Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
18
Favori
38.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu başlığı kaçırmışım, hizliala da daha geçen gün banka puanı atmıştım :/ Hızlı gönderi dışında ürün alabilen var mı? Sd kart alsam gelir diye düşünüyorum ama...
  • Fena seyler oluyor, kliksa outlet oluyor, 4 firma iflasa surukleniyor, bir cok bu tarz firma ya kapandi ya TR den çekildi.. Durum hiçte ic açıcı değil. O değil alışveriş yapılacak adam akıllı bir site kalmayacak.
    Bu denli büyük firmalarda işler bu hale geliyorsa diger yeni yetmelere nasıl guvenelim..
    İnşallah Hızlıal bu süreçten guclenerek çıkar..Bir kac yıl önce hem fiyatları piyasaya göre çok ıyı olurdu ve ürün yelpazeside çok genişti. Gun geçtikce çeşit azalıp fiyat yükseldi, bu iyi olmadı tabi.Müşteri memnuniyetine onem veren bir firmaydi, inşallah piyasadan kaybolup, yok olup gitmez. Yoksa ortalik firsatcilardan geçilmez uzun bir süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artakalan -- 11 Ocak 2016; 18:30:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Arkadaşlar belki birinin işine yarar. hızlı al siparişimi iptal ettirdim. Bugün bir iki saatte iptal ettiler.
    Sonra puanları karta iade et dedim anında iade oldu.

Bu şekilde de yapabilirsiniz

Hangi bankanın puanları hemen iade oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    Akbank hocam

• Param yatmadı daha, mesaj attım 4 gün geçti cevaplayanda yok geçmiş olsun arkadaşlar.
  • Sanalpazarda 6 Ocakta sattığım ürün 7 Ocakta onaylandı...Para hesabınıza yatacak yazıyor ama hala para hesabıma geçmedi.Alıcıya ulaştım onada iade yapılmamış.Bugün müşteri hizmetlerine mesaj attım ama cevap geleceğinden şüpheliyim.Nereden bulaştım sanalpazara...O kadar dedim gittigidiyordan al diye ama arkadaş sanalpazar üzerinden almak için ısrar etti.Bizim parada gitti...
  • Yarın [12.01.2016] saat 12:00 da sanalpazar açıklama yapacak.
  • altın siparişimin iptalini bugün yaptılar.
    Akbank puanlar anında karta yansıdı.
    Paypal iadesi anında paypalde gözüktü.
    Herhangi bir sorun yaşamadan şimdilik hızlıal ile vedalaşmış olduk.Umarım düzeltirler durumu,birçok kampanyalarından faydalanıp ucuz ürünler aldık.
    Allah yardımcıları olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 11 Ocak 2016; 19:47:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • risk alıp dün gece hızlıalda olan puanlarımla hızlı gönderi olan birkaç ürün sipariş verdim bugün kargoya vermişler kargodan hıyar çıkmazsa puanları kurtardık bakalım

• Bu gun karttaki tum puanlarla hizli aldan siparis verdim( gece 3 de) sabah 9 da sms geldi kargolandi diye.

• Gold bilgisayae Erzurumda kapanmış

• axess puanım anında geri yattı , bonus puanım hala gelmedi. Puanlarını geri yüklmeyi düşünen arkadaşlara yararı olur belki.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Ne almıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Ne almıştınız?

usb adaptor pil sampuan diş macunu traş bıcagı vs tarzı hepsi hızlı gönderi idi
  • Urunlerin hepsi elime sorunsuz ulasti

• SANALPAZAR SON DAKİKA!!!

[12 Ocak 2016 12:00 Güncelleme] Satıcı üyelerimizin bekleyen ödemelerini yapmaya başlamak için bankalarla görüşmelerimiz sürmektedir.

Büyük olasılıkla bugün saat 15:00 gibi ödemeler başlayacaktır. Saat 15:00'da son durum hakkında bilgilendirme yapacağız.
  • Finansbank puanlarını iade isteyip geri alan oldumu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödeme alan üye varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: katama

Ödeme alan üye varmı

Şu ana kadar yok hocam
  • [12 Ocak 2016 15:00 Güncelleme] Şu an itibariyle satıcı üyelerimizin ödeme talimatları bankamıza gönderilmiştir. Gün içerisinde 1.305 üyemize ait 2.553 işlemin ödemesi gerçekleşecektir. Talimatları gönderilen ödemelerin dökümünü 16:15'den sonra 'Yapılan Satıcı Ödemeleri Listesi' sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ödemenin EFT veya Havale yolu ile size ulaşmasına bağlı olarak en geç yarın sabah hesaplarınıza geçmiş olacaktır.

Elimizde olmayan sebeplerle sizlere yaşattığımız sıkıntılar için öncelikle özür diliyoruz. Bu dönemde yapılan işlemlerden herhangi bir hizmet bedeli almayacağız. 5 TL ve üzeri hizmet bedeli tutarlarını 'Cüzdan'ınıza yükleyeceğiz. Bu tutarları alışverişlerinizde kullanarak diğer satıcı üyelerimize de destek olabileceğinizi düşündük.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.