Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
937
Cevap
22
Favori
36.918
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      174 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:50:53

Ne alabildin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      644 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:55:42
      quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

hocam tekrar rahatsız ediyorum ama kusura bakmyın

6-puanın çıkınca puanlarla öde ye tıkla sonra durrrrrrrrrrr.

bu aşamadan sonra anasayfaya tıkla demezsem karttan para çekilir mi ? yoksa bu aşamadan sonra ürünü direkt almak istesem başka aşama var mı ?

banka puanlarınla öde ye basarsan kartından anında puanın çekilir toplam sepet miktarından düşer sen isterse kalanı ödeyip siparişi geçersin ister anasayfa ya basarak kullandığın puanı hızlıal hesabına atarak biriktirebilirsin

DURUM:ONLİNE
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:56:11
      Bosch profesyonel matkap. Babaminki geçen hafta çalındı onun için aldım. Hepsiburada dan falan daha uygun alınabilirdi ama puanları riske atmak istemedim. Onun ispatı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      644 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:57:23
      quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

hızlıaldaki puanları altına çevirelim dedim altın fiyatları uçmuş hızlıalda gramaltın.com da 113 tl 1 gram hızlıalda 134 tl gerçekten yuh daha 2 hafta once 107 den aldım neden böyle oldu şimdi herkes puanını altında kullandı dıye mı oldu ben puanı İade et diyeceğim gramaltından alırım daha ucuz suna bak yaa

Değerli Müşterimiz,
      Şuanda altın siparişlerinde tedarikçi firmadan kaynaklanan bir problem mevcut. Bu duruma istinaden fiyatlar bu şekilde en kısa sürede durumun düzelmesi açısından var gücümüzle çalıştığımızı bildirir ilgi ve alakanıza çok teşekkür eder iyi akşamlar dileriz.
      Saygılarımla,
      KÜRŞAT
      hızlıal ın batacağını sanmıyorum en kötü HB alır geçer :)

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:59:26
      Batmasinlar zaten onlar sayesinde rekabet ortamı oluyor uyguna birşeyler alıyoruz.

|
      |

• Kıdemli Yarbay
      5064 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:00:10

çok bilgilendirici oldu. çok yardımcı oldunuz.

çok teşekkür ederim tekrardan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mesafe4272 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

[color=
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:05:01
      quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

çok bilgilendirici oldu. çok yardımcı oldunuz.

çok teşekkür ederim tekrardan

rica ederim altın alacaklar biraz beklesin daha önce de yaptılar böyle fiyatlar düzelecektir.dükkan batıyor diye düşünenler de yanlış düşünüyor bence Hızlıal Gold Grubun parlayan yıldızı satsalar bile alıcısı hazırdır.

• Er
      1 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:14:43
      HIZLIALA YUKLU BANKA PUANLARINIZ YUZDE 20 KOMISYONLA ALINIR.

|
      |

• Binbaşı
      1696 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:15:25

komisyon daha az alıyor sanalpazar o yüzden
      |
      |
      mebust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kıdemli Yarbay
      5064 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:17:48

aynen bencede çok haklsınız. hızlı al bence kapanmaz. güzel işliyor bence.

maximiles kart var. kazanılan paralar ile uçak bileti alınabiliyor. hiç kullanmadığım için geçen aylarda 200 küsür tl uçtu. şuan kart slipine baktım 146tl yazıyor. eğer hızlıalda kullanılabiliniyorsa süper olur. bende ne alsam diye düşünüyorum. altın ve harici hdd alırım herhalde. yarın bakacağım umarım paraları kullanabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

[color=
    • Yüzbaşı
      353 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:18:54
      Hızlıal.com dan daha geçen hafta 1414 TL ye Sony Xperia M5 cep telefonu aldım aynı gün kargoya verdiler. Ve ürünümü teslim aldım
      Umarım hızlıal.com un başına bir iş gelmez zira hepsiburada.com artık n11 tarzı çalışan bir site oldu HB de bir ürünü buluyorsun 3 ayrı fiyat çıkıyor değişik firmalarda HB bünyesinde satış yapmaya başladılar haliyle dolandırıcılık olayları başlamış oldu aşağıdaki linki tıklarsanız HB tarafından dolandırılan bir vatandaşın hikayesini okuyabilirsiniz...

