden uzak durmak lazım. Şöyle bir durumda var ödemeleri yapıp iflas verme niyetleri yok. Devam edecekler. Durum duzelirse ben kullanmaya devam edeceğim. Çok ekmek yedirdiler. O zamanlar iyi şimdi kötü muamelesi bence doğru değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Sanalpazar ile benim de çok geniş hacimli çalışmam var, en son 500 TL'lik bir ürün sattım onun ödemesini bekliyorum, bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Benimde durumdan haberim yokken satış yaptım. Banada ödeme yapmadılar. Adamlar ellerinden geleni yapıyor. İşlem sırasına göre ödeme yapmaktalar. Bira daha sabredip,kötü söylemlerden uzak durmak lazım. Şöyle bir durumda var ödemeleri yapıp iflas verme niyetleri yok. Devam edecekler. Durum duzelirse ben kullanmaya devam edeceğim. Çok ekmek yedirdiler. O zamanlar iyi şimdi kötü muamelesi bence doğru değil.

İşlem numarasına göre ödeme yaptıkları yok. Öyle bir açıklama da yok zaten. 93 tane bekleyen ödemem var. Eğer öyle bir ödeme yaptıklarını söylerlerse bana alıntı yapın tüm işlem numarasını dökerim buraya hocam.

Nasıl ödeme yaptıklarını söyliyim size, benim ve diğer ödemelerini alamayan arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla,

Ufak meblağ olan ödemeler yapılmış gerisi bırakılmış.

Yani 5 10 lira olan bekler bir şekilde diye tahmin ediyorum.

Çalıştığım kargoya, çalıştığım firmalara her şeye rezil ettiler beni.

Şimdiye kadar üzülüyordum ancak şu saatten sonra hiç umrumda değiller. Elalemin hataları yüzünden evimde bütçe değiştiriyorum. Kim bilir gold'un godomanları ne keyiflidir.!
  • lavaboo kullanıcısına yanıt
    İyilik demedim. "İyi niyet" dedim. Yanlış anlaşılmasın :)
  • ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    Cumadan beri yatmadı bende

600 ve 1100 tl ödeme alan iki arkadaşım var onlara istinaden yazdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

600 ve 1100 tl ödeme alan iki arkadaşım var onlara istinaden yazdım

Sizin alamadığınız tutar 500 tl mi? benim 5 bin küsür ve 5 kurus gelmedi. açıklanan ödemelerde de üye adım bulunmuyor.
    Merhaba benim de üye adım bulunmuyor. 3 bin küsür de bende var.

• 4-5 gün önce kargoladığım ürün otomatik onaylanmıştı. ödemeyi bugün yaptılar. 189.90 TL idi ürün.
    Bugün de 180 tl'lik bir ürünüm onaylandı. bakalım bu ödemeyi ne zaman alacağız.
  • Toplamda 4 islemden 120tl alacagim vardı. Bugün yatırdılar. Cüzdana da 10tl yüklenmiş

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Süresi geçmemişti hocam.
  • Bu olayı bende duydum ama ne kadar doğru göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Param yatmadı daha, mesaj attım 4 gün geçti cevaplayanda yok geçmiş olsun arkadaşlar.

hangi siteden alışveriş yapmıştın hocam? Ben gold dan geri ödeme bekliyorum bugün 4. iş günü gelen giden yok
    2bin küsürde benim alacağım var. Dediğiniz gibi 25-30 liraları ödemediler. Belki uzun olacak ama ödemeler elbet gelir.
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Seninki kolay bankaya itiraz eder alırsın. Benim sanalpazardan.
  • yok kardeşim böyle bişey yapmayın sonulta gold golddur

buradan milyonlar alışveriş görmeme rağmen sanalpazar üyeliğine elim hiç bi zaman gitmedi

ama sonunda dayanamadım tc nomu vererek üye oldum

şuan bunlara tc mi kaptırdım bişey başıma gelirmi diye üzülüyorum

paranızı kurtarın uzak durun

zaten bu saatten sonra kimse çöp almaz oradan
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    ben 3 senedir kullanıyorum.TC'm tüm bilgilerim var onlarda korkma olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

yok kardeşim böyle bişey yapmayın sonulta gold golddur

buradan milyonlar alışveriş görmeme rağmen sanalpazar üyeliğine elim hiç bi zaman gitmedi

ama sonunda dayanamadım tc nomu vererek üye oldum

şuan bunlara tc mi kaptırdım bişey başıma gelirmi diye üzülüyorum

paranızı kurtarın uzak durun

zaten bu saatten sonra kimse çöp almaz oradan

Abartmayın :) Tc no kullanalım diye var. Saklayalım diye değil.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.