Şimdi Ara

Gold Fıstık ezmesi 7.95 / a101 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
11.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    %20 dahi değil. %81 fıstık kavanozda yazana göre. %19 da diğer ürünler. Kıvam arttırıcı, tuz vs. en az %5 yer kaplıyordur. %14'ü şeker. Yani 1/7 civarı. Ürün çok şekersiz. Şekerli diyenler gerçekten yemeden konuşuyor herhalde.
  • Üründe şeker çok çok az gerçekten,senelerdir tüketirim bu ürünü,Mersin'de üretildiği için Mersin içinde heryerde kolayca bulunuyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Tarif alalım ustam
    kavrulmamış fıstıkları soyun ocakta ısıtın sıcak bir kıvam aldıktan sonra rondoya koyun ezin kendi yağını salana kadar parçalayın parçalanmaya başlayınca fındık yağı ekleyin tad vermek isterseniz bal ekleyin bu kadar cam ambalaja koyun dolaba atın 1 ay gider tuzlarsanız daha uzun
  • Başlik açtik biz stoklayamadik. Markette çokça vardi yağmalanmış :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %81 olandan elimde bolca mevcut. İzmirden elden almak isteyen varsa pm atsın.
  • Ürün hem şekerli hem tuzlu, tadına alışmak zaman alır. Ben hayatımda iki sefer aldım. İlki fare yakalamak içindi, yem olarak çok işe yarıyor, bayılıyor veletler. Tadına baktım kimse yemedi çöpe gitti. İkinci alışımda yemek için aldım, bir ayda anca bitrmişimdir o da ziyan olmasın diye. Dışarıda çok daha iyi tada sahip şekirli ürünler Trabzon Tarım olanı alıyorum artık. Şekersiz arayanlarda başka ürün bulsun, bunda hem tuz hem şeker var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberXTR -- 11 Ocak 2019; 21:7:39 >
  • Buarada geçenlerde internetten tariflere bakip kendim yapiyim dedim. Sonuç efsane. Okadar da kolaymış ki. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.