https://eksisozluk.com/hepsiburada-comun-bos-kutu-gondermesi--5003494?p=1

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜSTÜNDE ELBİSE YOK
      NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK
    • Er
      5 Mesaj
      09 Ocak 2016 00:16:17
      Hızlıal dan 328 TL ye aldığımız termosifonu tedarik sürecinin uzun olması ve çıkan haberler nedeni ile iptal ettik ve paranız 10 dakika sonra iade oldu. teşekkür ederiz. Umarım site çalışmaya devam eder.
      |
      |

• Yarbay
      5216 Mesaj
      09 Ocak 2016 00:35:22
      beter olsun alayı.
      |
      |

Why do we fall?
    • Binbaşı
      1240 Mesaj
      09 Ocak 2016 00:36:18
      quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Bu konudan anladığım bir şey ve tekrar emin olduğum iki şey var ;
      * Forum ceo kaynıyormuş. Bence firmalar yanlış kişileri işe alıyor :)
      * Düşenin sittin sene dostu olmazmış.

Hizlial firmasında çok kez alışveriş yaptım. Bir keresinde sipariş verdiğim monitörü bulamadılar ve aynı inç istediğim monitörü seçebileceğimi söylediler. 300 tl daha pahalı bir monitör seçtim. Dedim bunlar nasılsa yollayamayacak. Aynı gün kargoya verdiler.
      Türkiye'de, tamir görmüş ürünleri satmayan firma kalmadı. Daha geçende zenfone 2 laser aldım , test c model cihaz :) Firmaların asıl batış sebebinin özeti ise şurda ;http://www.niyazisaral.net/?p=34448

Vermiş olduğunuz linkte firmaların batma nedenlerini zaten bu konu altında hemen hemen herkes aynısını yazmış ve evet forumun ceo kaynadığı gerçekmiş. Siz her ne kadar yorum yapanları küçük düşürseniz de linkte yazılanlar bizlerin söyledikleri ile birebir örtüşüyor. Umarım yanlış anlamamışımdır.

Dalavere iş yapan kısıtlı süre rahatlığını sürebilir, kolay gelir elde edildiğinden daha tatlı gelir ve devam etme isteği doğurur. İşde bu noktada aslında sonunu hazırlıyorsundur fakat farkında değilsindir ki o son da bir gün gelir çatar.

Türkiye gibi bir ülkede mağaza işletmeciliği yapmak aslında çok da zor olmasa gerek fakat gerek mağaza müdürleri gerekse firma müdürleri aslında hiçde zeki adım atan insanlar değil. Benim fikrimce -ki doğru düşündüğümü düşünüyorum- bir mağaza müdürü alt tabakadan gelmiş fakat mutlaka üniversite eğitimi almış biri olmalı. Günümüz mağaza sektöründe çalışan birçok müdür lise mezunu. 8 yıl bu piyasa içinde çalıştığım için çok net bir sürü şey ifade edebilirim fakat bnm için birşey ifade etmiyor. Lise mezunu olduğu halde çok sağlam ünv. mezunu birini solda sıfır bırakacak adamlarda yok değil tabi, bunuda unutmamak gerek.

Mesela Amazon için çoğu yerde yorumlar yapıldı, "keşke burada mağaza açsa" diye. Arkadaşlar amazonun burada mağaza açması size US tarzı hizmetin verilebilmesini neredeyse imkansız kılar çünki burda Amazon da açılsa yöneticisi yine türk olacak. Problem Türk bir yöneticinin ve türk alıcının olması. Yani sorunlu ürününü mağazaya götürdüğünde benzer tepkiyi olumsuz anlamda amazonda olsa alman yüksektir.

Mağazalarda sorun çözme şudur ki bunu müdür dile getirir. "Müşteriyi bir şekil ikna et gönder gitsin" Ürün satışıda şudur; "Çak gitsin"

Evet ne yazık ki ne satıcı olarak nede alıcı olarak iyiyi veya doğruyu hak etmiyoruz.Arada dürüst olanlar yokmu derseniz, daima var fakat kururnun yanında yaş da maalesef yanıyor bu ülkede.
      |
      |

• Binbaşı
      1600 Mesaj
      09 Ocak 2016 00:41:28

Ben de aynı durumdayım. Sabah gr altın alayım dedim 123 tl. Hb de 112 piyasada 107 tl idi. Mh msj attım sizin cevaptan aynısını yollamışlar. Ben de almadım altın. Alınacak pek bişi yok. Şimdi de 134 tl yazmışlar altına.

