Şimdi Ara

gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
0
Favori
27.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: werrol

Siparişi tamamladım, en son tahsilat gerçekleşmedi ancak siparişiniz alındı müşteri temsilcileri bana ulaşacakmış. Bu olay başına gelen oldu mu?

aynen ben de tereddüte düştüm.. bakalım...
  • arişin sitesinde kutulu ve sertifikalı olarak görünüyor. öyle gönderirler sanırım.
     gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

çok ufak ama hediye kutusu vs iyi gibi yaaa alsam mı almasam mı kararsız kaldım
  • Ben de sipariş verdim denemeye değer buldum. En kötü özel bir günde verilmeyecekmiş gibi gelirse gözüme atarım bir çekmeceye durur. Nasılsa bir gün lazım olacak
    Ama ariş in sitesindeki gibi bir kutuyla gelirse ki zor ihtimal (ahşap kutu diyor çünkü) çok güzel olur :)
  • bende kararsızım. ürün elin geçenlerin yorumuna göre alıcam umarım bitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

sitesindeki 199 olan 14 ayar altın
    http://www.e-aris.com/product.asp?ProdID=11732&CtgID=2221&14-ayar-beyaz-altin-pirlantali-kalp-kolye
    golddaki gümüş

hocam bu aynı kolye değil ki :)

29'a satılan bu.
    http://www.e-aris.com/product.asp?ProdID=57365&CtgID=46474&pirlanta-kalp-kolye
  • eline geçenler yorumlasın lütfennn
  • dün sipariş verilmiş bugün kargolasalar anca pazartesiye gelir yorumları pazartesi akşama anca görebiliriz birde benim anlamadığım kolyeside geliyormu geliyorsa süper yoksa sadece kolye ucu olmasın
  • Beyler banada lazım kolye arkadaşıma almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? Kredi kartım yok malesef o yüzden alışveriş yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Beyler banada lazım kolye arkadaşıma almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? Kredi kartım yok malesef o yüzden alışveriş yapamıyorum

havale ile yapabilirsin hocam...
    Diğer arkadaşlarda olduğu gibi bende de aynı durum oldu. Dün akşam sipariş vermek istedim. En son ödeme işlemlerini bitirdim derken ödeme yapılamadı diye bi yazı çıktı kapattım. Sonra sipariş ortasında verdiği sipariş numarasını sipariş takip bölümüne girdiğimde siparişiniz beklemede diyordu. Ben anlamadım bu işi şu an için arkadaşlar. Karttan para çekmiş mi ona da daha bakamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Büyüklüğe önem verenlere başka şeyler hediye edilebilir.

muhahhahaha:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Büyüklüğe önem verenlere başka şeyler hediye edilebilir.

muhahhahaha:)

;)=
  • Bende bu sabah siparişi verdim. Sipariş için Worldcard' ı kullandım.Peşin fiyatına 9 taksit yaptılar. Ayrıca 75 tlyi geçtiği için sanırım ücretsiz kargodan yararlanıcam. 1 tane hdmi kablo ve 2 tane kolye ucu siparişi verdim.(Umarım 2 kolye ucu ile gönderirler.) 75.83 tl gibi bir ücret tuttu.
    Sipariş en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir diye yazı çıktı.
    Herhangi bir aksaklık şimdilik yok gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvet -- 18 Aralık 2010; 12:09:21 >
  • UPS ile kargo ücreti ne kadardır ?

Bir de bu ürün zaten daha önce outlet kategorisi adı altında direkt 29TL'den satılmış. Bakın google'ın önbelleğindeki kayda (15 Aralık 2010):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeViQ -- 18 Aralık 2010; 12:17:05 >
  • yani değer markalarda aynı fiyata nerdeyse. yukarıda hb linki verdim 7 adet 0.03 karatlık pırlantalı yani 0.21 karat eder toplamda 75 lşra hemde bundan çok daha güzel bir model. ama kutusu filan güzel görünür belki diye aldım köşede dursun belki bi hediye veriririm ama bence fırsat olsa da sıcak değil.
  • ups kargo hayatımda gördüğüm en ucuz kargo şirketi birde adamlar işini çok iyi yapıyorlar izmirden kargo aldım 2 tl'cik ödedim var mı böyle bir şey :D birde kocaman bir koli geldi yani. gece gönderdiler ertesi gün sabah 10'da elime ulaştı bu yüzden alanlar pişman olmayacak bence en azından 0.02 karatlık bir pırlanta :)
    bende siparişi verdim bakalım sipariş onaylandı :) bekliyoruz kargoyu.
  • gümüş zincirle beraber geliyor kolye ucu.

quote:

Orijinalden alıntı: liviera

dün sipariş verilmiş bugün kargolasalar anca pazartesiye gelir yorumları pazartesi akşama anca görebiliriz birde benim anlamadığım kolyeside geliyormu geliyorsa süper yoksa sadece kolye ucu olmasın
  • Artık sepete pırlanta ile birlikte iki ürün ekleyip diğerini çıkarınca işlem başarısız oluyor yani birşey almak zorundasınız.
    Ben 0.26 liraya pil aldım , masraf istemeyenlere öneriyorum

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=68057&ad=MAXELL-2025-PARA-PiL-Piller-Sarj-Cihazlari
  • ben yanında bişey almadan sadece 29 tl ödedim.

acaba illa da yanında bişey almak gerekiyor mudur? iptal olmasın sipariş?
  • Siparişi verdim, ödemeyi yaptım, karttan çekilmiş ama ne e-mail geldi nede gold.com.tr alışveriş yaptığıma dair bir bilgi...

Ne iş çözemedim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.