Şimdi Ara

gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
362
Cevap
0
Favori
27.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanya ne zaman biter acaba bilen varmı
  • Bir sipariş de ben geçtim. Hatunun doğumgünü geldi inşallah çarşambaya yetişir.
    200 liralık kolye aldım diye hava atıcam
    Sıcak fırsatın kötü yanı hayata da sıcak fırsat olarak bakar olduk.
  • İndirimi hangi aşamada çıkacak?

gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İndirimi hangi aşamada çıkacak?

Kardeş,

Pırlantayı ayrı ekleme sepete. O zaman indirimli fiyat görünmüyor.
    Alacağın ikinci ürün ne ise onu sepete eklemeden önce ufak bir kutucuk var onu işaretlemen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 17 Aralık 2010; 19:09:03 >

• http://www.hepsiburada.com/Liste/goldstore-003-ct-pirlanta-sonsuzluk-kolye-sp9878/ProductDetails.aspx?productId=tkgdl9878&categoryId=16032949
    0.03 krat 75 lira. fiyatlara baktım şekil olarak daha güzel modeller 45 civarı gümüş ve 0.02 karat ejoya markada var ve chavin.
  • goldda kargoyu alıcımı ödüyor komik....
  • Arkadaşlar dandik istemediğiniz bir ürün almak zorunda değilsiniz. Ben herhangi bir ürün ekledim sepete ikisini beraber sonra çıkarttım kolye kaldı ve o şekilde aldım 29.00 liraya ve kargo ücretsiz geliyor siz de öyle mi aldınız?
  • Geçen gün vatan bilgisayardan bir ürün aldım.Ürünün fiyatını karttan normal olarak çektiler.Yazılana göre kapıda kargo ücreti alacaklar. Pc gold' da 75 tl' nin altı kargo ücretli gözüküyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvet

Geçen gün vatan bilgisayardan bir ürün aldım.Ürünün fiyatını karttan normal olarak çektiler.Yazılana göre kapıda kargo ücreti alacaklar. Pc gold' da 75 tl' nin altı kargo ücretli gözüküyor..

Kargo ücretsiz kocaman yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: volvet

Geçen gün vatan bilgisayardan bir ürün aldım.Ürünün fiyatını karttan normal olarak çektiler.Yazılana göre kapıda kargo ücreti alacaklar. Pc gold' da 75 tl' nin altı kargo ücretli gözüküyor..

Kargo ücretsiz kocaman yazıyor.

Orada fiyat 199 tl gözüktüğü için o ibare var.

• Zaten 199tl ödediğinizde 75tl olan sınırı geçmiş oluyorsunuz hocam.Ben sırf kargo ücretinden dolayı vazgeçtim
  • valla arkadaşın kız arkadaş gösterdim beğenmedi benim hatuna almaktan vazgeçtim
  • 3tane alınca da kargo ücretsiz oluyor

Genel Toplam: 87,01 TL
  • aynen ama golddan alışverş yapıp da kargo parasını kendi ödeyen oldumu? hızlıalda böyle birşey yok onun için
  •  gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl

çok ufak ama hediye kutusu vs iyi gibi yaaa alsam mı almasam mı kararsız kaldım
  • ben aldım ya bi anda görür görmez. güzel yıldönümü hediyesi olur :)
  • Evet küçük, evet gümüş fakat en azından marka bir ürün. Bu fiyata güzel ve ufak bir hediye bulmak zor. Keşke arada sırada böyle fırsatlar olsa en azından hediye almıyorsun, sürpriz yapmıyorsun diye laf yemeyiz, paramızda cebimizde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Büyüklüğe önem verenlere başka şeyler hediye edilebilir.

iğne ucu pırlantayı beğenen kadın mı var. bu arada başka şeyler hediye edilir demişsiniz örnek verebilirmisiniz
  • Siparişi tamamladım, en son tahsilat gerçekleşmedi ancak siparişiniz alındı müşteri temsilcileri bana ulaşacakmış. Bu olay başına gelen oldu mu?
  • ÖNBİLGİLER

SATICI : GOLD BİLGİSAYAR OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. TOPHANELİOĞLU CAD. NO:4
    ALTUNİZADE – ÜSKÜDAR / İSTANBUL ANADOLUKURUMLAR V.D 396 048 8715 V.NO
    Telefon: +90(216) 554 76 54 Faks: +90(216) 554 76 76
    Web Adresi:www.gold.com.tr, E-posta : info@gold.com.tr
    ALICI
    Adı/Soyadı.................

GEÇERLILIK SÜRESI:

Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır.
    İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir.
    Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.
    Ancak hatayla yanlış yazılan, tedarikçinin geç bildirmesi ile güncellenmemiş olan fiyat farklılıklarında Gold’un müşteriye bildireceği güncel fiyat geçerlidir.
    Hata durumların da mal/hizmet bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir.
    Mal/hizmetin gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise alıcıya gerçek fiyat bildirilir.
    Müşterinin talebi doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.

ÖDEME SEKLI:

Ödemeler kredi kartı, eft ve havale ile yapılabilmektedir.

MAL/HIZMETIN TESLIMATI:

Mal/hizmetin teslimi alicinin talep ettiği adreste kendisine yapılır. Alici, kendisinden başka birine ve de kendi adresinden başka bir adrese teslimat yapılmasını isterse, bu talebi doğrultusunda teslimat yapılır. Teslimat masrafları Alıcıya aittir. Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı Satıcıya aittir. Mal/hizmet teslimatı kargo firmalarınca yapılmaktadır. Tüketici teslim almadan önce malin muayenesini yapmalı, ayıplı ve hasarlı mali kargo firması yetkilisinden teslim almamalıdır. Alici kargodan teslim alınan ürünün sağlam ve hasarsız olduğu kabul eder. Alicinin teslim öncesi mali muayene sorumluluğu vardır. Sipariş konusu mal/hizmetin teslimatı için mesafeli satış sözleşmesinin imzalı bir nüshasının Satıcıya ulaştırılmış olması ve bedelinin Alicinin tercih ettiği ödeme sekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

Alici, sözleşme konusu mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde cayma hakkini kullanabilir. Cayma hakkinin kullanılması için ayni süre içinde Satıcıya faks, e-posta veya 0216 645 00 00 ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 15. md. hükümleri çerçevesinde ve is bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan vewww.gold.com.tr web sitesinde yayınlanmış olan Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince, kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkin kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslinin iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 7 gün içinde mal/hizmet bedeli Alıcıya iade edilir ve 20 (yirmi) günlük süre içinde mal/hizmet iade alınır. Fatura asli gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakki nedeni ile iade edilen mal/hizmetin teslimat bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAGI HALLER:

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlarıdır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkinin kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

ILETISIM ÜCRETLERI:
    Her nevi iletişim bedeli Alıcıya aittir.

MAL/HIZMETIN TESLIM ZAMANI:
    Teslimat; stokun müsait olması ve mal bedelinin Satıcının hesabına geçmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır. Doğal afetler, hava muhalefeti vs. gibi mücbir sebeplerle gecikmeler olabilir. Satıcı, mal/hizmetin siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkini saklı tutar.

TALEP VE SIKÂYETLERIN ILETILMESI:

Alici, her türlü talep ve şikâyetlerini Satıcının 1.maddede belirtilen iletişim adreslerine yapabilir.

Alici, 4822 S. K. ile değişik 4077 S.K.’un M. 9/A, f.2 ve Mes. Söz. Yön. 5. ve 6. maddeleri gereğince Ön Bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.