Bugüne kadar kazandığım puanlar hep süreli puandı. Geri karta yükle desem problem olur mu?axcess,bonus puanlarını hep aktarmıştım.baya bi para var benim hesapta.

|
      |

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      09 Ocak 2016 00:47:48
      quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Ben de aynı durumdayım. Sabah gr altın alayım dedim 123 tl. Hb de 112 piyasada 107 tl idi. Mh msj attım sizin cevaptan aynısını yollamışlar. Ben de almadım altın. Alınacak pek bişi yok. Şimdi de 134 tl yazmışlar altına.

Bugüne kadar kazandığım puanlar hep süreli puandı. Geri karta yükle desem problem olur mu?axcess,bonus puanlarını hep aktarmıştım.baya bi para var benim hesapta.

Aman hocam sakın geri aktarma ben aktar a bastım orda bir uyarı çıktı sende görebilirsin puanlarınızın süresini göz önüne alarak iade edin diyor süreli puanları bankanın yüklememe durumu olabilir sonra yanar tüm puanların biraz bekleyelim Hızlı al benim e ticarete ilk başladığım çok eski bir firma zamanında Hepsiburada ve Hızlıal vardı sadece bence düzelecektir düzelmese bile bir ihtimal puıanlarımızın üstüne yatacak değiller ya geri alrırız bence altın fiyatları düzelir
      |
      |

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      09 Ocak 2016 01:20:14
      sabah arızalı anakartı hızlıala gönderecektim, sizce ne yapayım kart geri gelir mi?
      |
      |

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      09 Ocak 2016 02:23:12
      quote:

Orijinalden alıntı: kimone

Hızlıal.com dan daha geçen hafta 1414 TL ye Sony Xperia M5 cep telefonu aldım aynı gün kargoya verdiler. Ve ürünümü teslim aldım
      Umarım hızlıal.com un başına bir iş gelmez zira hepsiburada.com artık n11 tarzı çalışan bir site oldu HB de bir ürünü buluyorsun 3 ayrı fiyat çıkıyor değişik firmalarda HB bünyesinde satış yapmaya başladılar haliyle dolandırıcılık olayları başlamış oldu aşağıdaki linki tıklarsanız HB tarafından dolandırılan bir vatandaşın hikayesini okuyabilirsiniz...

https://eksisozluk.com/hepsiburada-comun-bos-kutu-gondermesi--5003494?p=1

Okurken sinir oldum

|
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      09 Ocak 2016 03:39:08
      Hiç sevemedim bu goldu hep iticiydi

|
      |

Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür.Hayal gücü ise her yere.
      Karadeniz Teknik Üniversitesi
      Elektrik Elektronik Müh.
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      09 Ocak 2016 04:06:08
      quote:

Orijinalden alıntı: DOZ_

quote:

Orijinalden alıntı: _999_

Gold'dan aldığım bozulan ram'lerimi garantiye göndermiştim iade talebi onaylanmış ama 207 tl'ye aldığım ram'leri dolar farkı vırt zırt diye 174 olarak iade ediceklerini söylüyolar. Benim mi bilmediğim birşey var yoksa enayi yerine mi koyuyolar? Konuyla alakasız ama yardımcı olursanız sevinirim.

Faturanızda yazan meblağ neyse onu ödemek zorundadır, kesin bilgidir. MH nin sizi tartmasına müsama göstermeyin, müdür çağırmayın. Gelecek olan müdür egoizm tanrısı modundaki bir yaşam formudur, sizi dövmeye bile yeltenebilir. Misalen değil, net olarak darp edilebilirsiniz.

Faturada indirim tutarı falan vardı karışıktı biraz, ben zaten 176'ya mal etmişim daha sonra aradıklarında çözdük. Yalnız ilginç kısmı şurası ilk konuştuğum bayan bana dolar hesabı farkından fiyat değişiyo vs diye saçmaladı. Telefonda da beni bayağ hatta bekletti bişey bildiği yok sallama laflarla cevap veriyo.

Sadece burada değil çoğu büyük firmanın müşteri hizmetlerinde karşılaştığım bi tablo bu. Çok eleman değiştirmekten kaynaklanıyo sanırım. Özellikle D-smart'la yıllardır çok görüşmem oldu nefret ettim artık.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.