Şimdi Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
18
Favori
38.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

hızlıal batmasın batıyorsa bana beleşe gönderdikleri tv yi iade etmiştim içime oturur

İade etmeseydin senin oluyordu o tv. Aklınızda bulunsun sipariş etmediğiniz bir şey size gönderilirken ister atın ister kullanın geri isterlerse geri vermek zorunda değilsiniz. Ha ben parasını vermediğim bir şeyi kullanmak istemem. Ancak bu firma canınızı yaktıysa

Ben sanal pazarda ürün sattım, hesabına geçecek para diye belirtilen paradan 70 lira eksik yattı ve o paranın üstüne yattılar. Burada sizin dediğimiz gibi bir olay anlatayım, aylar sonra gold sitesinden 200 liraya razer klavye sipariş ettim onlar değeri 500–600 lira olan başka modeli yanlışlıkla gönderdiler ve bende geri göndermeme kararı aldım kullandım. 70 lira takan adama 300 lira taktım ve klavyeyi hala kullanıyorum. Böyle adalet tecelli etti işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 9 Ocak 2016; 11:29:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iflastan kurtulması çok basit aslında yap kardeşim ver aldığın fiyattan çartunu çurtunu koyma satış patlaması yapar :D
  • Dükkanları anlıyorum da, TV, monitör, kasa, anakart gibi çok yer kaplayan ürünler hariç, Türk sitelerinden alışveriş yapan amma adam varmış.

Bizim gümrük meşkefe döndüğü için ben ne varsa ebay ve aliexpress'den alıyorum. Tercihen ikinci el. Sanal pazarı da bir kere arkadaşa taksitli borç vermek için kullanmıştım.

Bilgisayarcıların batması beni hiç şaşırtmıyor. Çok komik kar marjları ile çalışıyorlar. Çok sıkı takip etmek ve çok düşük sabit maliyetlere sahip olmak ve çok büyük olmak lazım. Vatan bu açıdan iyi mesela.

Hızlıal'ı batıran nedir, onu bilemem...

• Bugün HızlıAl'dan sipariş verdim, 1 saat içinde kargoya verildi. Banka puanlarını sıfırladım ne olur ne olmaz diye. Gold zaten alışveriş yapılacak bir site değil. HızlıAl bir nebze iyi. Müşteri hizmetleri hızlı dönüş yapıyor. All In One bilgisayarıları gönderseydi çok güzel olacaktı. O gün stok yok ayağına yattıkları için milletin ahını aldılar sanırım. Adam gibi fiyatı yanlış girmişiz de halbuki.
  • SanalPazar' ın Ücretsiz ürün listeleme, dükkan açma kargo anlaşmaları ve daha bir çok artısı var. Böyle bi sitenin rekabet açısından var olması gerektiğini düşünüyorum. Umarım çabuk atlatırlar.
  • Hizlial nispeten iyi müşteri hizmetlerine sahipti. Aldığım bir ürün 40lı paket gelmesi gerekirken 20li paket gelmişti. Müşteri hizmetleri iade istemeden 40lı paketi yollamışlardı.
    Bazen de fiyat hataları yapıyordu uğraşırsam alacağım ürünleri yollamadıkları da olmuştu.(nike air)

• Simdi hizlialdaki altin fiyatlarina bakiyorumda 10 gr kulceye 200 tl gibi bir fiyat artirmasi yapmislar...haberi duydugumda hemen iyiki almisim diyorum (tabi gonderirlerse)...

• Vakıfbank puanları iade işlemi denedim ve 2 gun içinde yattı, puanların süresi dolmuştu acaba axess paraf deneyen oldu mu hiç süreli puanları iptal işlemi yaptığımızda yatırırmı forumda maximum puanlar iadeleri yatmadığını okumuştum.

Axess paraf bonus iade puan deneyimi olan cevap yazabilir mi?
  • Heee alıyorlar yaw ne kadar düz mantık , konuşturmayın beni...

Yaralıyım zaten
  • Umarim hizlial ve sanalpazara birsey olmaz sevdigim 2- 3 tr sitelerden

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Anştayn abooww zaten cart curt koysaydi boyle olmazdi belki

• pcgold hızlıal ve sanalpazar neden bu kadar site kurdularki bu arada türkiyede eticaret sektörü tekelleşmeye gidiyor bu iyi değil

• sofist67 kullanıcısına yanıt
    axess bonus bende oldu

• arkadaşlar puanlarla altın alıp kargosu eline ulaşan ya da altınları kargoya verilen oldu mu? forumdan bir arkadaşımız müşteri hizmetlerini aramış ve ürün tedariğinde sıkıntı olduğunu ve ne zaman çözüleceğini bilmediklerini belirtmiş. 1000 liralık altın aldım ama hala hazırlanıyor aşamasında...
  • yazan oldu mu goremedim

bu grupta cemaate ait ve onlara yapilan operasyon nedeniyle bu hale gelmedi mi?

• Diğerleri için değil ama bir tek hızlı al için sevindim diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

arkadaşlar puanlarla altın alıp kargosu eline ulaşan ya da altınları kargoya verilen oldu mu? forumdan bir arkadaşımız müşteri hizmetlerini aramış ve ürün tedariğinde sıkıntı olduğunu ve ne zaman çözüleceğini bilmediklerini belirtmiş. 1000 liralık altın aldım ama hala hazırlanıyor aşamasında...

Altın siparişim var,mesaj ile kargoyu sorduğumda sizi bekletmemek adına isterseniz iptal edelim dediler.
    İptal talep ettim ama 2 gündür iptal edilmedi. İlgili birime bilgi verdik size haber vereceğiz diyorlar.
    Altının geleceğini düşünmüyorum açıkçası.İptal sağlarlarsa,puanlarla hızlı gönderi bir ürün alıp işin içinden çıkılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlıaldan puanla vs alacak arkadaşlar hızlı gönderileri tercih etsinler yoksa başka türlü çok bekleyeceksiniz ve geleceğide meçhul.
  • Valla diğer siteleri bilmiyorum fakat İzmit Nctiy mağazasındaki gold kapandı eşyaları topluyolardı geçen gördüğümde.
  • Konuyla alakalı mı bilmem ama dün forum mersindeki gold kapalıydı.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.