Şimdi Ara

gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
0
Favori
27.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece gold.com.tr'ye özelmiş. herhangi bir ürün alırken sepete ariş pırlanta'yı ekle derseniz 29 tl oluyor. ürünün birebir aynısını bulamadım. 199 tl değerinde diyor ama kolye ucu gümüş ve 0,2 karatlık pırlanta var. her halükarda düz gümüş bir kolye fiyatına pırlanta uçlu ve zincirli bir kolye sahibi oluyorsunuz.

bence sıcak bir fırsat. güzel ve ekonomik bir yılbaşı hediyesi olabilir readyboost'lu bir flaşdiske ihtiyacım vardı zaten.

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=94506&ad=ARiS-PiRLANTA-KOLYE-UCU-VE-ZiNCiR-Kolye

gold.com.tr'de ariş pırlanta kolye ucu ve zincir 29 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 17 Aralık 2010; 12:20:53 >

• pırlanta kısmınıu koymasalar daha güzel olurmuş
  • usta 24 $ nasıl 29 tl ediyor 36 lira eder en az bu matematiğe basmadı kafam
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

usta 24 $ nasıl 29 tl ediyor 36 lira eder en az bu matematiğe basmadı kafam

dolar olan flash diskin parası, kolye tl yazlmış :)
  • Connection Timed Out
  • haha bende boş dvd aldım :D 34 tl ye kolyeyi aldım süper arkadaşlar kesin alın boş dvd ile alırsanız daha ucuza geliyor
  • taş 0.2 değil, 0.02 ct...
  • üye olabilsek bi
  • 2 saattir üye olmak için uğraştım ne dandik bir sitedir
  • daha bombası, kolyeyi bir ürünle sepete attıktan sonra, o 2. ürünü silin... tek kolye 29tl sipariş verilebiliyor :) ben öyle denedim, bakalım gelecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

daha bombası, kolyeyi bir ürünle sepete attıktan sonra, o 2. ürünü silin... tek kolye 29tl sipariş verilebiliyor :) ben öyle denedim, bakalım gelecek mi

Bu daha bombaymış bende mi böyle denesem ki
  • kyumculuktan anlayan bir arkadaş vardı forumda onun yorumlarını almakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kyumculuktan anlayan bir arkadaş vardı forumda onun yorumlarını almakta fayda var

bencede bilirkişi yorumu iyi olurdu
  • 29 tl lik bişeyde pek bilirkişi yorumuna gerek yoktur be :) 199 dan düşmediği kesin ama 29 da ederi vardır illaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

29 tl lik bişeyde pek bilirkişi yorumuna gerek yoktur be :) 199 dan düşmediği kesin ama 29 da ederi vardır illaki.

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbugrapc

quote:

daha bombası, kolyeyi bir ürünle sepete attıktan sonra, o 2. ürünü silin... tek kolye 29tl sipariş verilebiliyor :) ben öyle denedim, bakalım gelecek mi

Hiç riske girmeye gerek yok, 1,18 kr'a Telefon Temizleme Seti alabilirsiniz.

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=69500&ad=G-MOBiLE-TEMiZLEME-SETi-Temizlik-Urunleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: trbugrapc

quote:

Hiç riske girmeye gerek yok, 1,18 kr'a Telefon Temizleme Seti alabilirsiniz.

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=69500&ad=G-MOBiLE-TEMiZLEME-SETi-Temizlik-Urunleri

Hızlıal gibi oldu bu da link açılmıyor :)

• Arkadaşlar siparişi geçtim, siparişi verdikten sonra anasayfaya attım. Sipariş numaramı göremedim. Kredi kartıma baktım ücret çekilmiş. Bu msn adreslerinden online olan yok mu ekledim hiçbiri online değil
  • Bu siteyide patlattık iimi :)
  • mailinizi kontrol ettiniz mi?

ikincisi ürün ucuz evet ama kaliteli midir ki? sonra o ufacık taş düşüp kalmasın ilerde? bir işe yaramaz valla :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.